Poznaj Wczasywazji.pl
Poznaj Wczasywazji.pl

Poznaj Wczasywazji.pl

Organizujemy wyjazdy do Azji Południowo-Wschodniej od 2016 roku!

Wszystko zaczęło się w 2016 roku. Wtedy powstały Wczasywazji.pl jako owoc miłości do Azji Południowo-Wschodniej grupy pasjonatów: Łukasza, Adriana, Sławka oraz Grzegorza, wierzących w to, że podróże powinny być niezapomnianymi przeżyciami. Programy naszych wyjazdów powstawały stopniowo, ale zawsze w ten sam sposób: jako suma naszych podróży, doświadczeń i tego, co wydaje nam się ciekawe do pokazania. Spędzamy bardzo dużo czasu przygotowując każdą wycieczkę, starannie dobierając punkty programu, miejsca posiłków i trasę. Pragniemy pomóc innym doświadczać i poznawać piękno tego kontynentu, bo chcemy, aby klimat, kultura i smaki Azji były podstawą pięknych wspomnień. Twoich wspomnień!

Wczasywazji.pl zespół
Wycieczki po polsku z Wczasywazji.pl!

Wybierając wycieczkę z Wczasywazji.pl możesz skorzystać z opcji polskiego przewodnika! Doświadczanie Azji Południowo-Wschodniej w rodzimym języku jest dużym ułatwieniem i prawdziwą przyjemnością. Nasi polscy piloci-przewodnicy to ludzie z pasją, doświadczeniem, ogromną wiedzą o historii, kulturze, zwyczajach i kuchni regionu. Z nami zwiedzisz po polsku Wietnam, Kambodżę, Filipiny, Indonezję, Laos, Singapur, Malezję, Sri Lankę i Tajlandię!

Zobacz nasz kanał na Youtube - OK!Azja!
Posłuchaj naszego podkastu "OK!Azja do rozmowy"
Grupa w podczas warsztatów kulinarnych w Cu Chu
Delta Mekongu z Wczasywazji.pl
Grupa w podczas wycieczki Dzienny Sajgon

Najczęstsze pytania o Wczasywazji.pl

Skąd pomysł na firmę?

Azję możemy już nazwać swoim domem. Od lat intensywnie i niesłabnąco zainspirowani kontynentem azjatyckim, zapragnęliśmy dzielić się naszą pasją do jego odkrywania. Tak zrodziła się idea Wczasywazji.pl. Z czasem, w efekcie ciężkiej pracy, odważnych decyzji, zaufanych przyjaciół i odrobiny szczęścia nasze biuro podróży nabrało realnych kształtów i rumieńców. Dziś nieustannie się rozwijamy, poszerzamy ofertę i szukamy nowych perełek krajobrazowych, kulturowych czy kulinarnych, aby Twoje podróże stały się niezapomnianym przeżyciem.

Co Wy tak w ogóle robicie?

Organizujemy wycieczki w 9 krajach Azji Południowo-Wschodniej: Kambodży, Filipinach, Indonezji, Malezji, Laosie, Sri Lance, Singapurze, Tajlandii i Wietnamie. Co to oznacza? Dolatujesz we własnym zakresie, a my na miejscu zajmujemy się całą resztą. 

W ofercie mamy długie,  kilkunastodniowe programy (np. Przez Azję, Przez Wietnam) i krótkie: jedno- i kilkudniowe wycieczki (np. Delta Mekongu, Nocny Sajgon).  

Nasze podróże szyjemy na miarę dla: rodzin z dziećmi, przyjaciół, par, małych i dużych grup, a także dla firm. Z nami poznasz kulturę, klimat i kuchnię Azji według naszych autorskich programów – po polsku i po angielsku. Wiemy, gdzie pojechać, czego doświadczyć i co zjeść, aby poczuć autentyczny klimat Azji i stać się jego częścią.

Nie wiesz, na jaki program się zdecydować? Napisz, a stworzymy plan wycieczki dopasowany indywidualnie do Ciebie!

Dlaczego Wczasywazji.pl są wyjątkowe?

Odkrywanie Azji to nasza pasja. Każdy z nas szuka czegoś wyjątkowego. Ta idea napędza projekt Wczasywazji.pl. Dzięki temu, że mieszkamy tutaj na co dzień, nieustannie poznajemy nowych ludzi, lokalną kulturę i kuchnię. Nasze programy przygotujemy w oparciu o świetną znajomość lokalnych uwarunkowań. Dobrze wiemy, co składa się na niezapomniane przeżycia i możemy je zagwarantować w naszej ofercie.

Czego możesz się spodziewać?

Znamy wiele intrygujących zakątków Azji Południowo-Wschodniej, mamy też licznych, lokalnych partnerów i przyjaciół, których chcemy Ci przedstawić. Każde miejsce staramy się pokazać na sposób bardziej lokalny. Zależy nam, aby poza zwiedzaniem zabytków czy cudów natury, przekazać Ci naszą pasję do Azji – abyś poznał kulturę i życie codziennie tutejszych mieszkańców, spróbował prawdziwej, lokalnej kuchni i zawsze dobrze się bawił.

Poznaj nasz zespół

Grzegorz Łaski

Co-Founder

Sławek Wilski

Co-Founder

BUI THI THU SUONG

Operations Specialist

VÙ THI QUŸNH TRANG

Operations Executive

NGUYỄN QUỐC THIÊN KIM

Marketing Executive

Magdalena Jukiewicz-Koniecko

Senior Marketing Specialist

Bogumiła Rejnsz

Senior Marketing Specialist
Jamie

JAMIE HUỆ TRƯƠNG

Marketing Specialist

Plany wycieczek, które znajdziesz na naszej stronie możesz z naszą pomocą modyfikować, dopasowując je do Twoich oczekiwań, grupy, z którą podróżujesz lub budżetu. Traktuj je jako gotowy przepis na udaną podróż lub inspirację do planowania dłuższego zwiedzania!

Co oznacza nasze logo?

Slogan „biuro ciekawszych podróży” komunikuje, że od momentu powstania, do tego co robimy podchodzimy inaczej, a wybierając nas możesz zawsze liczyć na więcej. Co to znaczy? Dzięki naszemu doświadczeniu i zżyciu z regionem jesteśmy w stanie przygotować wyjazdy, które będą miały „to coś” – co zaciekawi, zaintryguje i zaskoczy. Dzięki pasji do Azji kreujemy doświadczenia niepowtarzalne i maksymalnie autentyczne.

Owalny kształt to zarazem pin do oznaczania celu podróży.

Do stworzenia pomarańczowego symbolu, zerkającego na Ciebie zadziornie pióropuszami palm, ilekroć szukasz wymarzonej podróży do Azji, zainspirowały nas tradycyjne maski z Azji Południowo-Wschodniej. Oczy i nos zastąpione zostały palmami, które kojarzą się z egzotyczną podróżą, tropikami i wypoczynkiem.

Dobór kolorów i uśmiech wiążą się z klimatem Azji i ciepłymi wspomnieniami – bo na to zawsze możesz z nami liczyć!

Wczasywazji.pl są najlepszym wyborem dla:
Grupa TGM Research z Wczasywazji.pl w Delcie Mekongu

PODRÓŻNIKÓW

Planujemy wyjazdy od A do Z, dbając o każdy szczegół. Poprowadzimy wycieczkę dla małych i dużych grup oraz rodzin z dziećmi, dopasowaną do Twoich potrzeb.

BIUR PODRÓŻY

Współpracujemy z biurami podróży z całej Polski w zakresie przygotowania i prowadzenia dla Twoich klientów wyjazdów jako touroperator w 9 krajach Azji.

Wyjazdy MICE z Wczasywazji.pl

FIRM

Kompleksowo zorganizujemy Twój wyjazd integracyjny lub motywacyjny, konferencję, oficjalną wizytę czy spotkanie biznesowe w jednym z 9 krajów Azji.

Lata doświadczeń, sieć specjalistów, setki udanych realizacji oraz bogata wiedza o regionie. Wiemy co ma znaczenie. Sprawdź nas! 
Jesteśmy dumnym członkiem:

SITE
CEEC
Eurocham

 

 

 Chcesz spędzić swój urlop z Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program 
skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Podróżują z nami:
 • Polska Izba Gospodarcza Drzewnego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
 • Weco Travel
 • Incentive&Sport Travel
 • Polska Izba Gospodarcza
 • Publicis Groupe
 • TGM Research
 • Blue Sky Travel
 • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 • Nawa
 • Real Incentive
 • Rapala
 • Go4Adventures
Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!