Wycieczki po polsku do Kambodży

Wycieczki po Kambodży z polskim przewodnikiem cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem! Taka forma zwiedzania ma wielu zwolenników, szczególnie w Azji Południowo-Wschodniej - to piękny i bezpieczny, jednak tajemniczy i tak inny od Europy region świata. Polscy piloci-przewodnicy w Kambodży to dla Ciebie gwarancja autentycznych doświadczeń: kto lepiej opowie Ci o kuchni khmerskiej niż Adrian? Z kim przeniesiesz się w czasie i poznasz sekrety Angkoru, jeśli nie z Łukaszem? Kto zadba o Twoją grupę na lokalnym targu czy w łodzi mknącej przez Tonle Sap, jeśli nie Krzysztof? Najlepiej poznasz i zrozumiesz kulturę kraju, jeśli wybierzesz zwiedzanie Kambodży po polsku z Wczasywazji.pl!

Wycieczki po polsku do Kambodży

Odkryj Kambodżę - historyczną perłę Azji

Rozciągająca się na równinach Kambodża dawniej była domem dla potężnego imperium Khmerów, miejscem wspaniałych starożytnych cywilizacji, ale i okrutnej wojny domowej. Pomimo burzliwej historii podziwiać można słynny na całym świecie kompleks świątynny Angkor oraz postkolonialną stolicę - Phnom Penh. Kambodża to też wyśmienita kuchnia, przyjaźni mieszkańcy oraz bujna przyroda.

Garść informacji o Kambodży...
 • Stolica: Phnom Penh
 • Waluta: riel kambodżański (KHR);
 • Język urzędowy: khmerski
 • Powierzchnia całkowita: 181 040 km²
 • Powierzchnia lądu: 176520 km²
 • Powierzchnia wód: 4520 km²
 • Długość granic: 2572 km
 • Sąsiedzi: Tajlandia 803 km, Wietnam 930 km, Laos 551 km
 • Linia brzegowa: 443 km
 • Klimat tropikalny; deszczowa pora monsunowa (maj-październik); pora sucha (grudzień-kwiecień)
 • Wiza do Kambodży: szczegóły w tym artykule
Co robić w Kambodży?

Zanurz się w kulturalnym i artystycznym renesansie Kambodży, odkrywając kwitnące miasta, senne wiejskie wioski i idylliczne nadmorskie krajobrazy w jednym miejscu. Kambodża może być przystankiem podczas odkrywania Azji Południowo-Wschodniej Azji, ale i głównym celem, do którego zmierzasz. Wczasywazji.pl pokaże Ci malowniczą i różnorodną Kambodżę. Od Tonle Sap i pływających wiosek, przez słynny Angkor Wat, aż po liczne parki i ogrody zamieszkałe przez egzotyczne zwierzęta.

Kambodża zachwyca ciekawą architekturą, fascynującą kulturą, słoneczną pogodą niemal przez cały rok, aromatyczną kuchnią i zielonymi krajobrazami. WczasywAzji.pl oferuje wszystko co najlepsze w Kambodży. Przekonaj się o tym podczas naszych wycieczek.

Przeżyj prawdziwą przygodę w Kambodży! Kliknij na jedną z naszych wycieczek i porozmawiaj z naszymi lokalnymi ekspertami.

 

 Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.