Sprawdż nasze wycieczki w Malezji!

3 dni to idealny czas, by poznać Kuala Lumpur i jego najbliższe okolice oraz zauroczyć się Malezją. Zapraszamy w podróż pełną kolorów, smaków i świateł.

Niezapomniany miesiąc miodowy w Azji Południowo-Wschodniej gwarantuje, że jeszcze długo nie zaznacie prozy życia codziennego!

Nowoczesny Singapur, czarujące Kuala Lumpur, smaczne Penang i rajskie Langkawi – oto nasza 14-dniowa wycieczka Przez Półwysep Malajski.

Zapraszamy na autorską podróż po zielonej wyspie Borneo! 

Poznaj Malezję - kraj na styku trzech kultur

Odkryj naturalne piękno Borneo i miejski urok Malezji podczas wycieczki zorganizowanej przez Wczasywazji.pl. 

Półwysep Malajski to szalone miasta, plantacje herbaty i jedne z najsmaczniejszych ulicznych potraw na świecie. Borneo z kolei to prehistoryczne lasy deszczowe, endemiczne zwierzęta, surowe góry i jedno z najlepszych na świecie miejsc do nurkowania. Tak jak dwa magnesy, Malezja i Borneo łączą się tworząc wyjątkowe miejsce, idealne na wymarzone wakacje.

Garść informacji o Malezji...
  • Stolica: Kuala Lumpur
  • Waluta: Ringgit malezyjsk (MYR);
  • Język urzędowy: bahasa melayu
  • Powierzchnia całkowita: 329750 km²
  • Powierzchnia lądu: 328550 km²
  • Powierzchnia wód: 1200 km²
  • Długość granic: 2669 km
  • Sąsiedzi: Brunei 381 km, Indonezja 1782 km, Tajlandia 506 km
  • Linia brzegowa: 4675 km
  • Klimat tropikalny; północno-wschodni (październik-luty) i monsun południowo-zachodni (kwiecień-październik)
Co robić w Malezji?

Półwysep Malezji koncentruje się wokół Kuala Lumpur – tętniącej życiem metropolii z licznymi galeriami handlowymi, słynnymi bliźniaczymi wieżami Petronas czy klimatycznymi dzielnicami. Kuala Lumpur jest motorem ekonomicznym Malezji. Sercem i duszą jest natomiast Penang. Głównym miastem na wyspie jest Georgetown, gdzie skosztować można przepysznego ulicznego jedzenia czy podziwiać urokliwe domy i kamienice. Malezja oferuje też światowej sławy kurorty i plaże na wyspie Langkawi zachwycające krajobrazy usiane plantacjami herbaty w górach Cameron.

Zielone Borneo zachwyca bujną roślinnością. Dżungla w dolinie Danum, góra Kinablu czy rzeka Kinabatangan w sercu wyspy – każde to miejsce jest wyjątkowe, budzi ogromny podziw każdego odwiedzającego.

Zobacz jakie wycieczki do Malezji oferuje Wczasywazji.pl albo napisz do nas, abyśmy mogli stworzyć dla Ciebie indywidualny plan podróży pod okiem naszych specjalistów.

 

 Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Sprawdź nasze wycieczki w Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl są częścią Grupy MakeYourAsia zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.

Jesteśmy członkiem