Ok!Azja do Rozmowy - Łukasz Jankowski


Na naszym kanale Ok!Azja pojawił się kolejny odcinek podcastu z cyklu Ok!Azja do Rozmowy. Gościem jest Łukasz Jankowski - geograf z Krakowa, miłośnik gór i azjatyckiej kuchni. Odcinek jak zawsze dostępny jest na YouTube oraz największych platformach podcastowych, takich, jak Apple Podcasts czy Spotify.

Odcinek został nakręcony w naszym zaprzyjaźnionym, kolorowym barze 3 Monkeys.

Łukasz Jankowski jest najmłodszym stażem pracownikiem Wczasywazji.pl. Do Wietnamu przyleciał wraz z narzeczoną w 2014 roku i… - tu nie będzie zaskoczenia - zakochał się w tym miejscu i postanowili pozostać w nim na dłużej. Swoją karierę związał z branżą turystyczną. Jak sam mówi, jest to spełnienie jego marzeń, bo robi to, co kocha. Łukasz jest naszym Travel Menagerem.

Prywatnie, Łukasz jest mężem Joanny oraz tatą uroczej Janiny. Z godzinnej rozmowy o roboczym tytule "Łukasz, Łukasz, czego tu w Wietnamie szukasz?" dowiesz się, jak wygląda codzienne życie w Wietnamie z dzieckiem, a także:

Łukasz Jankowski
  • Ile krajów Azji Południowo-Wschodniej zwiedził Łukasz?
  • Jak zareagowali bliscy Łukasza na wiadomość o podróży do Wietnamu?
  • Jak wyglądały pierwsze miesiące Łukasza w Sajgonie?
  • Top 3 miejsca Azji Południowo-Wschodniej, które warto odwiedzić?
  • Czy trzeba znać wietnamski, żeby mieszkać w Wietnamie?
  • Co zrobić, jak ma się gorszy dzień i coś nie wychodzi?
  • Ulubione wietnamskie dania Łukasza?
  • Najdziwniejsze potrawy jakie Łukasz zjadł w Azji Południowo-Wschodniej (odważni mogą je skosztować podczas naszej wycieczki Food Trip).

Jeśli nie słyszałeś jeszcze poprzednich odcinków: Ok!Azja do Rozmowy  z sport w Wietnamie czy Ok!Azja do rozmowy - Radosław Nawrot, koniecznie warto to nadrobić! 

Na naszym kanale na YouTube można znaleźć też wiele ciekawych filmów, np. Jak zaparzyć kawę po wietnamsku, jak wyglada przejście kolejowe w Sajgonie czy jak najłatwiej obrać duriana.

Zapraszamy!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.