Poznaj Wczasywazji.pl

Organizujemy wyjazdy do Azji Południowo-Wschodniej od 2016 roku!

Wszystko zaczęło się w 2016 roku. Wtedy powstały Wczasywazji.pl jako owoc miłości do Azji Południowo-Wschodniej grupy pasjonatów: Łukasza, Adriana, Sławka oraz Grzegorza, wierzących w to, że podróże powinny być niezapomnianymi przeżyciami. Programy naszych wyjazdów powstawały stopniowo, ale zawsze w ten sam sposób: jako suma naszych podróży, doświadczeń i tego, co wydaje nam się ciekawe do pokazania. Spędzamy bardzo dużo czasu przygotowując każdą wycieczkę, starannie dobierając punkty programu, miejsca posiłków i trasę. Pragniemy pomóc innym doświadczać i poznawać piękno tego kontynentu, bo chcemy, aby klimat, kultura i smaki Azji były podstawą pięknych wspomnień. Twoich wspomnień!

Wczasywazji.pl zespół
Wycieczki po polsku z Wczasywazji.pl!

Wybierając wycieczkę z wczasywazji.pl możesz skorzystać z opcji polskiego przewodnika! Doświadczenie Azji Południowo-Wschodniej w rodzimym języku jest dużym ułatwieniem i prawdziwą przyjemnością. Nasi polscy piloci-przewodnicy to ludzie z pasją, doświadczeniem, ogromną wiedzą o historii, kulturze, zwyczajach i kuchni regionu. Z nami zwiedzisz po polsku Wietnam, Kambodżę, Filipiny, Indonezję, Laos, Singapur, Malezję, Sri Lankę, Tajlandię i Mjanmę (Birmę)!

Zobacz nasz kanał na Youtube - OK!Azja!
Posłuchaj naszego podkastu "OK!Azja do rozmowy"

Najczęstsze pytania o Wczasywazji.pl

Skąd wziął się ten pomysł?

Azję nazywamy domem. Zainspirowani kontynentem azjatyckim, chcieliśmy dzielić się naszą pasją do odkrywania. Stąd powstały Wczasywazji.pl. Nieustannie szukamy nowych perełek krajobrazowych, kulturowych czy kulinarnych, aby Twoje podróże stały się niezapomnianym przeżyciem.

Co Wy tak w ogóle robicie?

Zapewniamy moc wrażeń i doświadczeń osobom, które są ciekawe świata, które chcą poznać prawdziwą Azję. Wiemy, gdzie pojechać, aby poczuć azjatycki klimat nieskażony komercją. Znamy zakamarki, do których nie zaprowadzą Cię inni organizatorzy wycieczek. Z nami nie tylko poznasz kulturę, kuchnię i klimat Azji, ale doświadczysz autentyczności i staniesz się jej częścią.

Dlaczego Wczasywazji.pl są wyjątkowe?

Odkrywanie Azji to nasza pasja. Każdy z nas szuka czegoś wyjątkowego. Ta idea napędza projekt Wczasywazji.pl. Dzięki temu, że mieszkamy tutaj na co dzień, nieustannie poznajemy nowych ludzi, lokalną kulturę i kuchnię. Nasze programy przygotujemy w oparciu o świetną znajomość lokalnych uwarunkowań. Dobrze wiemy, co składa się na niezapomniane przeżycia i możemy je zagwarantować w naszej ofercie.

Czego możesz się spodziewać?

Znamy wiele intrygujących zakątków Azji Południowo-Wschodniej, mamy też licznych, lokalnych partnerów i przyjaciół, których chcemy Ci przedstawić. Każde miejsce staramy się pokazać Ci na sposób bardziej lokalny. Zależy nam, aby poza zwiedzaniem zabytków czy cudów natury, przekazać Ci naszą pasję do Azji – abyś poznał kulturę i życie codziennie tutejszych mieszkańców, spróbował prawdziwej, lokalnej kuchni i zawsze dobrze się bawił.

Grupa w Delcie Mekongu
Grupa w Ta Prohm
Grupa w Sapa

Plany wycieczek, które znajdziesz na naszej stronie możesz z naszą pomocą modyfikować, dopasowując je do Twoich oczekiwań, grupy, z którą podróżujesz lub budżetu. Traktuj je jako gotowy przepis na udaną podróż lub inspirację do planowania dłuższego zwiedzania!

Wczasywazji.pl są najlepszym wyborem dla:
Mila z grupą Wczasywazji.pl w Delcie Mekongu

PODRÓŻNIKÓW

Planujemy wyjazdy od A do Z, dbając o każdy szczegół. Poprowadzimy wycieczkę dla małych i dużych grup oraz rodzin z dziećmi dopasowaną do Twoich potrzeb.

BIUR PODRÓŻY

Współpracujemy z biurami podróży z całej Polski w zakresie przygotowania i prowadzenia dla Twoich klientów wyjazdów jako touroperator w 10 krajach Azji.

Wyjazdy MICE z Wczasywazji.pl

FIRM

Kompleksowo zorganizujemy Twój wyjazd integracyjny lub motywacyjny, konferencję, oficjalną wizytę czy spotkanie biznesowe w jednym z 10 krajów Azji.

 

 

 Chcesz spędzić swój urlop z Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program 
skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Poznaj nasz zespół

Poznaniak, jeden z założycieli Wczasywazji.pl

Poznaniak, kibic Lecha, w Azji od 2015 roku, mieszka w Sajgonie, z turystyką związany od 2009. Pomysłodawca i jeden z założycieli Wczasywazji.pl. Uwielbia podróżować, poznawać lokalne kultury, smakować nietypowe potrawy. Współautor przewodnika o Kambodży i Laosie Pascala. Uwielbia Filipiny, Wietnam, Kambodżę oraz Malezję.

Adi Hai Phong Zagrodzki

Tourism Director | Co-founder

Poznaniak, jeden z założycieli Wczasywazji.pl

W Wietnamie od 2010 roku, absolwent filologii wietnamsko-tajskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mówi biegle po wietnamsku oraz komunikatywnie po tajsku oraz khmersku. Przez 5 lat prowadził programy o Wietnamie, po wietnamsku dla Wietnamczyków w wietnamskich stacjach telewizyjnych. Przejechał Wietnam wzdłuż i wszerz. Mówi się o nim, że jest bardziej wietnamski niż najstarsi Wietnamczycy!

Grzegorz Łaski

Co-founder

Zakochany w Azji, jeden z założycieli Wczasywazji.pl

Mieszkał w Niemczech, Wietnamie, Dubaju, RPA a obecnie mieszka w Izraelu. Ale to południowa Azja jest najbliższa jego sercu, i właśnie w Sajgonie poznał się z przyjaciółmi, z którymi założył Wczasywazji.pl. Poza turystyką zajmuje się badaniami rynku oraz organizowaniem kontaktów biznesowych. Jego doświadczenie pomaga nam w organizowaniu działalności oraz sprawach IT.

Sławomir Wilski

Co-founder

Artystyczna dusza, jeden z założycieli Wczasywazji.pl

W Azji od 2012 roku, mieszkał na Bali i w Indiach, obecnie w Wietnamie. Pozytywna dusza podążająca swoimi ścieżkami. Uwielbia odkrywać duchową stronę Azji, poznawać jej mieszkańców oraz ich kulturę. Meloman i gadżeciarz, jeden z założycieli Wczasywazji.pl. Dzięki jego kreatywności nasza oferta eventowa jest niepowtarzalna.

Robert Wurm

Country Manager

zakochany w tajlandii i w dobrym rumie

W Azji od 2012 roku. Mieszka w Tajlandii, acz częściej go można spotkać w Kambodży lub na Filipinach. Stracił głowę dla Bangkoku, zna jego najmniejsze zakamarki, ale też uwielbia historię Angkoru i pokaże Wam jego największe tajemnice. Zwiedził spory kawałek świata, wcześniej mieszkał na Dominikanie i w Meksyku. Instruktor nurkowania, chętnie pokaże Wam podwodne tajskie sekrety.

Łukasz Jankowski

Travel Manager

Podróżnik z powołania

Podróżnik od dziecka, miłośnik gór, przyrody i azjatyckiej kuchni. Zawsze wie jak trafić do celu, odnajdzie się i w labiryncie uliczek azjatyckich metropolii, i w leśnej głuszy. A jeśli już mu się zdarzy lekko zbłądzić to odpowie, że eksploruje, bo przecież „geograf nigdy się nie gubi”. W Wietnamie mieszka od 2014 roku spędzając dużą część roku na podróżach po całym regionie, który zna jak własną kieszeń.

Kopalnia wiedzy o Wietnamie

Polak, który poślubił Sajgonkę ;) W Polsce skończył orientalistykę na UW. Przygodę z Wietnamem zaczął od stypendium językowego na Uniwersytecie Głównym w Hanoi (2005-2007). W Wietnamie mieszka (z przerwami) od 11 lat. Jego pasją są oczywiście podróże, kuchnia oraz szeroko rozumiana kultura Azji, którą poznaje lepiej dzięki żonie Wietnamce. Z nim nawet turystyczne miejsca zobaczysz od nieturystycznej strony!

Ngân Phan

Travel Specialist

ARTYSTYCZNA DUSZA

Ngan jest lokalną przewodniczką z 2-letnim doświadczeniem, która kocha ludzi i kulturę Wietnamu. W wolnym czasie z pasją odkrywa szczególnie ciekawe, ukryte atrakcje w całym Wietnamie. Ngan pasjonuje się również sztuką i uwielbia rysować. Najprawdopodobniej spotkasz ją ze szkicownikiem w dłoni, pijącą przynajmniej 7 kubek kawy z przyjaciółmi i marzącą o kolejnych przygodach.

Oanh Julia Hoang

Business Development Manager

Wietnamka z polską duszą

Urodzona w Polsce Wietnamka, wróciła do Azji w 2016 roku, wzbogacając zespół o azjatyckiego ducha. Zawsze uśmiechnięta, mówi o sobie, że ma w sobie to co najlepsze z Polski i Wietnamu. Jak pije alkohol to się rumieni. Przestaje po 3 kieliszku. Rumienić się.

Tú Trinh

Business Assistant

Cicha woda wprost z Wietnamu

Trinh to rodowita Wietnamka, pochodząca z prowincji Phú Yên. Na co dzień zajmuje się rozwijaniem biznesowej części MakeYourAsia. Niech nie zmyli Was jej niewinny wygląd! To prawdziwy wulkan energii o nieprzeciętnym humorze. Do dziś nie pojmuje, dlaczego balut nie należy do naszych przysmaków.

Magdalena Filipowska

Senior IT & Marketing Specialist

azję pokochała jak Legię

Pierwszy raz odwiedziła Wietnam w 2017 roku i już wtedy wiedziała, że zamieszka tu z mężem i swoimi psami. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych - poza prowadzeniem skutera w Sajgonie. Zwiedziła Laos, Kambodżę i Wietnam - chłonie wszystko, co związane z Azją. Do wszystkiego dodaje sporo sosu rybnego, a jej wietnamscy znajomi śmieją się, że w poprzednim wcieleniu była Wietnamką.

Magdalena Jukiewicz-Koniecko

Marketing Specialist

STOI NA STRAŻY SOCIAL MEDIÓW

Archeolog-polonistka – lubi drążyć, aby później to opisać. Miłośniczka kultury i sztuki oraz kawy – szczególnie wietnamskiej. Dużo pisze, więcej mówi, ale niespecjalnie lubi mówić o sobie. To głównie dzięki niej nasze Social Media wyglądają tak ciekawie!

Bogumiła Rejnsz

Marketing Specialist

NASZ INSTAGRAM KWITNIE JAK JEJ OGRÓD

Miłośniczka mediów, designu, zwierząt i dobrej kuchni. Zapalony działkowiec, który ponad własne kabaczki i fasolkę szparagową ceni tylko dobrze prowadzonego Instagrama. Dobra dusza – potrafi jedną truskawkę podzielić na troje, byle tylko nikt nie poczuł się pominięty. Pracowita – doba nie ma dla niej końca, a zachody słońca w różnych strefach czasowych są tylko krótką przerwą na kawę – wietnamską oczywiście!

Kim Nguyễn

Marketing Intern

NIEKOŃCZĄCE SIĘ ŹRÓDŁO ENERGII

Urodzona i wychowana w Sajgonie, Kim wróciła do Wietnamu po 6 latach realizacji swojego marzenia o studiach i pracy w USA. Jest absolutnie zawsze głodna nowych smaków, doświadczeń i przygód, dlatego też zachwyca ją perspektywa prezentowania swoich ulubionych miejsc, smaków i widoków w Sajgonie. Jej celem jest chodzić wszędzie, jeść wszystko i po prostu cieszyć się życiem, dopóki tylko może!

Žaneta Vuová

Czech Market Specialist

codziennie wyciska z życia 100%

Otwarta i przyjacielska Viet Kieu, czyli osoba pochodzenia wietnamskiego, która urodziła się w obcym kraju. Wychowała się w Czechach, studiowała w USA i Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszka w Sajgonie. Kocha jedzenie, podróże i przygody. Poliglotka, która w każdym języku powtarza: "Żyje się tylko raz!".

Do Hai Minh (Michael)

Vietnam Operations

specjalista od dobrej zabawy

Czarodziej wyjazdów od ponad 17 lat. Miłośnik motocykli i kolekcjoner plecaków. Dwukrotny zdobywca szczytu Dachu Indochin – Fansipanu 😊 Na starość chce zrobić rzeczy, których nie udało mu się zrobić za młodu. Ta lista nie będzie długa, bo ma za sobą ogrom podróży i szalonych historii!

Lata doświadczeń, sieć specjalistów, setki udanych realizacji oraz bogata wiedza o regionie. Wiemy co ma znaczenie. Sprawdź nas! 
Jesteśmy dumnym członkiem:

SITE
Eurocham
CEEC
Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są częścią Grupy MakeYourAsia zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.

Jesteśmy członkiem