Poznaj Wczasywazji.pl

Organizujemy wyjazdy do Azji Południowo-Wschodniej od 2016 roku!

Wszystko zaczęło się w 2016 roku. Wtedy powstały Wczasywazji.pl jako owoc miłości do Azji Południowo-Wschodniej grupy pasjonatów: Łukasza, Adriana, Sławka oraz Grzegorza, wierzących w to, że podróże powinny być niezapomnianymi przeżyciami. Programy naszych wyjazdów powstawały stopniowo, ale zawsze w ten sam sposób: jako suma naszych podróży, doświadczeń i tego, co wydaje nam się ciekawe do pokazania. Spędzamy bardzo dużo czasu przygotowując każdą wycieczkę, starannie dobierając punkty programu, miejsca posiłków i trasę. Pragniemy pomóc innym doświadczać i poznawać piękno tego kontynentu, bo chcemy, aby klimat, kultura i smaki Azji były podstawą pięknych wspomnień. Twoich wspomnień!

Wczasywazji.pl zespół
Wycieczki po polsku z Wczasywazji.pl!

Wybierając wycieczkę z Wczasywazji.pl możesz skorzystać z opcji polskiego przewodnika! Doświadczanie Azji Południowo-Wschodniej w rodzimym języku jest dużym ułatwieniem i prawdziwą przyjemnością. Nasi polscy piloci-przewodnicy to ludzie z pasją, doświadczeniem, ogromną wiedzą o historii, kulturze, zwyczajach i kuchni regionu. Z nami zwiedzisz po polsku Wietnam, Kambodżę, Filipiny, Indonezję, Laos, Singapur, Malezję, Sri Lankę, Tajlandię i Mjanmę (Birmę)!

Zobacz nasz kanał na Youtube - OK!Azja!
Posłuchaj naszego podkastu "OK!Azja do rozmowy"
Grupa w podczas warsztatów kulinarnych w Cu Chu
Delta Mekongu z Wczasywazji.pl
Grupa w podczas wycieczki Dzienny Sajgon

Najczęstsze pytania o Wczasywazji.pl

Skąd pomysł na firmę?

Azję możemy już nazwać swoim domem. Od lat intensywnie i niesłabnąco zainspirowani kontynentem azjatyckim, zapragnęliśmy dzielić się naszą pasją do jego odkrywania. Tak zrodziła się idea Wczasywazji.pl. Z czasem, w efekcie ciężkiej pracy, odważnych decyzji, zaufanych przyjaciół i odrobiny szczęścia nasze biuro podróży nabrało realnych kształtów i rumieńców. Dziś nieustannie się rozwijamy, poszerzamy ofertę i szukamy nowych perełek krajobrazowych, kulturowych czy kulinarnych, aby Twoje podróże stały się niezapomnianym przeżyciem.

Co Wy tak w ogóle robicie?

Organizujemy wycieczki w 10 krajach Azji Południowo-Wschodniej: Kambodży, Filipinach, Indonezji, Malezji, Mjanmie, Laosie, Sri Lance, Singapurze, Tajlandii i Wietnamie. Co to oznacza? Dolatujesz we własnym zakresie, a my na miejscu zajmujemy się całą resztą. 

W ofercie mamy długie,  kilkunastodniowe programy (np. Przez Azję, Przez Wietnam) i krótkie: jedno- i kilkudniowe wycieczki (np. Delta Mekongu, Nocny Sajgon).  

Nasze podróże szyjemy na miarę dla: rodzin z dziećmi, przyjaciół, par, małych i dużych grup, a także dla firm. Z nami poznasz kulturę, klimat i kuchnię Azji według naszych autorskich programów – po polsku i po angielsku. Wiemy, gdzie pojechać, czego doświadczyć i co zjeść, aby poczuć autentyczny klimat Azji i stać się jego częścią.

Nie wiesz, na jaki program się zdecydować? Napisz, a stworzymy plan wycieczki dopasowany indywidualnie do Ciebie!

Dlaczego Wczasywazji.pl są wyjątkowe?

Odkrywanie Azji to nasza pasja. Każdy z nas szuka czegoś wyjątkowego. Ta idea napędza projekt Wczasywazji.pl. Dzięki temu, że mieszkamy tutaj na co dzień, nieustannie poznajemy nowych ludzi, lokalną kulturę i kuchnię. Nasze programy przygotujemy w oparciu o świetną znajomość lokalnych uwarunkowań. Dobrze wiemy, co składa się na niezapomniane przeżycia i możemy je zagwarantować w naszej ofercie.

Czego możesz się spodziewać?

Znamy wiele intrygujących zakątków Azji Południowo-Wschodniej, mamy też licznych, lokalnych partnerów i przyjaciół, których chcemy Ci przedstawić. Każde miejsce staramy się pokazać na sposób bardziej lokalny. Zależy nam, aby poza zwiedzaniem zabytków czy cudów natury, przekazać Ci naszą pasję do Azji – abyś poznał kulturę i życie codziennie tutejszych mieszkańców, spróbował prawdziwej, lokalnej kuchni i zawsze dobrze się bawił.

Poznaj nasz zespół

Grzegorz Łaski

Co-Founder

Sławek Wilski

Co-Founder

DINH THI THÜY LINH

Travel Specialist

Zaneta Vuova

Travel Specialist/Czech Market

BUI THI THU SUONG

Travel Specialist

VÙ THI QUŸNH TRANG

Travel Specialist

NGUYÊN QUÖC THIÊN KIM

Marketing Executive

Magdalena Jukiewicz-Koniecko

Senior Marketing Specialist

Bogumiła Rejnsz

Senior Marketing Specialist

HOÄNG NGOC MINH CHÄU

Digital Marketing Specialist

PHẠM LÊ PHƯƠNG ANH

Marketing Specialist

Plany wycieczek, które znajdziesz na naszej stronie możesz z naszą pomocą modyfikować, dopasowując je do Twoich oczekiwań, grupy, z którą podróżujesz lub budżetu. Traktuj je jako gotowy przepis na udaną podróż lub inspirację do planowania dłuższego zwiedzania!

Wczasywazji.pl są najlepszym wyborem dla:
Grupa TGM Research z Wczasywazji.pl w Delcie Mekongu

PODRÓŻNIKÓW

Planujemy wyjazdy od A do Z, dbając o każdy szczegół. Poprowadzimy wycieczkę dla małych i dużych grup oraz rodzin z dziećmi, dopasowaną do Twoich potrzeb.

BIUR PODRÓŻY

Współpracujemy z biurami podróży z całej Polski w zakresie przygotowania i prowadzenia dla Twoich klientów wyjazdów jako touroperator w 10 krajach Azji.

Wyjazdy MICE z Wczasywazji.pl

FIRM

Kompleksowo zorganizujemy Twój wyjazd integracyjny lub motywacyjny, konferencję, oficjalną wizytę czy spotkanie biznesowe w jednym z 10 krajów Azji.

Lata doświadczeń, sieć specjalistów, setki udanych realizacji oraz bogata wiedza o regionie. Wiemy co ma znaczenie. Sprawdź nas! 
Jesteśmy dumnym członkiem:

SITE
CEEC
Eurocham

 

 

 Chcesz spędzić swój urlop z Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program 
skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Podróżują z nami:
 • Polska Izba Gospodarcza Drzewnego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
 • Weco Travel
 • Incentive&Sport Travel
 • Polska Izba Gospodarcza
 • Publicis Groupe
 • TGM Research
 • Blue Sky Travel
 • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 • Nawa
 • Real Incentive
 • Rapala
 • Go4Adventures
Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.