Indonezja po polsku!

Wycieczki po Indonezji z polskim przewodnikiem cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem! Taka forma zwiedzania ma wielu zwolenników, szczególnie w Azji Południowo-Wschodniej - to piękny i bezpieczny, jednak tajemniczy i tak inny od Europy region świata. Polscy piloci-przewodnicy w Indonezji to dla Ciebie gwarancja autentycznych doświadczeń: kto lepiej oprowadzi cię po meandrach Dżakarty niż Krzysztof? Z kim poznasz najpiękniejsze i najbardziej tajemnicze wulkany, jeśli nie z Łukaszem? Kto zabierze Twoją grupę na plantacje aromatycznej herbaty, jeśli nie Adrian? Najlepiej poznasz i zrozumiesz kulturę kraju, jeśli wybierzesz zwiedzanie Indonezji po polsku z Wczasywazji.pl!

Indonezja po polsku

Odwiedź Indonezję - krainę smoków

Indonezja to idealne miejsce na wakacje marzeń - złote piaski, wulkany, lazurowe wody, tropikalne lasy, soczyście zielone pola ryżowe i… smoki! Jest to wyspiarskie państwo, które zachwyca od pierwszego spotkania. Bali, Jawa, Borneo, Sumatra czy inna z 17 tysięcy wysp sprawi, że pokochasz ten kraj i z pewnością zamarzysz o powrocie. A to zaledwie ułamek tego, co oferuje Indonezja.

Jest to jedyny kraj na świecie zamieszkiwany przez smoki - warany z Komodo. Dzikość natury, różnorodne krajobrazy, pudrowe plaże, ciekawe zabytki odsłaniające przed nami historię Indonezji oraz przepyszna kuchnia czynią to miejsce wyjątkowym.

Garść informacji o Indonezji...
 • Stolica: Dżakarta
 • Waluta: rupia indonezyjska (IDR);
 • Język urzędowy: Bahasa Indonesia
 • Powierzchnia całkowita: 1919440 km²
 • Powierzchnia lądu: 1826440 km²
 • Powierzchnia wód: 93000 km²
 • Długość granic: 2830 km
 • Sąsiedzi: Malezja 1782 km, Papua Nowa Gwinea 820 km, Timor Wschodni 228 km
 • Linia brzegowa: 54716 km
 • Klimat tropikalny; gorący, wilgotny
 • Wiza do Indonezji: szczegóły w tym artykule
Co robić w Indonezji?

Marzą Ci się wakacje marzeń, z dala od utartych ścieżek, pełne przygód i uśmiechu? Nieważne czy w Indonezji chcesz spędzić miesiąc miodowy, jedziesz w podróż służbową, planujesz nurkować z przyjaciółmi czy po prostu chciałbyś spędzić rodzinne wakacje - Wczasywazji.pl Ci je zagwarantują.

Indonezja daje nam wachlarz możliwości. Pokażemy Ci najpiękniejsze zabytki i świątynie, zabierzemy na lekcje gotowania oraz pokażemy podwodny świat Bali.

W Indonezji nie można się nudzić. Uwielbiasz nurkować? Dobrze się składa, bo życie podwodne Indonezji jest niezwykle różnorodne - 15% rafy koralowej znajduje się właśnie u wybrzeży Indonezji. Jest to też miejsce stworzone dla miłośników pieszych wędrówek. Liczne wulkany, Parki Narodowe, jeziora sąsiadujące z polami ryżowymi, kilometry piaszczystych plaż i klimatyczne wioski zachęcają do trekkingu.

Turystyka odpowiedzialna, oparta na społecznościach lokalnych, idealnie wpisuje się w misję Wczasywazji.pl pokazywania Wam Indonezji. Z przyjemnością korzystamy z lokalnych środków transportu, małych, zaprzyjaźnionych jadłodajni i homestay’ów, bo tak żyjemy tu na co dzień. Nasze programy układamy tak, aby pokazać Ci coś poza utartym szlakiem. 

Zobacz najpięknejsze zakątki Indonezji z Wczasywazji.pl. 

 

 Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.