Wszystko co najciekawsze w Wietnamie

Przez Wietnam – wycieczka do Wietnamu


Wzgórza herbaty w Sapa
 • Czas trwania

  11 dni

 • Zaczynamy w

 • Kończymy w

  ustalenia indywidualne
 • Jakie kraje odwiedzisz

 • Wielkość grupy

  Wycieczka organizowana prywatnie dla minimum 2 osób

 • Cena

  Każdą wycieczkę wyceniamy indywidualnie - wyjazdy różnią się ilością osób, wybranymi hotelami oraz atrakcjami. Napisz do nas!

Przedstawiamy nasz autorski program 11-dniowej wycieczki do Wietnamu. Podczas tej wyprawy skosztujesz różnorodnej kuchni z całego kraju, poznasz lokalne społeczności, pokażemy Ci prawdziwy klimat kraju i jego kulturę.

Wybieramy się do wschodniej części Półwyspu Indochińskiego, a konkretnie czeka Cię wycieczka do Wietnamu. Naszą podróż przez ten kraj rozpoczniemy na południu, gdzie na własnej skórze, przekonasz się, że powiedzenie „co za Sajgon” nie wzięło się znikąd! Będąc na południu, odwiedzisz słynne tunele Cu Chi oraz jedyną w swoim rodzaju Deltę Mekongu. Następnie udamy się w podróż przez Wietnam, kierując się ku północy. Kolejnym przystankiem będzie środkowy Wietnam, z jednym z najbardziej urokliwych miasteczek w Azji – Hoi An, dawna cesarska cytadela w Hue, by dolecieć do Hanoi, stolicy kraju. Tutaj oprócz zwiedzania samego miasta, pojedziesz do słynnej Zatoki Ha Long lub zobaczysz niesamowite kaskadowe pola ryżowe i barwne mniejszości etniczne Sapy. Na koniec odpoczniesz na jednej z plaż w Wietnamie Południowym.

   Najpiękniejsze miasta, wyjątkowe, nieturystyczne trasy i zapierające dech widoki - tak w skrócie opisałbym ten program. Jeśli chcesz poznać wszystkie zalety Wietnamu - zrobisz to właśnie podczas tej wycieczki!    

- Adi Hai Phong Zagrodzki, Tourism Director Wczasywazji.pl

Adrian Zagrodzki
Przeżyjesz to z nami!
  • Odwiedzisz niesamowitą i jedyną w swoim rodzaju Deltę Mekongu
  • Zwiedzisz 4 miasta Wietnamu: szalony i szybki Sajgon, zabytkowe Hue z kompleksem cesarskim, pełne lampionów i krawców Hoi An oraz stolicę kraju i zupy pho- Hanoi
  • Odkryjesz przepiękny górzysty region Sapa i zakochasz się we wspaniałych krajobrazach pól ryżowych i plantacji herbaty lub pojedziesz na wycieczkę do Zatoki Ha Long (na rejs z noclegiem na łodzi)
  • Zobaczysz sanktuarium My Son z ruinami przywodzącymi na myśl ruiny Angkor
  • Wypoczniesz nad morzem w jednej ze sprawdzonych przez nas miejscowości

Plan wycieczki:

DZIEŃ 1-3: ZACZYNAMY W SAJGONIE
Riksze w Sajgonie

Naszą wycieczkę w Wietnamie zaczynamy od jego największego miasta, które leży na południu kraju - Ho Chi Minh City, popularnie nazywanego Sajgonem. Po przylocie zakwaterujemy Was w wybranym hotelu i zostaniemy w mieście na około 3 dni, podczas których postaramy się Wam pokazać jego najciekawsze zakątki. Zwiedzimy kolonialne centrum miasta na rikszach, wjedziemy na jeden z najwyższych budynków Sajgonu, ruszymy na wieczorną eskapadę na motorach! Do tego zobaczymy tunele Cu Chi, w których Wietnamczycy walczyli z Francuzami oraz Amerykanami, a na sam koniec odwiedzimy przepiękną Deltę Mekongu podczas naszej najlepszej wycieczki w ten rejon.

DZIEŃ 3-4: PRZELOT DO HOI AN
Hoi An, wycieczka Wietnam

Po trzech dniach w Sajgonie, ostatniego dnia wieczorem wylecimy do Da Nang. Tam od razu przejedziemy do przepięknego miasta Hoi An, które swój niesamowity charakter zawdzięcza polskiemu architektowi, Kazimierzowi Kwiatkowskiemu, który uratował starówkę miasta przed modernistyczną przebudową.

Zakwaterujemy Was w hotelu, a już następnego dnia wyruszymy do malowniczej doliny, leżącej pomiędzy dwoma pasmami górskimi. To właśnie w niej mieści się słynne sanktuarium My Son. Widok ruin świątyń, na tle gór i błękitnego nieba robi niesamowite wrażenie i jest świetną okazją do zrobienia pięknych zdjeć.

Po południu zwiedzimy samo miasto z domami kupców chińskich i japońskich, japońską Pagodą na Moście, zabytkowymi kamieniczkami oraz wieloma atrakcjami, które będą naszą niespodzianką dla was.

DZIEŃ 5: DROGA DO HUE
Góry Pięciu Żywiołów

Z Hoi An wyruszymy w drogę do starej cesarskiej stolicy Wietnamu - Hue. Jednakże po drodze, zatrzymamy się w trzech wartych uwagi miejscach. Pierwszym z nich będą Góry Pięciu Żywiołów, położone niedalego Da Nang. Tam, wejdziemy (lub wjedziemy windą – w zależności od upodobań) na Górę Wody, na której położone są małe pagody oraz grota z wizerunkiem Buddy. Ze szczytu Góry Wody rozciąga się wspaniały widok na góry pozostałych czterech żywiołów.

Następnym przystankiem będzie przepiękna Przełęcz Morskich Obłoków, na której można zrobić zapierające dech w piersiach zdjecia.

Ostatnim punktem na trasie będzie Dom Komunalny Vu Di, gdzie weźmiecie udział w pokazie tradycyjnego parzenia herbaty - oczywiście z degustacją.

Naszą podróż zakończymy w Hue, gdzie przenocujemy. Mamy jeszcze kilka, dodatkowych atrakcji, które przedstawimy Wam już podczas konkretnego planowania trasy, gdyż nie są stałe i musimy je indywidualnie organizawać.

DZIEŃ 6: CESARSKIE HUE
Brama Cytadeli w Hue

Wycieczkę po Hue rozpoczynamy około 8:00 rano. Przejedziemy busem do przystani, gdzie wsiądziemy na łódź i przepłyniemy po Rzece Perfumowej do najsłynniejszej pagody w Hue - Thien Mu.

Następnie, zwiedzimy Cytadelę Cesarską, z której między 1802 a 1945 rokiem sprawowali władzę cesarze dynastii Nguyen. W obrębie Cytadeli, zobaczymy Maszt Flagowy, Bramę Południkową, Dziewięć Urn Dynastycznych, Dziewięć Świętych Armat, pałac Thai Hoa oraz Zakazane Purpurowe Miasto.

Około południa zabierzemy Was do naszel ulubionej restauracji na lunch. Do wyboru będziecie mieć m.in. pikantny bulion wołowy Bun Bo Hue lub, w zależności od upodobań, wietnamską wersję naleśnika, z nadzieniem z kiełków oraz krewetek. Naleśniki te rozdziera się pałeczkami na kawałki i razem ze świeżymi ziołami zawija w papier ryżowy.

Popołudniu będziemy kontynuować poznawanie dawnej stolicy - odwiedzimy Grobowce Tu Duc i Khai Dinh. Poznacie garść informacji na temat filozofii geomancji i jej wpływu na życie cesarzy.

Po zakończeniu zwiedzania odwieziemy Was do hotelu.

DZIEŃ 7: HANOI
Wieża Żółwia w Hanoi

Dzień rozpoczniemy od porannego przelotu do stolicy Wietnamu – Hanoi.

Po zameldowaniu w pokojach, zabierzemy Was na wycieczkę po Hanoi: rikszami przejedziemy do Więzienia Hoa Lo, zwanego przez amerykańskich pilotów "Hanoi Hilton", gdzie dowiemy się kto, kogo i w jakich warunkach tutaj przetrzymywał.

Następnie przejedziemy do Świątyni Literatury, aby dowiedzieć się, jak wyglądały wietnamskie studia w XI wieku, dlaczego jest to "świątynia", a nie "szkoła" oraz jak zgrabnie połączono tutaj warstwę duchową z naukową.

PYSZNY LUNCH I DALSZE ATRAKCJE HANOI
Świątynia Literatury w Hanoi wycieczka Wietnam

W trakcie zwiedzania nie zabraknie oczywiście również lunchu w formie specjału Hanoi – bun cha.

Gdy już nacieszymy swoje kubki smakowe specjałem kuchni Północy, przejedziemy na brzeg Jeziora Zwróconego Miecza i wejdziemy do Kapliczki Ngoc Son, by poznać historię żółwia, który pomógł przepędzić Chińczyków.

Część główną wycieczki zakończymy przejściem przez ulicę (a to nie lada wyzwanie) do Teatru Lalek Wodnych na spektakl, w którym przedstawione są historie z wietnamskich legend. Brak znajomości wietnamskiego zalecany – show jest wtedy niezapomnianym doświadczeniem.

Na sam koniec wieczoru mamy dla was kilka propozycji, które ustalimy indywidualnie.

DZIEŃ 8-11: A NA ZAKOŃCZENIE
Plaża na Phu Quoc wycieczka Wietnam

Ponieważ trasę Przez Wietnam planujemy na dwa tygodnie, a chcemy Wam każde miejsce pokazać jak najlepiej, to nie możemy wrzucić do programu zbyt dużo elementów. W związku z tym, że znamy ten kraj bardzo dobrze, jak i warunki pogodowe tutaj panujące, mamy dla Was dwie propozycje na ostatni już punkt programu!

Opcja 1 (od kwietnia do końca listopada) to wycieczka do Zatoki Ha Long i rejs z noclegiem na łodzi a następnie przelot na położoną na samym południu kraju wyspę Phu Quoc, byście mogli zażyć kąpieli w gorącym Morzu Południowochińskim. Proponujemy to w tym okresie, ponieważ w tym czasie jest najlepsza pogoda na zwiedzanie zatoki. Okres zimowy, to czas mgieł i złych warunków pogodowych w tym rejonie.

Opcja 2 (od połowy września do połowy grudnia) to wycieczka do górskiego regionu Sa Pa, gdzie spędzicie 3 dni odkrywając piękno tego regionu i jego wielokulturowość. Po pobycie również udacie się na południe na Wyspę Phu Quoc, by tam odpocząć na przepięknych plażach Morza Południowochińskiego.

DZIEŃ 12+: WYPOCZYNEK
Plaża na Phu Quoc wycieczka Wietnam

Po zwiedzaniu wybranej opcji 1 lub 2 w dniach 8-11, przyjdzie czas na zasłużony wypoczynek! Ta część programu zależy od tego, ile czasu chcecie poświęcić na relaks na wyspie Phu Quoc i ustalimy to z Wami indywidualnie.

CENA WYCIECZKI BĘDZIE ZAWIERAĆ

 • pokoje w hotelach o wybranym standardzie
 • wszystkie posiłki, które wskażemy w programie
 • bilety wstępu do wymienionych atrakcji
 • transfery wewnętrzne klimatyzowanymi pojazdami
 • opiekę polskiego pilota lub, opcjonalnie, lokalnych, anglojęzycznych przewodników
 • zwiedzanie według programu

CENA WYCIECZKI NIE BĘDZIE ZAWIERAĆ

 • biletów lotniczych
 • wizy do Wietnamu
 • prywatnego ubezpieczenia turystycznego (zaproponujemy osobną ofertę)
 • napiwków
 • wydatków osobistych
 • innych rzeczy, które nie zostaną wskazane w programie
Przygotuj się na piękne widoki...
Wyjazdy z Wczasywazji.pl są zawsze wyjątkowe!

Plany wycieczek, które widzisz na tej stronie możesz z naszą pomocą modyfikować, dopasowując je do Twoich oczekiwań, grupy, z którą podróżujesz lub budżetu. Traktuj je jako gotowy przepis na udaną podróż lub inspirację do planowania dłuższego zwiedzania! Nie zapomnij, że z nami czekają Cię niezapomniane wrażenia!

klimat-wczasywazji

KLIMAT

Klimat Azji tworzą ludzie, atmosfera i inny od europejskiego styl życia. Mieszkamy tu od lat i chętnie podzielimy się swoimi wrażeniami!

kultura-wczasywazji

KULTURA

Od ruin starożytnych imperiów, przez złote świątynie i pomniki oraz pędzące metropolie - każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego w Azji!

kuchnia-wczasywazji

KUCHNIA

Pokażemy Ci nasze ulubione uliczne stragany i jadłodajnie, a Ty zanurzysz się w tysiącu smaków i odkryjesz kulinarne bogactwo regionu!

 

 Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Przez Wietnam

wycieczka do Wietnamu
 • Czas trwania

  11 dni

 • Jakie kraje odwiedzisz

 • Zaczynamy w

 • Kończymy w

  ustalenia indywidualne

 • wielkość grupy

  Wycieczka organizowana prywatnie dla minimum 2 osób

 • Cena

  Każdą wycieczkę wyceniamy indywidualnie - wyjazdy różnią się ilością osób, wybranymi hotelami oraz atrakcjami. Napisz do nas!

Przedstawiamy nasz autorski program 11-dniowej wycieczki do Wietnamu. Podczas tej wyprawy skosztujesz różnorodnej kuchni z całego kraju, poznasz lokalne społeczności, pokażemy Ci prawdziwy klimat kraju i jego kulturę.

Więcej o Wietnamie

Wybieramy się do wschodniej części Półwyspu Indochińskiego, a konkretnie czeka Cię wycieczka do Wietnamu. Naszą podróż przez ten kraj rozpoczniemy na południu, gdzie na własnej skórze, przekonasz się, że powiedzenie „co za Sajgon” nie wzięło się znikąd! Będąc na południu, odwiedzisz słynne tunele Cu Chi oraz jedyną w swoim rodzaju Deltę Mekongu. Następnie udamy się w podróż przez Wietnam, kierując się ku północy. Kolejnym przystankiem będzie środkowy Wietnam, z jednym z najbardziej urokliwych miasteczek w Azji – Hoi An, dawna cesarska cytadela w Hue, by dolecieć do Hanoi, stolicy kraju. Tutaj oprócz zwiedzania samego miasta, pojedziesz do słynnej Zatoki Ha Long lub zobaczysz niesamowite kaskadowe pola ryżowe i barwne mniejszości etniczne Sapy. Na koniec odpoczniesz na jednej z plaż w Wietnamie Południowym.

  • Odwiedzisz niesamowitą i jedyną w swoim rodzaju Deltę Mekongu
  • Zwiedzisz 4 miasta Wietnamu: szalony i szybki Sajgon, zabytkowe Hue z kompleksem cesarskim, pełne lampionów i krawców Hoi An oraz stolicę kraju i zupy pho- Hanoi
  • Zobaczysz sanktuarium My Son z ruinami przywodzącymi na myśl ruiny Angkor
  • Wypoczniesz nad morzem w jednej ze sprawdzonych przez nas miejscowości
 • KULTURA

  Poznasz niesamowite różnice pomiędzy życiem w poszczególnych regionami Wietnamu. 

 • KUCHNIA

  Zakochaj się w przysmakach lokalnych mieszkańców! Od przydrożnego streetfoodu, aż po dania cesarskie.

 • KLIMAT

  Wietnam ma wszystko, czego potrzeba: góry, piękne plaże, tropikalne lasy i barwne miasta.

Plan wycieczki:
DZIEŃ 1-3: ZACZYNAMY W SAJGONIE
Riksze w Sajgonie

Naszą wycieczkę w Wietnamie zaczynamy od jego największego miasta, które leży na południu kraju - Ho Chi Minh City, popularnie nazywanego Sajgonem. Po przylocie zakwaterujemy Was w wybranym hotelu i zostaniemy w mieście na około 3 dni, podczas których postaramy się Wam pokazać jego najciekawsze zakątki. Zwiedzimy kolonialne centrum miasta na rikszach, wjedziemy na jeden z najwyższych budynków Sajgonu, ruszymy na wieczorną eskapadę na motorach! Do tego zobaczymy tunele Cu Chi, w których Wietnamczycy walczyli z Francuzami oraz Amerykanami, a na sam koniec odwiedzimy przepiękną Deltę Mekongu podczas naszej najlepszej wycieczki w ten rejon.

DZIEŃ 3-4: PRZELOT DO HOI AN
Hoi An, wycieczka Wietnam

Po trzech dniach w Sajgonie, ostatniego dnia wieczorem wylecimy do Da Nang. Tam od razu przejedziemy do przepięknego miasta Hoi An, które swój niesamowity charakter zawdzięcza polskiemu architektowi, Kazimierzowi Kwiatkowskiemu, który uratował starówkę miasta przed modernistyczną przebudową.

Zakwaterujemy Was w hotelu, a już następnego dnia wyruszymy do malowniczej doliny, leżącej pomiędzy dwoma pasmami górskimi. To właśnie w niej mieści się słynne sanktuarium My Son. Widok ruin świątyń, na tle gór i błękitnego nieba robi niesamowite wrażenie i jest świetną okazją do zrobienia pięknych zdjeć.

Po południu zwiedzimy samo miasto z domami kupców chińskich i japońskich, japońską Pagodą na Moście, zabytkowymi kamieniczkami oraz wieloma atrakcjami, które będą naszą niespodzianką dla was.

DZIEŃ 5: DROGA DO HUE
Góry Pięciu Żywiołów

Z Hoi An wyruszymy w drogę do starej cesarskiej stolicy Wietnamu - Hue. Jednakże po drodze, zatrzymamy się w trzech wartych uwagi miejscach. Pierwszym z nich będą Góry Pięciu Żywiołów, położone niedalego Da Nang. Tam, wejdziemy (lub wjedziemy windą – w zależności od upodobań) na Górę Wody, na której położone są małe pagody oraz grota z wizerunkiem Buddy. Ze szczytu Góry Wody rozciąga się wspaniały widok na góry pozostałych czterech żywiołów.

Następnym przystankiem będzie przepiękna Przełęcz Morskich Obłoków, na której można zrobić zapierające dech w piersiach zdjecia.

Ostatnim punktem na trasie będzie Dom Komunalny Vu Di, gdzie weźmiecie udział w pokazie tradycyjnego parzenia herbaty - oczywiście z degustacją.

Naszą podróż zakończymy w Hue, gdzie przenocujemy. Mamy jeszcze kilka, dodatkowych atrakcji, które przedstawimy Wam już podczas konkretnego planowania trasy, gdyż nie są stałe i musimy je indywidualnie organizawać.

DZIEŃ 6: CESARSKIE HUE
Brama Cytadeli w Hue

Wycieczkę po Hue rozpoczynamy około 8:00 rano. Przejedziemy busem do przystani, gdzie wsiądziemy na łódź i przepłyniemy po Rzece Perfumowej do najsłynniejszej pagody w Hue - Thien Mu.

Następnie, zwiedzimy Cytadelę Cesarską, z której między 1802 a 1945 rokiem sprawowali władzę cesarze dynastii Nguyen. W obrębie Cytadeli, zobaczymy Maszt Flagowy, Bramę Południkową, Dziewięć Urn Dynastycznych, Dziewięć Świętych Armat, pałac Thai Hoa oraz Zakazane Purpurowe Miasto.

Około południa zabierzemy Was do naszel ulubionej restauracji na lunch. Do wyboru będziecie mieć m.in. pikantny bulion wołowy Bun Bo Hue lub, w zależności od upodobań, wietnamską wersję naleśnika, z nadzieniem z kiełków oraz krewetek. Naleśniki te rozdziera się pałeczkami na kawałki i razem ze świeżymi ziołami zawija w papier ryżowy.

Popołudniu będziemy kontynuować poznawanie dawnej stolicy - odwiedzimy Grobowce Tu Duc i Khai Dinh. Poznacie garść informacji na temat filozofii geomancji i jej wpływu na życie cesarzy.

Po zakończeniu zwiedzania odwieziemy Was do hotelu.

DZIEŃ 7: HANOI
Wieża Żółwia w Hanoi

Dzień rozpoczniemy od porannego przelotu do stolicy Wietnamu – Hanoi.

Po zameldowaniu w pokojach, zabierzemy Was na wycieczkę po Hanoi: rikszami przejedziemy do Więzienia Hoa Lo, zwanego przez amerykańskich pilotów "Hanoi Hilton", gdzie dowiemy się kto, kogo i w jakich warunkach tutaj przetrzymywał.

Następnie przejedziemy do Świątyni Literatury, aby dowiedzieć się, jak wyglądały wietnamskie studia w XI wieku, dlaczego jest to "świątynia", a nie "szkoła" oraz jak zgrabnie połączono tutaj warstwę duchową z naukową.

PYSZNY LUNCH I DALSZE ATRAKCJE HANOI
Świątynia Literatury w Hanoi wycieczka Wietnam

W trakcie zwiedzania nie zabraknie oczywiście również lunchu w formie specjału Hanoi – bun cha.

Gdy już nacieszymy swoje kubki smakowe specjałem kuchni Północy, przejedziemy na brzeg Jeziora Zwróconego Miecza i wejdziemy do Kapliczki Ngoc Son, by poznać historię żółwia, który pomógł przepędzić Chińczyków.

Część główną wycieczki zakończymy przejściem przez ulicę (a to nie lada wyzwanie) do Teatru Lalek Wodnych na spektakl, w którym przedstawione są historie z wietnamskich legend. Brak znajomości wietnamskiego zalecany – show jest wtedy niezapomnianym doświadczeniem.

Na sam koniec wieczoru mamy dla was kilka propozycji, które ustalimy indywidualnie.

DZIEŃ 8-11: A NA ZAKOŃCZENIE
Plaża na Phu Quoc wycieczka Wietnam

Ponieważ trasę Przez Wietnam planujemy na dwa tygodnie, a chcemy Wam każde miejsce pokazać jak najlepiej, to nie możemy wrzucić do programu zbyt dużo elementów. W związku z tym, że znamy ten kraj bardzo dobrze, jak i warunki pogodowe tutaj panujące, mamy dla Was dwie propozycje na ostatni już punkt programu!

Opcja 1 (od kwietnia do końca listopada) to wycieczka do Zatoki Ha Long i rejs z noclegiem na łodzi a następnie przelot na położoną na samym południu kraju wyspę Phu Quoc, byście mogli zażyć kąpieli w gorącym Morzu Południowochińskim. Proponujemy to w tym okresie, ponieważ w tym czasie jest najlepsza pogoda na zwiedzanie zatoki. Okres zimowy, to czas mgieł i złych warunków pogodowych w tym rejonie.

Opcja 2 (od połowy września do połowy grudnia) to wycieczka do górskiego regionu Sa Pa, gdzie spędzicie 3 dni odkrywając piękno tego regionu i jego wielokulturowość. Po pobycie również udacie się na południe na Wyspę Phu Quoc, by tam odpocząć na przepięknych plażach Morza Południowochińskiego.

DZIEŃ 12+: WYPOCZYNEK
Plaża na Phu Quoc wycieczka Wietnam

Po zwiedzaniu wybranej opcji 1 lub 2 w dniach 8-11, przyjdzie czas na zasłużony wypoczynek! Ta część programu zależy od tego, ile czasu chcecie poświęcić na relaks na wyspie Phu Quoc i ustalimy to z Wami indywidualnie.

CENA WYCIECZKI:
ZAWIERA
 • pokoje w hotelach o wybranym standardzie
 • wszystkie posiłki, które wskażemy w programie
 • bilety wstępu do wymienionych atrakcji
 • transfery wewnętrzne klimatyzowanymi pojazdami
 • opiekę polskiego pilota lub, opcjonalnie, lokalnych, anglojęzycznych przewodników
 • zwiedzanie według programu
NIE ZAWIERA
 • biletów lotniczych
 • wizy do Wietnamu
 • prywatnego ubezpieczenia turystycznego (zaproponujemy osobną ofertę)
 • napiwków
 • wydatków osobistych
 • innych rzeczy, które nie zostaną wskazane w programie

Wyjazdy z Wczasywazji.pl są zawsze wyjątkowe!

Plan wycieczki, który widzisz na tej stronie dopasujemy do Twoich oczekiwań: grupy, z którą podróżujesz, zainteresowań i budżetu. Możemy go także dołączyć do dłuższego planu zwiedzania!

...oraz 9 innych krajach Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.