fbpx

Branża MICE to obszar na którym skupia się spora część codziennej pracy wczasywazji.pl i makeyourasia.com. Zwłaszcza na literze „I” tego skrótu. Dlatego też chcielibyśmy przedstawić wyjaśnienie całości nazwy i tego czym się zajmujemy przybliżając naszym Klientom biznesowym Azję Południowo Wschodnią.

Co to znaczy MICE?

MICE to nazwa części specjalizacji branży turystycznej, odnosząca się przede wszystkim do rynku biznesowego.

Jest to skrót, który wywodzi się od angielskich słów:

 • M Meetings – spotkania branżowe, firmowe;
 • I Incentive – wyjazdy motywacyjne i integracyjne;
 • C Conferences – seminaria, konferencje;
 • E Events – wydarzenia specjalne, eventy i uroczystości.

Zdarza się, że poszczególne elementy się przenikają, tworząc wyjątkowe wydarzenie. W Polsce – najczęściej używa się właśnie tej skrótowej nazwy MICE. Jednakże, na świecie często spotykane są także określeniami:

 • Meeting Industry (przemysł organizacji spotkań), lub
 • Business Tourism (turystyka biznesowa).

To ostatnie określenie może jednak być bardzo mylne. Sugeruje ono, iż branża MICE to tylko wyłącznie podróże służbowe. W rzeczywistości to jedna ze sfer MICE obejmujących bardzo szeroki wachlarz usług. Mają one zwykle charakter zdecydowanie bardziej wyjątkowy czy odświętny. Od spotkań firmowych, przez konferencje czy specjalne eventy, po odgrywające coraz większą rolę w życiu firm – wyjazdy motywacyjne.

Incentive w Azji?

Masz firmę i zastanawiasz się jak nagrodzić swoich pracowników. Myślałeś o zorganizowaniu unikatowej wyprawy do Azji? Organizujesz eventy i wyjazdy integracyjne, szukasz unikalnych miejsc i atrakcji, jakich nie ma konkurencja? Potrzebujesz pomocy firmy , która poprowadziłby albo zorganizowała wyjazd do Azji?

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!

We wczasywazji.pl przenosimy wyjazdy służbowe i integracyjne na wyższy poziom.

Dbamy nie tylko o wyjątkowy program wyjazdu, ale przykładamy ogromną wagę do komfortu oraz perfekcyjnej logistyki. Wiemy, że Twój wyjazd za granicę potrzebuje specjalnej opieki i troski.

TARGI I KONGRESY

TARGI I KONGRESY

Myślisz o nawiązywaniu relacji? Zorganizujemy wyjazdy na interesujące Państwa targi lub wystawy. Rezerwujemy noclegi, bilety lotnicze, bilety wstępu, zapewniamy pomoc profesjonalnego tłumacza. Wszystko z niesamowitą dbałością o detal.
ORGANIZACJA PODRÓŻY BIZNESOWYCH

ORGANIZACJA PODRÓŻY BIZNESOWYCH

Szukasz pomocy w podróży biznesowej do Azji? Kompleksowo zorganizujemy Twój wyjazd. Zadbamy o transfery i hotele tak abyś mógł skupić się na tym co najważniejsze.
WYJAZDY MOTYWACYJNE

WYJAZDY MOTYWACYJNE

Chcesz przeżyć przygodę wraz ze swoim zespołem, która na długo pozostanie w pamięci? Starannie zorganizujemy Twój wyjazd wyjazd motywacyjny. Z nami wzmocnisz relację, poprawisz zaangażowania zespołu i przeżyjesz przygodę życia.

Kompleksowo zorganizujemy Twój wyjazd, oficjalną wizytę czy spotkanie biznesowe.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Zaufanie klientów jest dla nas najwyższą wartością, dlatego zawsze realizujemy to, co obiecujemy i obiecujemy tylko to, co na pewno możemy zrealizować, dbając w ten sposób o jakość pakietu usług na każdym etapie współpracy.

 • Spełniamy wszystkie formalne wymogi związane z prowadzeniem działalności w obszarze incentive travel.
 • Kontrolujemy szczegółowo jakość procesu ofertowego i realizacji usługi.
 • Proponujemy podróże inspekcyjne z osobą wyspecjalizowaną w danym kierunku. Zatrudniamy sprawdzonych i godnych zaufania pilotów i lokalnych przewodników.
 • Możliwość wyjazdu z tour–managerem z wczasywazji.pl, który wraz z lokalnym partnerem na miejscu „wyprzedza” grupę kontrolując gotowość na przyjęcie grupy.
 • Wszyscy kontrahenci miejscowi są przez nas starannie wybierani i dokładnie sprawdzani; z większością z nich łączy nas wieloletnia, udana współpraca.

Pracujemy dla najbardziej wymagających klientów - zaufały nam największe firmy branży ubezpieczeniowej, motoryzacyjnej, finansowej, bankowej, FMCG i IT.ZAUFALI NAM
Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Przygotować unikatowy program wyjazdu dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji
 • Zorganizować i poprowadzić całościową logistykę wyjazdu.
 • Skontaktować Cię ze sprawdzonymi lokalnymi tour operatorami.
 • Doradzić, co warto uwzględnić w programie, na co zwrócić uwagę.
 • Przygotować materiały przedwyjazdowe (porady, sugestie).
 • Pomóc w formalnościach wizowych.