Poznaj Sri Lankę - królestwo ryżu i herbaty

Sri Lanka - usłana soczyście zielonymi polami ryżowymi, plantacjami herbaty i bujną dżunglą. Co więcej, wypijemy tu najsmaczniejszą herbatę na świecie! Najlepsze gatunki pochodzą z upraw wysokogórskich, a więc im wyżej, tym jest jeszcze lepsza! 

Sri Lanka to kraj o bogatej historii i kulturze, z niezwykle bujną przyrodą. I to właśnie ona jest największą atrakcją wyspy.

Garść informacji o Sri Lance...
  • Stolica: Colombo
  • Waluta: rupia lankijska (LKR);
  • Język urzędowy: syngaleski
  • Powierzchnia całkowita: 65610 km²
  • Powierzchnia lądu: 64740 km²
  • Powierzchnia wód: 870 km²
  • Długość granic: 0 km
  • Linia brzegowa: 1340 km
  • Klimat tropikalny monsunowy; monsun północno-wschodni (grudzień-marzec); monsun południowo-zachodni (czerwiec-październik)
Co robić na Sri Lance?

Co powiesz na romantyczny miesiąc miodowy na Sri Lance? Zastanawiasz się nad Incentive w Azji? A może marzą Ci się rodzinne wakacje na łonie przyrody? Nieważne jaki wyjazd planujesz, Wczasywazji.pl zorganizują go pod Ciebie. Sprawimy, że spędzisz na Sri Lance wymarzony urlop i co więcej - będziesz planował kolejny, również w Azji!

Pokażemy Ci to co najpiękniejsze na wyspie: od szerokich plaż z palmami kokosowymi, zabytki wpisane na listę światowego Dziedzictwa UNESCO, aż po klimatyczne knajpki serwujące przepyszne dania kuchni lankijskiej czy życie pierwszych mieszkańców Sri Lanki.

Jest to kraj różnorodny i z pewnością nie pozwolimy Ci się nudzić…

Zobacz wycieczki na Sri Lankę i skontaktuj się z nami, by przeżyć niezapomniane wakacje w zielonym raju.

Sprawdż nasze wycieczki na Sri Lance!

Wszystkie skarby Sri Lanki podczas 12-dniowej podroży? Z nami to możliwe!

Marzą Wam się wakacje w raju? Zapraszamy na Sri Lankę!

Niezapomniany miesiąc miodowy w Azji Południowo-Wschodniej gwarantuje, że jeszcze długo nie zaznacie prozy życia codziennego!

 

 Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Sprawdź nasze wycieczki w Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl jest cześcią grupy makeyourasia.com zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróżę po Azji Południowo Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na makeyourasia.com.

Jesteśmy członkiem