Wymarzona podróż na Filipiny

Egzotyczne wakacje na Filipinach to marzenie wielu z nas. Ten azjatycki kraj wyspiarski kusi turystów przede wszystkim tropikalnymi plażami i zielonymi tarasami pól ryżowych. Nie brak tu także wielkomiejskich klimatów - jednym słowem: na Filipinach każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Spośród 7000 tropikalnych wysp pokażemy Wam te zakątki, które pozwolą uchwycić niepowtarzalną, autentyczną atmosferę Filipin, niezależnie od tego, jakim czasem dysponujecie.

Pamiętajcie, że zawsze szukamy dla Was najwygodniejszych i najciekawszych rozwiązań oraz niezawodnych przepisów na fascynująca przygodę na Filipinach. Zapraszamy do kontaktu, celem wspólnego zaplanowania Waszej niezapomnianej wycieczki na Filipiny.

Garść informacji o Filipinach...
Flaga Filipin
  • Stolica: Manila
  • Waluta: peso filipińskie (PHP)
  • Język urzędowy: filipiński, angielski
  • Powierzchnia całkowita: 300 000 km² 
  • Powierzchnia lądu: 298 170 km²
  • Powierzchnia wód: 1830 km²
  • Linia brzegowa: 36289 km
  • Sąsiedzi: Indonezja, Malezja, Wietnam, Chiny
  • Klimat: tropikalny morski z trzema porami roku. Monsun północno-wschodni przynoszący porę suchą i chłodną (XI-XII), monsun południowo-zachodni z porą suchą i gorącą (III-V), pora deszczowa (VI-X).
Co robić na Filipinach?

W zależności od Waszych pomysłów, oczekiwań i potrzeb, możemy pokazać Wam najróżniejsze zakątki Filipin: stołeczną Manilę, roziskrzoną tysiącami świateł i kuszącą wielkomiejską atmosferą w azjatyckim klimacie, rajskie plaże Boracay o białych piaskach, zielone tarasy Banaue lub czekoladowe wzgórza Boholu. Bajeczne filipińskie wyspy: Palawan, Luzon, Cebu i wiele innych, kuszą tropikalną przyrodą i pięknymi plażami. Wyśmienita lokalna kuchnia to osobny temat wart zgłębienia. Zwiedzanie, plażowanie, nurkowanie, smakowanie – na Filipinach każdy znajdzie aktywność idealną dla siebie.

Wczasywazji.pl organizują wakacje w Azji skrojone na Twoją miarę. Skontaktuj się z naszymi lokalnymi ekspertami, aby przeżyć niesamowitą przygodę na Filipinach.

Sprawdż nasze wycieczki na Filipinach!

Zapraszamy na dziewięciodniową wyprawę po największej wyspie archipelagu filipińskiego - wyspie Luzon.

Niezapomniany miesiąc miodowy w Azji Południowo-Wschodniej gwarantuje, że jeszcze długo nie zaznacie prozy życia codziennego!

Bohol to wyspa pełna atrakcji oraz tajemnic, które możecie odkryć razem z nami w trakcie wypoczynku na wyspie.

 

 Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Sprawdź nasze wycieczki w Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl jest cześcią grupy makeyourasia.com zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróżę po Azji Południowo Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na makeyourasia.com.

Jesteśmy członkiem