Ok!Azja do Rozmowy - Łukasz Jankowski


Na naszym kanale Ok!Azja pojawił się kolejny odcinek podcastu z cyklu Ok!Azja do Rozmowy. Gościem jest Łukasz Jankowski - geograf z Krakowa, miłośnik gór i azjatyckiej kuchni. Odcinek jak zawsze dostępny jest na YouTube oraz największych platformach podcastowych, takich, jak Apple Podcasts czy Spotify.

Odcinek został nakręcony w naszym zaprzyjaźnionym, kolorowym barze 3 Monkeys.

Łukasz Jankowski jest najmłodszym stażem pracownikiem Wczasywazji.pl. Do Wietnamu przyleciał wraz z narzeczoną w 2014 roku i… - tu nie będzie zaskoczenia - zakochał się w tym miejscu i postanowili pozostać w nim na dłużej. Swoją karierę związał z branżą turystyczną. Jak sam mówi, jest to spełnienie jego marzeń, bo robi to, co kocha. Łukasz jest naszym Travel Menagerem.

Prywatnie, Łukasz jest mężem Joanny oraz tatą uroczej Janiny. Z godzinnej rozmowy o roboczym tytule "Łukasz, Łukasz, czego tu w Wietnamie szukasz?" dowiesz się, jak wygląda codzienne życie w Wietnamie z dzieckiem, a także:

Łukasz Jankowski
  • Ile krajów Azji Południowo-Wschodniej zwiedził Łukasz?
  • Jak zareagowali bliscy Łukasza na wiadomość o podróży do Wietnamu?
  • Jak wyglądały pierwsze miesiące Łukasza w Sajgonie?
  • Top 3 miejsca Azji Południowo-Wschodniej, które warto odwiedzić?
  • Czy trzeba znać wietnamski, żeby mieszkać w Wietnamie?
  • Co zrobić, jak ma się gorszy dzień i coś nie wychodzi?
  • Ulubione wietnamskie dania Łukasza?
  • Najdziwniejsze potrawy jakie Łukasz zjadł w Azji Południowo-Wschodniej (odważni mogą je skosztować podczas naszej wycieczki Food Trip).

Jeśli nie słyszałeś jeszcze poprzednich odcinków: Ok!Azja do Rozmowy  z sport w Wietnamie czy Ok!Azja do rozmowy - Radosław Nawrot, koniecznie warto to nadrobić! 

Na naszym kanale na YouTube można znaleźć też wiele ciekawych filmów, np. Jak zaparzyć kawę po wietnamsku, jak wyglada przejście kolejowe w Sajgonie czy jak najłatwiej obrać duriana.

Zapraszamy!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!