fbpx

Poznajcie wczasywazji.pl:

Wszystko zaczęło się w 2016 roku. Wtedy powstały wczasywazji.pl jako owoc miłości do Azji Południowo-Wschodniej grupy pasjonatów: Łukasza, Adriana, Sławka oraz Grzegorza, wierzących w to, że podróże powinny być niezapomnianymi przeżyciami.

Programy naszych wyjazdów powstawały stopniowo, ale zawsze w ten sam sposób: jako suma naszych podróży, doświadczeń i tego, co wydaje nam się ciekawe do pokazania. Spędzamy bardzo dużo czasu przygotowując każdą wycieczkę, starannie dobierając punkty programu, miejsca posiłków i trasę. Pragniemy pomóc innym doświadczać i poznawać piękno tego kontynentu bo chcemy aby klimat, kultura i smaki Azji były podstawą pięknych wspomnień. Twoich wspomnień.

Najczęstsze pytania o wczasywazji.pl

Skąd się wziął pomysł?

Co Wy tak w ogóle robicie?

Dlaczego wczasywazji.pl są wyjątkowe?

Czego mogę się spodziewać?


KIM JESTEŚMY?


W chwili obecnej zespół wczasywazji.pl składa się z kilku osób, które przesiadują w "biurze" i nieustannie pracują nad nowymi wyjazdami. Dodatkowo, zrzeszamy całe grono partnerów, którzy współpracując z nami prowadzą nasze wyprawy. Każdy z nas jest kimś innym, każdy ma inne doświadczenie, ale łączy nas wspólna pasja - PODRÓŻE i miłość do Azji. Jesteśmy po to, aby zabierać Was w najciekawsze miejsca w Azji Południowo-Wschodniej i dzielić się naszą pasją do podróżowania.


Adrian Zagrodzki

Adrian "Hai Phong" Zagrodzki

Tour Leader | Co-founder

Adrian – Poznaniak, jeden z założycieli wczasywazji.pl. W Wietnamie od 2010 roku, absolwent filologii wietnamsko-tajskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mówi biegle po wietnamsku oraz komunikatywnie po tajsku oraz khmersku. Przez 5 lat prowadził programy o Wietnamie, po wietnamsku dla Wietnamczyków w różnych stacjach telewizyjnych. Przejechał Wietnam wzdłuż i wszerz. Mówi się o nim, że jest bardziej wietnamski niż najstarsi Wietnamczycy.
Lukasz Kozlowski

Lukasz "Tej" Kozlowski

Managing Director | Co-founder

Poznaniak, w Azji od 2015 roku, mieszka w Sajgonie, z turystyką związany od 2009. Pomysłodawca i jeden z założycieli wczasywazji.pl. Uwielbia podróżować, poznawać lokalne kultury, smakować nietypowe potrawy. Współautor przewodnika o Kambodży i Laosie Pascala. Uwielbia Filipiny, Wietnam, Kambodżę oraz Malezję.
Julia “Bananowa” Oanh

Julia Oanh

Business Manager

Urodzona w Polsce Wietnamka, wróciła do Azji w 2016 roku, wzbogacając zespół o azjatyckiego ducha. Zawsze uśmiechnięta, mówi o sobie, że ma w sobie to co najlepsze z Polski i Wietnamu. Jak pije alkohol to się rumieni. Przestaje po 3 kieliszku.
Rober Wrim

Robert Wurm

Cambodia/Thailand Country Leader

W Azji od 2012 roku. Mieszka w Tajlandii, acz częściej go można spotkać w Kambodży lub na Filipinach. Ciągle w ruchu. Stracił głowę dla Bangkoku, zna jego najmniejsze zakamarki, uwielbia historię Angkoru i pokaże Wam jego największe tajemnice. Zwiedził spory kawałek świata, wcześniej mieszkał na Dominikanie i w Meksyku. Instruktor nurkowania, chętnie pokaże Wam podwodne tajskie sekrety.

Kriss "Sieniawa" Sieniawski

Indonesia Country Leader

Kriss – można powiedzieć, że połowę życia spędza pod wodą. Nurkowanie rozpoczął w Egipcie w 2002 roku a w 2007 przeniósł się na Bali gdzie mieszka do dziś. Pokaże Wam najpiękniejsze podwodne skarby Indonezji, a swoim pickupem zabierze w fascynującą wyprawę po lądzie, pokazując majestatyczne wulkany czy przepiękne warany.
Greg Laski

Greg Laski

Business Development | Co-founder

Mieszkał w Wietnamie, Dubaju a obecnie glownie w RPA. Ale to w Sajgonie poznał się z przyjaciółmi, z którymi założył wczasywazji.pl. Poza turystyką zajmuje się badaniami rynku oraz organizowaniem kontaktów biznesowych. Jego doświadczenie pomaga nam w organizowaniu działalności oraz sprawach IT.
Bogusia

Bogusia Rejnsz

Marketing

W Tajlandii rozkochała się na studiach. Nie zwiedziła jeszcze wszystkich krajów Azji, ale wszystko przed nią. Uwielbia gotować, dlatego z podróży zawsze przywozi plecak lokalnych przysmaków. W zespole zajmuje się social media i specjalnymi tematami :)

Magda Juk

Marketing

Archeolog-polonistka – lubi drążyć, aby później to opisać. Miłośniczka kultury i sztuki oraz kawy – szczególnie wietnamskiej. Dużo pisze, więcej mówi, ale niespecjalnie lubi mowic o sobie.
Slawek Wilski

Slawek Wilski

Marketing & Dev | Co-founder

W Azji od 2012 roku, mieszkał na Bali i w Indiach,obecnie w Wietnamie. Pozytywna dusza, podążająca swoimi ścieżkami. Uwielbia odkrywać duchową stronę Azji, poznawać jej mieszkańców oraz ich kulturę. Meloman i gadżeciarz, jeden z założycieli wczasywazji.pl. Dzięki jego kreatywności nasza oferta eventowa jest niepowtarzalna.
Dawid Konicz

Dawid Konicz

Marketing & Operations

Dawid, polak urodzony w Polsce. Ostatnio po prawie rocznej podróży motorem po azji południowo-wschodniej stwierdził, iż język werbalny jest przereklamowany. Dumny mąż i ojciec suczki. Instruktor nurkowania z dewizą "Bezpieczeństwo jest najważniejsze". Zapytaj go o jakiej podróży marzysz a zabierze Cię tam jeszcze dziś!
Justyna Radomska

Justyna Radomska

Sri Lanka Country Leader

Nasz człowiek na Sri Lance :) Zawsze gdzieś pomiędzy plażami a polami herbacianymi. Azję objechala wzdluz i wszerz, a Sri Lankę zna lepiej niż własną kieszen. Pokaże Wam sekretne zakatki fantastycznych ludzi (Lankijczycy maja najpiekniejsze usmiechy na swiecie! :)) oraz najlepsze i najciekawsze przeżycia jakie ta wyspa ma do zaoferowania.
Duyen

Duyen Bui

Operations

Pozytywna dusza, która wszystko załatwi. Nie ma spraw niedoogarnięcia i hoteli niebukowalnych. Zna miejsca, których nie zna nikt.
Mateusz Kubiak

Mateusz Kubiak

Tour Leader

Miłośnik najostrzejszej kuchni i najbardziej wymagających przygod. Bez oporów próbuje coraz to bardziej zaskakujących i kontrowersyjnych przysmaków lokalnych kuchni. Podróże to jego drugie imię. Z zapałem odkrywa to, co jeszcze nieodkryte.
Natalia Nikityn

Natalia Nikityn

Tour Leader

Uwielbia nieoczywiste i zaskakujące przygody. Fascynuje ją kuchnia i ruch uliczny Azji. Chętnie pokaże Wam najbardziej ukryte zakamarki stolicy Wietnamu i poprowadzi dalej nieutartymi przez turystów szlakami tak, abyście świetnie poznali Wietnamczyków i ich najciekawsze obyczaje.
Minh

Michael Minh

Vietnam Operations

Czarodziej wyjazdów od ponad 17 lat. Miłośnik motocykli i kolekcjoner plecaków. Dwukrotny zdobywca szczytu Dachu Indochin – Fansipanu 😊 Na starość chce zrobić rzeczy, których nie udało mu się zrobić za młodu. Znaczy mało, bo już prawie wszędzie był 😊
Milena

Mila Gulenkova

Tour Leader

Milosniczka wyjazdów, poliglotka (mówi jednocześnie w paru językach). Pokazywała piękne zakątki Europy ale stwierdziła, że Azja jest bliższa jej sercu. W wolnych chwilach uprawia jogę i kaktusy 😊

MEDIA O NAS:

ZOBACZ NASZE PROPOZYCJE!

Zobacz co możesz doświadczyć z wczasywazji.pl

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o wyjazdach z wczasywazji.pl:

Masz więcej pytań? Napisz do nas :)

Dla kogo są wyjazdy z wczasywazji.pl?

Gdzię mogę z Wami pojechać?

Czego mogę się spodziewać?

Jak będziemy podróżować?

Gdzie będziemy spać?

Czy są jakieś wymagania co do wielkości grupy?

Co będziemy jeść?

Kto powinien się zastanowić, zanim się do nas zgłosi?

Ile kosztują Wasze wycieczki?

Czego nie robicie?

Odkryj Azję z wczasywazji.pl - biurem ciekawszych podróży.

Filipiny, Indonezja, Kambodża, Laos, Malezja, Singapur, Birma, Tajlandia oraz Wietnam czekają!

NASI PARTNERZY

CO MÓWIĄ NASI GOŚCIE


NA CO CZEKASZ?

Szukasz pomysłu na wakacje?