Wyprawa w Wietnamie, Kambodży oraz Laosie

Przez Indochiny w 21 dni


Przez Indochiny z Wczasywazji.pl

Przedstawiamy nasz nowy program na 21-dniowy przejazd przez Wietnam, Laos oraz. Kambodżę. Podczas wyprawy zobaczysz najważniejsze miejsca w danym kraju, spróbujesz pysznego jedzenia, poznasz lokalne społeczności wraz z ich zwyczajami i kulturą, a także spędzisz noc z wietnamską rodziną.

Wybieramy się do Azji, na Półwysep Indochiński, a konkretnie do 3 fascynujących krajów: Wietnamu, Laosu i Kambodży. Naszą wycieczkę rozpoczniemy w Północnym Wietnamie, gdzie odwiedzimy Hanoi oraz Zatokę Ha Long. Następnie polecimy do Laosu, do Luang Prabang, miasta kiedyś zwanego „perłą Orientu”. W następnej kolejności polecimy do Kambodży, gdzie zobaczymy słynny Angkor Wat oraz popływamy po Jeziorze Tonle Sap pomiędzy pływającymi wioskami na wodzie. W Phnom Penh, stolicy Kambodży zobaczymy miejsca związane z reżimem Czerwonych Khmerów. Następnie udamy się w dół Mekongu z powrotem do Wietnamu do niesamowitej Delty Mekongu. Tutaj odwiedzimy Rezerwat Tra Su, prowincje Ben Tre, gdzie popływamy po wąskich kanałach Mekongu i prześpimy się u wietnamskiej rodziny. W dalszej kolejności przejedziemy do ekscytującego Sajgonu, gdzie oprócz zwiedzania samego miasta, czekają na nas słynne Tunele Cu Chi oraz lekcje gotowania z „Panem Grzybkiem”. Na koniec wyprawy, będziesz miał kilka dni wolnego na plaży. Mamy dla Ciebie kilka ciekawych miejsc do zaoferowania.  

   Najpiękniejsze miasta, wyjątkowe, nieturystyczne trasy i zapierające dech widoki - tak w skrócie opisałbym ten program. Jeśli chcesz poznać wszystkie zalety Wietnamu - zrobisz to właśnie podczas tej wycieczki!    

- Adi "Hai Phong" Zagrodzki, Tour Leader Wczasywazji.pl

Adrian Zagrodzki
Przeżyjesz to z nami!
  • Zwiedzisz ponad 1000-letnią stolicę Wietnamu - Hanoi
  • Odbiędziesz rejs z noclegiem w Zatoce Ha Long
  • Poznasz "Perłę Orientu" - Luang Prabang, oraz wodospady Kuang Si
  • Poznasz legendarne miasto Angkor oraz jego najważniejszą świątynię Angkor Wat
  • Popłyniesz w rejs po największym jeziorze Azji Południowo-Wschodniej - Tonle Sap
  • Odwiedzisz stolicę Kambodży - Phnom Penh oraz poznasz współczesną historię kraju związaną z Czerwonymi Khmerami
  • Popłyniesz w dół Mekongu z Kambodży na granicę z Wietnamem
  • Poznasz fascynującą Deltę Mekongu z jej unikalną kulturą oraz klimatem
  • Zwiedzisz największe miasto Wietnamu - popularny Sajgon riszką, pieszo oraz z siedzenia motocykla
  • Odpoczniesz na plażach południowego Wietnamu
  • Poznasz miejscową kulturę, historię i kuchnie
Plan wycieczki:
DZIEŃ 1-2: ZACZYNAMY W PÓŁNOCNYM WIETNAMIE
Pagoda w Hanoi

Nasz 21-dniowy program zaczniemy w stolicy Wietnamu – Hanoi, które jest polityczną i kulturalną stolicą kraju oraz drugim co do wielkości miastem w kraju. W trakcie dwóch dni pokażemy Wam więzienie Hoa Lu, które zwane jest „Hanoi Hilton”, zabierzemy do pierwszego uniwersytetu w Wietnamie – Świątyni Literatury oraz opowiemy legendę Jeziora Zwróconego Miecza pokazując również Świątynię Ngoc Son. Zwiedzicie miasto z rikszy oraz siedzienia motoru.  Wszystko to będzie okraszone pyszną kuchnią, lokalnymi specjałami a zakończy się na Placu Ba Dinh, gdzie przed Mauzoleum Ho Chi Minha odbywa się interesujące widowisko.

DZIEŃ 3-4: ZATOKA HA LONG
Zatoka Ha Long

Dwa kolejne dni spędzimy w słynnej na cały świat Zatoce Ha Long inaczej zwaną Zatoką Lądującego Smoka. Wyjedziemy po śniadaniu z Hanoi by już po około 3 godzinach zameldować się w porcie, z którego wypłyniemy w rejs. W jego trakcie będziecie zakwaterowani w luksusowych kabinach, będziecie mogli kosztować przepysznych owoców morza oraz innych specjałów kuchni północnego Wietnamu. Przez dwa dni będziecie mieli okazję pływać kajakami, kąpać się w wodach zatoki czy wziąć udział w porannej sesji Tai Chi. Po zakończeniu rejsu, czwartego dnia udamy się prosto na lotnisko Noi Bai w Hanoi skąd polecimy do Laosu.

DZIEŃ 5-7: ZWIEDZAMY LUANG PRABANG I OKOLICE
Mekong w Laosie

Czas na czarujący Laos. Po przylocie do Luang Prabang i zakwaterowaniu ruszymy od razu na spacer po Starym Mieście a kolację zjemy w formie laotańskiego grilla. Kolejne dwa dni spędzimy na zwiedzaniu takich atrakcji Luang Prabang jak Centrum UXO czy Park Motyli. Zobaczymy również słynny wodospad w Kuang Si, największy w tej okolicy. Zatrzymamy się również w centrum rzemiosła Ock Pop Tock oraz będziemy podziwiać przepiękny zachód słońca. Ostatniego dnia w Luang Prabang udamy się do mistycznych Jaskiń Pak Ou – w których znajdują się tysiące pozłacanych, różnej wielkości posągów Buddy. W trakcie zwiedzania będziecie mieli okazję smakować przepysznej i różnorodnej kuchni Laosu.  Siódmego dnia damy Wam czas na ostatnie zakupy i ruszymy na lotnisko by polecieć do Kambodży.

DZIEŃ 8-10: SIEM REAP I ANGKOR
Angkor w Siem Reap

Po przylocie do Siem Reap w Kambodży i zorganizowaniu wiz przejedziemy do hotelu i ten dzień zostanie nam na relaks. Następnego dnia po śniadaniu ruszymy do legendarnego kompleksu Angkor, który znajduje się na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO. W czasie wycieczki odwiedzimy Świątynię Bayon oraz Ta Phrom, zobaczymy Taras Słoni oraz Taras Trędowatego Króla. Spróbujecie fantastycznej i aromatycznej kuchni oraz zwiedzicie Angkor Wat. Drugiego dnia ruszymy na największe jezioro Azji Południowo-Wschodniej – Tonle Sap, gdzie zobaczycie pływające wioski i mieszkających w nich…Wietnamczyków. Pobyt w Siem Reap kończymy dnia 10, którego to ruszymy do stolicy Kambodży – Phnom Penh.

DZIEŃ 11: PHNOM PENH
Phnom Penh w Laosie

Dzień 11 zaczniemy od śniadania w hotelu. Krótki przejazd pod Pałac Królewski zbudowany w 1866 r., za króla Norodoma. Na terenie pałacu znajduje się Srebrna Pagoda, której posadzka jest wyłożona srebrnymi płytkami, a ich ilość szacuje się na 5000. W pagodzie znajdują się różnej wielkości posagi Buddy, w tym jeden wykonany z ponad 9 tys. diamentów. Następnie przejazd pod najstarszą pagodę w Phnom Penh – Wat Phnom, gdzie poznamy legendę o powstaniu miasta. Czas na obiad w charytatywnej restauracji, której dochody przeznaczane są na pomoc bezdomnym dzieciom w stolicy. Następnie udamy się na Pola Śmierci, gdzie poznamy historie przerażającego reżimu Czerwonych Khmerów. Przenocujemy w Phnom Penh by kolejnego dnia ruszyć do Wietnamu. 

DZIEŃ 12-14: PRZEZ DELTĘ MEKONGU DO SAJGONU
Zwiedzaj Sajgon i okolice z Wczasywazji.pl

Po śniadaniu w Phnom Penh ruszymy łodzią w dół Mekongu, do miejscowości granicznej Chau Doc. Tu wejdziemy oficjalnie na teren Socjalistycznej Republiki Wietnamu. Na miejscu od razu przejedziemy do resortu znajdującego się na zboczu góry, z którego rozpościera się widok na pogranicze Kambodży i Wietnamu. Odpoczniemy aż do końca dnia. Rano dnia 13 ruszymy do bardzo unikalnego miejsca – Rezerwatu Przyrody Tra Su – słynnego miejsca lęgowego ptaków wodnych, któryzwiedzać będziemy między innymi łodzią wiosłową. Następnie przejedziemy wzdłuż Mekongu do miejscowości Ben Tre, słynnej stolicy kokosa, w której zatrzymamy się na naszym homestayu u Starszego Brata Sy. W tym miejscu czeka na Was przepyszna kolacja. Po śniadaniu kolejnego dnia wyruszymy na wycieczkę wśród zielonych kanałów Delty, w trakcie której poznacie kulturę jej mieszkańców oraz przepyszne dania. Kiedy zakończymy zwiedzanie udamy się do Ho Chi Minh City, popularnie zwanego Sajgonem, w którym przed nami jeszcze sporo wrażeń – w postaci wycieczki Nocny Sajgon na tylnym siedzeniu skuterów. Poznacie dokładne, co oznacza powiedzenie „Ale Sajgon”.

DZIEŃ 15-16: ALE SAJGON!
Wycieczka rikszami po Sajgonie

Dwa kolejne dni z nami poświęcimy na zwiedzanie samego miasta jak i okolic Ho Chi Minh City. Ruszymy najpierw do Cu Chi pod miastem, by nauczyć Was u naszego mistrza gotowania tajemnych sztuczek kuchni wietnamskiej. Nauczycie się rozpoznawać różne zioła oraz odpowiednio je przygotowywać. Po wypróbowaniu własnych umiejętności ruszymy do Obszaru Tuneli Cu Chi, gdzie poznacie historię walk w trakcie Wojny w Wietnamie oraz dokładniej poznacie przebieg tego konfliktu. Wieczorem, będzie czas wolny. A w dniu szesnastym pokażemy Wam samo Miasto Ho Chi Minha. Rikszami ruszymy przez zatłoczone ulice do Pagody Jadeitowego Cesarza, pokażemy Wam Muzeum Wojny, Pałac Zjednoczenia oraz zabierzemy na zakupy na targ Benh Thanh. Kolację pożegnalną, ponieważ to koniec aktywnej części zwiedzania, zjecie podczas rejsu po Rzece Sajgon.

DZIEŃ 17-21: ODPOCZYNEK I POWRÓT DO DOMU
Plaża na Phu Quoc

Na koniec wyprawy przygotowaliśmy dla Was kilka dni wypoczynku na jednej z plaż Południowego Wietnamu. Do wyboru popularne plaże: w Mui Ne, na Wyspie Phu Quoc, w Ho Tram albo na Wyspie Con Dao. Cały pobyt zaaranżujemy odpowiednio do Waszego wylotu do kraju. 

CENA WYCIECZKI BĘDZIE ZAWIERAĆ

 • nocleg w hotelach o wybranym standardzie
 • posiłki wymienione w programie
 • bilety wstępu do wymienionych atrakcji
 • transfery oraz przeloty wewnętrzne
 • opiekę lokalnych, anglojęzycznych przewodników lub, opcjonalnie, polskiego pilota
 • zwiedzanie według programu

CENA WYCIECZKI NIE BĘDZIE ZAWIERAĆ

 • biletów lotniczych do i z Wietnamu (zaproponujemy osobną ofertę)
 • wizy do Wietnamu, Laosu oraz Kambodży
 • prywatnego ubezpieczenia turystycznego (zaproponujemy osobną ofertę)
 • napiwków, wydatków własnych, napojów podczas posiłków
 • innych rzeczy, które nie zostaną wskazane w programie
Przygotuj się na piękne widoki...

Wyjazdy z Wczasywazji.pl są zawsze wyjątkowe!

Plany wycieczek, które widzisz na tej stronie możesz z naszą pomocą modyfikować, dopasowując je do Twoich oczekiwań, grupy, z którą podróżujesz lub budżetu. Traktuj je jako gotowy przepis na udaną podróż lub inspirację do planowania dłuższego zwiedzania! Nie zapomnij, że z nami czekają Cię niezapomniane wrażenia!

klimat-wczasywazji

KLIMAT

Klimat Azji tworzą ludzie, atmosfera i inny od europejskiego styl życia. Mieszkamy tu od lat i chętnie podzielimy się swoimi wrażeniami!

kultura-wczasywazji

KULTURA

Od ruin starożytnych imperiów, przez złote świątynie i pomniki oraz pędzące metropolie - każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego w Azji!

kuchnia-wczasywazji

KUCHNIA

Pokażemy Ci nasze ulubione uliczne stragany i jadłodajnie, a Ty zanurzysz się w tysiącu smaków i odkryjesz kulinarne bogactwo regionu!

Przez Indochiny w 21 dni

Kambodża, Laos i Wietnam

Przedstawiamy nasz nowy program na 21-dniowy przejazd przez Wietnam, Laos oraz Kambodżę. Podczas wyprawy zobaczysz najważniejsze miejsca w danym kraju, spróbujesz pysznego jedzenia, poznasz lokalne społeczności wraz z ich zwyczajami i kulturą, a także spędzisz noc z wietnamską rodziną.

Więcej o programie

Wybieramy się do Azji, na Półwysep Indochiński, a konkretnie do 3 fascynujących krajów: Wietnamu, Laosu i Kambodży. Naszą wycieczkę rozpoczniemy w Północnym Wietnamie, gdzie odwiedzimy Hanoi oraz Zatokę Ha Long. Następnie polecimy do Laosu, do Luang Prabang, miasta kiedyś zwanego „perłą Orientu”. W następnej kolejności polecimy do Kambodży, gdzie zobaczymy słynny Angkor Wat oraz popływamy po Jeziorze Tonle Sap pomiędzy pływającymi wioskami na wodzie. W Phnom Penh, stolicy Kambodży zobaczymy miejsca związane z reżimem Czerwonych Khmerów. Następnie udamy się w dół Mekongu z powrotem do Wietnamu do niesamowitej Delty Mekongu. Tutaj odwiedzimy Rezerwat Tra Su, prowincje Ben Tre, gdzie popływamy po wąskich kanałach Mekongu i prześpimy się u wietnamskiej rodziny. W dalszej kolejności przejedziemy do ekscytującego Sajgonu, gdzie oprócz zwiedzania samego miasta, czekają na nas słynne Tunele Cu Chi oraz lekcje gotowania z „Panem Grzybkiem”. Na koniec wyprawy, będziesz miał kilka dni wolnego na plaży. Mamy dla Ciebie kilka ciekawych miejsc do zaoferowania.  

  • Zwiedzisz ponad 1000-letnią stolicę Wietnamu - Hanoi
  • Poznasz "Perłę Orientu" - Luang Prabang, oraz wodospady Kuang Si
  • Odwiedzisz stolicę Kambodży - Phnom Penh oraz poznasz współczesną historię kraju związaną z Czerwonymi Khmerami
  • Odpoczniesz na plażach południowego Wietnamu
 • KULTURA

  Pozytywnie zaskoczy Cię nieskończone bogactwo kultury i historii Laosu, Kambodży i Wietnamu.

 • KUCHNIA

  Zasmakuj w przysmakach lokalnych mieszkańców! Odkryjesz najlepsze dania tej części Azji.

 • KLIMAT

  Czekają na Ciebie najpiękniejsze miasta, wyjątkowe, nieturystyczne trasy i zapierające dech widoki.

Plan wycieczki:
DZIEŃ 1-2: ZACZYNAMY W PÓŁNOCNYM WIETNAMIE

Nasz 21-dniowy program zaczniemy w stolicy Wietnamu – Hanoi, które jest polityczną i kulturalną stolicą kraju oraz drugim co do wielkości miastem w kraju. W trakcie dwóch dni pokażemy Wam więzienie Hoa Lu, które zwane jest „Hanoi Hilton”, zabierzemy do pierwszego uniwersytetu w Wietnamie – Świątyni Literatury oraz opowiemy legendę Jeziora Zwróconego Miecza pokazując również Świątynię Ngoc Son. Zwiedzicie miasto z rikszy oraz siedzienia motoru.  Wszystko to będzie okraszone pyszną kuchnią, lokalnymi specjałami a zakończy się na Placu Ba Dinh, gdzie przed Mauzoleum Ho Chi Minha odbywa się interesujące widowisko.

DZIEŃ 3-4: ZATOKA HA LONG

Dwa kolejne dni spędzimy w słynnej na cały świat Zatoce Ha Long inaczej zwaną Zatoką Lądującego Smoka. Wyjedziemy po śniadaniu z Hanoi by już po około 3 godzinach zameldować się w porcie, z którego wypłyniemy w rejs. W jego trakcie będziecie zakwaterowani w luksusowych kabinach, będziecie mogli kosztować przepysznych owoców morza oraz innych specjałów kuchni północnego Wietnamu. Przez dwa dni będziecie mieli okazję pływać kajakami, kąpać się w wodach zatoki czy wziąć udział w porannej sesji Tai Chi. Po zakończeniu rejsu, czwartego dnia udamy się prosto na lotnisko Noi Bai w Hanoi skąd polecimy do Laosu.

DZIEŃ 5-7: ZWIEDZAMY LUANG PRABANG I OKOLICE

Czas na czarujący Laos. Po przylocie do Luang Prabang i zakwaterowaniu ruszymy od razu na spacer po Starym Mieście a kolację zjemy w formie laotańskiego grilla. Kolejne dwa dni spędzimy na zwiedzaniu takich atrakcji Luang Prabang jak Centrum UXO czy Park Motyli. Zobaczymy również słynny wodospad w Kuang Si, największy w tej okolicy. Zatrzymamy się również w centrum rzemiosła Ock Pop Tock oraz będziemy podziwiać przepiękny zachód słońca. Ostatniego dnia w Luang Prabang udamy się do mistycznych Jaskiń Pak Ou – w których znajdują się tysiące pozłacanych, różnej wielkości posągów Buddy. W trakcie zwiedzania będziecie mieli okazję smakować przepysznej i różnorodnej kuchni Laosu.  Siódmego dnia damy Wam czas na ostatnie zakupy i ruszymy na lotnisko by polecieć do Kambodży.

DZIEŃ 8-10: SIEM REAP I ANGKOR

Po przylocie do Siem Reap w Kambodży i zorganizowaniu wiz przejedziemy do hotelu i ten dzień zostanie nam na relaks. Następnego dnia po śniadaniu ruszymy do legendarnego kompleksu Angkor, który znajduje się na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO. W czasie wycieczki odwiedzimy Świątynię Bayon oraz Ta Phrom, zobaczymy Taras Słoni oraz Taras Trędowatego Króla. Spróbujecie fantastycznej i aromatycznej kuchni oraz zwiedzicie Angkor Wat. Drugiego dnia ruszymy na największe jezioro Azji Południowo-Wschodniej – Tonle Sap, gdzie zobaczycie pływające wioski i mieszkających w nich…Wietnamczyków. Pobyt w Siem Reap kończymy dnia 10, którego to ruszymy do stolicy Kambodży – Phnom Penh.

DZIEŃ 11: PHNOM PENH

Dzień 11 zaczniemy od śniadania w hotelu. Krótki przejazd pod Pałac Królewski zbudowany w 1866 r., za króla Norodoma. Na terenie pałacu znajduje się Srebrna Pagoda, której posadzka jest wyłożona srebrnymi płytkami, a ich ilość szacuje się na 5000. W pagodzie znajdują się różnej wielkości posagi Buddy, w tym jeden wykonany z ponad 9 tys. diamentów. Następnie przejazd pod najstarszą pagodę w Phnom Penh – Wat Phnom, gdzie poznamy legendę o powstaniu miasta. Czas na obiad w charytatywnej restauracji, której dochody przeznaczane są na pomoc bezdomnym dzieciom w stolicy. Następnie udamy się na Pola Śmierci, gdzie poznamy historie przerażającego reżimu Czerwonych Khmerów. Przenocujemy w Phnom Penh by kolejnego dnia ruszyć do Wietnamu. 

DZIEŃ 12-14: PRZEZ DELTĘ MEKONGU DO SAJGONU

Po śniadaniu w Phnom Penh ruszymy łodzią w dół Mekongu, do miejscowości granicznej Chau Doc. Tu wejdziemy oficjalnie na teren Socjalistycznej Republiki Wietnamu. Na miejscu od razu przejedziemy do resortu znajdującego się na zboczu góry, z którego rozpościera się widok na pogranicze Kambodży i Wietnamu. Odpoczniemy aż do końca dnia. Rano dnia 13 ruszymy do bardzo unikalnego miejsca – Rezerwatu Przyrody Tra Su – słynnego miejsca lęgowego ptaków wodnych, któryzwiedzać będziemy między innymi łodzią wiosłową. Następnie przejedziemy wzdłuż Mekongu do miejscowości Ben Tre, słynnej stolicy kokosa, w której zatrzymamy się na naszym homestayu u Starszego Brata Sy. W tym miejscu czeka na Was przepyszna kolacja. Po śniadaniu kolejnego dnia wyruszymy na wycieczkę wśród zielonych kanałów Delty, w trakcie której poznacie kulturę jej mieszkańców oraz przepyszne dania. Kiedy zakończymy zwiedzanie udamy się do Ho Chi Minh City, popularnie zwanego Sajgonem, w którym przed nami jeszcze sporo wrażeń – w postaci wycieczki Nocny Sajgon na tylnym siedzeniu skuterów. Poznacie dokładne, co oznacza powiedzenie „Ale Sajgon”.

DZIEŃ 15-16: ALE SAJGON!

Dwa kolejne dni z nami poświęcimy na zwiedzanie samego miasta jak i okolic Ho Chi Minh City. Ruszymy najpierw do Cu Chi pod miastem, by nauczyć Was u naszego mistrza gotowania tajemnych sztuczek kuchni wietnamskiej. Nauczycie się rozpoznawać różne zioła oraz odpowiednio je przygotowywać. Po wypróbowaniu własnych umiejętności ruszymy do Obszaru Tuneli Cu Chi, gdzie poznacie historię walk w trakcie Wojny w Wietnamie oraz dokładniej poznacie przebieg tego konfliktu. Wieczorem, będzie czas wolny. A w dniu szesnastym pokażemy Wam samo Miasto Ho Chi Minha. Rikszami ruszymy przez zatłoczone ulice do Pagody Jadeitowego Cesarza, pokażemy Wam Muzeum Wojny, Pałac Zjednoczenia oraz zabierzemy na zakupy na targ Benh Thanh. Kolację pożegnalną, ponieważ to koniec aktywnej części zwiedzania, zjecie podczas rejsu po Rzece Sajgon.

DZIEŃ 17-21: ODPOCZYNEK I POWRÓT DO DOMU

Na koniec wyprawy przygotowaliśmy dla Was kilka dni wypoczynku na jednej z plaż Południowego Wietnamu. Do wyboru popularne plaże: w Mui Ne, na Wyspie Phu Quoc, w Ho Tram albo na Wyspie Con Dao. Cały pobyt zaaranżujemy odpowiednio do Waszego wylotu do kraju. 

CENA WYCIECZKI:
ZAWIERA
 • nocleg w hotelach o wybranym standardzie
 • posiłki wymienione w programie
 • bilety wstępu do wymienionych atrakcji
 • transfery oraz przeloty wewnętrzne
 • opiekę lokalnych, anglojęzycznych przewodników lub, opcjonalnie, polskiego pilota
 • zwiedzanie według programu
NIE ZAWIERA
 • biletów lotniczych do i z Wietnamu (zaproponujemy osobną ofertę)
 • wizy do Wietnamu, Laosu oraz Kambodży
 • prywatnego ubezpieczenia turystycznego (zaproponujemy osobną ofertę)
 • napiwków, wydatków własnych, napojów podczas posiłków
 • innych rzeczy, które nie zostaną wskazane w programie

Wyjazdy z Wczasywazji.pl są zawsze wyjątkowe!

  Plan wycieczki, który widzisz na tej stronie dopasujemy do Twoich oczekiwań: grupy, z którą podróżujesz, zainteresowań i budżetu. Możemy go także dołączyć do dłuższego planu zwiedzania!

  Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl?

  Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby!

  Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!