Sprawdź nasze wycieczki na Filipinach!

Czy można pragnąć czegoś więcej, niż wypoczynek na rajskiej wyspie, od lat uznawanej za jedną z najpiękniejszych na świecie?

Zapraszamy na dziewięciodniową wyprawę po największej wyspie archipelagu filipińskiego - wyspie Luzon.

Niezapomniany miesiąc miodowy w Azji Południowo-Wschodniej gwarantuje, że jeszcze długo nie zaznacie prozy życia codziennego!

Bohol to wyspa pełna atrakcji oraz tajemnic, które możecie odkryć razem z nami w trakcie wypoczynku na wyspie.

Wymarzona podróż na Filipiny

Egzotyczne wakacje na Filipinach to marzenie wielu z nas. Ten azjatycki kraj wyspiarski kusi turystów przede wszystkim tropikalnymi plażami i zielonymi tarasami pól ryżowych. Nie brak tu także wielkomiejskich klimatów - jednym słowem: na Filipinach każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Spośród 7000 tropikalnych wysp pokażemy Wam te zakątki, które pozwolą uchwycić niepowtarzalną, autentyczną atmosferę Filipin, niezależnie od tego, jakim czasem dysponujecie.

Pamiętajcie, że zawsze szukamy dla Was najwygodniejszych i najciekawszych rozwiązań oraz niezawodnych przepisów na fascynująca przygodę na Filipinach. Zapraszamy do kontaktu, celem wspólnego zaplanowania Waszej niezapomnianej wycieczki na Filipiny.

Garść informacji o Filipinach...
Flaga Filipin
  • Stolica: Manila
  • Waluta: peso filipińskie (PHP)
  • Język urzędowy: filipiński, angielski
  • Powierzchnia całkowita: 300 000 km² 
  • Powierzchnia lądu: 298 170 km²
  • Powierzchnia wód: 1830 km²
  • Linia brzegowa: 36289 km
  • Sąsiedzi: Indonezja, Malezja, Wietnam, Chiny
  • Klimat: tropikalny morski z trzema porami roku. Monsun północno-wschodni przynoszący porę suchą i chłodną (XI-XII), monsun południowo-zachodni z porą suchą i gorącą (III-V), pora deszczowa (VI-X).
Co robić na Filipinach?

W zależności od Waszych pomysłów, oczekiwań i potrzeb, możemy pokazać Wam najróżniejsze zakątki Filipin: stołeczną Manilę, roziskrzoną tysiącami świateł i kuszącą wielkomiejską atmosferą w azjatyckim klimacie, rajskie plaże Boracay o białych piaskach, zielone tarasy Banaue lub czekoladowe wzgórza Boholu. Bajeczne filipińskie wyspy: Palawan, Luzon, Cebu i wiele innych, kuszą tropikalną przyrodą i pięknymi plażami. Wyśmienita lokalna kuchnia to osobny temat wart zgłębienia. Zwiedzanie, plażowanie, nurkowanie, smakowanie – na Filipinach każdy znajdzie aktywność idealną dla siebie.

Wakacje na Filipinach z Wczasywazji.pl

Wiemy, że nasi Goście cenią sobie Filipiny za ich różnorodność. Wypoczynek na wyspach Filipin jest jak wakacje w raju i każdy znajdzie coś dla siebie! Otaczać będą Cię palmy, biały piasek i błękitna woda, a wystarczy niedługa podróż, by przenieść się do tętniących życiem miast, jak Manila. Kiedy zaznasz już wielkomiejskich atrakcji możesz przenieść się w malownicze okolice parków narodowych, gdzie podczas wycieczek doświadczysz trekkingu po górskich okolicach oraz podejrzysz żyjące dziko zwierzęta.

Wakacje na Filipinach oznaczają także wycieczki, które przedstawią Ci bogatą kulturę i tradycję kraju: rzemieślników produkujących te same produkty od pokoleń, zachwycającą aromatami kuchnię czy wyjątkowy sposób obchodów niektórych świąt. Planując wczasy na Filipinach pomożemy Ci wybrać najciekawsze wyspy, a wybór jest spory - Filipiny to kraj ponad 7000 wysp!

Zapoznaj się z planami podróży, które przygotowaliśmy, aby ułatwić Ci wybór i napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie idealnie skrojony plan zwiedzania Filipin!

  

Wczasywazji.pl organizują wakacje w Azji skrojone na Twoją miarę. Skontaktuj się z naszymi lokalnymi ekspertami, aby przeżyć niesamowitą przygodę na Filipinach.

 

 Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Sprawdź nasze wycieczki w Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl są częścią Grupy MakeYourAsia zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.

Jesteśmy członkiem