tr?id=454621601398775&ev=PageView&noscript=1 Wczasy w Azji - gdzie możesz z nami jechać w 2018?

Kiedy jechać do Azji? – pytanie, które z pewnością zadaje sobie każdy turysta, a na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Po pierwsze – ze względu na rozległość regionu (niektórzy żartują, że klimatów w Azji jest co najmniej tyle, ile jej różnorodnych kuchni i religii), po drugie – z uwagi na kaprysy tropikalnej pogody (np. styczniowe ulewy w Tajlandii w 2017 r., których w szczycie sezonu raczej nikt się nie spodziewał), po trzecie – aby uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź, trzeba uwzględnić więcej kwestii niż tylko pada/nie pada, przede wszystkim typy aktywności, jakie planujemy na wymarzonych wczasach.

Dalej
Zachód słońca w Indonezji

Indonezja to egzotyka w najczystszej postaci. Wspaniałe zabytki architektury, zielone lasy tropikalne, pola ryżowe, potężne wulkany oraz barwna kultura tutejszych mieszkańców – to wszystko sprawia że Indonezja jest idealnym miejscem na wakacje marzeń!

Dalej
Laotańskie smaki

Laos znajduje się trochę w cieniu bardziej popularnych kierunków turystycznych i choć dzieje się to niezasłużenie, powoduje jednocześnie, że mamy tu szansę zasmakować Azji w jej najlepszym, niczym niezakłóconym wydaniu.

Dalej

A teraz spójrzmy na temat z nieco innej strony: mamy zaklepany urlop, w którymś miesiącu roku, marzy nam się Azja, ale nie wiemy, gdzie konkretnie skierować swoje podróżnicze kroki.

Dalej
Egzotyczna plaża, Filipiny

Jeśli czujecie się zmęczeni i przygnębieni deszczową aurą za oknem, długimi jesiennymi miesiącami i chłodnym latem, a na dodatek brakuje wam witaminy D, to koniecznie udajcie się z nami w podróż na bajeczne Filipiny. Zastrzyk energii i wyrzut endorfin gwarantowany!

Dalej
Bajeczne wodospady Erawan w Tajlandii

Tajlandia – dlaczego uśmiechasz się już na sam dźwięk tego słowa? Poczułeś ciepło azjatyckiego słońca na karku, aromat świeżo przygotowanych roti czy zapach dżungli tuż po deszczu? A może po prostu cieszysz się na myśl o podróży do… Krainy Uśmiechu?

Dalej