Magiczny Laos

Przez północny Laos w 15 dni


Przez północny Laos z Wczasywazji.pl
 • Czas trwania

  15 dni

 • Zaczynamy w

  Luang Prabang

 • Kończymy w

 • Jakie kraje odwiedzisz

 • Wielkość grupy

  Wycieczka organizowana prywatnie dla minimum 2 osób

 • Cena

  Każdą wycieczkę wyceniamy indywidualnie - wyjazdy różnią się ilością osób, wybranymi hotelami oraz atrakcjami. Napisz do nas!

Laos słynie z niesamowitej i dziewiczej przyrody, która przyciąga miłośników matki natury z całego świata. Nasza 15-dniowa przygoda w północnym Laosie, przeniesie Cię do odległych obszarów Laosu, gdzie znajdziesz plemiona górskie, niesamowitą przyrodę i interesującą kulturę.

Wybierzesz się do najbardziej wyluzowanego kraju Azji Południowo-Wschodniej, a konkretnie do Laosu. Przygodę rozpoczniesz w Luang Prabang – kiedyś zwanym „Perłą Orientu”. Tutaj oprócz samego miasta zwiedzisz najbliższą okolicę z najbardziej interesującymi atrakcjami. Następnie udasz się na daleką północ do Louang Namtha, miasta znajdującego się w pobliżu chińskiej granicy. W drodze do Wientian, którą pokonasz m.in. łodzią, zobaczysz kolorowe mniejszości etniczne, niebywałą przyrodę czy magiczną „Dolinę Dzbanów”. Wycieczkę zakończysz w Wientian, stolicy Laosu.

   Najpiękniejsze miasta, wyjątkowe, nieturystyczne trasy i zapierające dech widoki - tak w skrócie opisałbym ten program. Jeśli chcesz poznać wszystkie zalety Laosu - zrobisz to właśnie podczas tej wycieczki!    

- Adi "Hai Phong" Zagrodzki, Tour Leader Wczasywazji.pl

Adrian Zagrodzki
Przeżyjesz to z nami!
  • Zwiedzisz Luang Prabang wraz z okolicą: Jaskiniami Pak Ou oraz wodospadem Kuang Si
  • Pojedziesz na daleką Północ do Luang Nam Tha, odwiedzisz wioski słynące z wyrobu tkanin, lokalnej „whishy” czy papieru z bambusa
  • Poznasz kolorowe mniejszości etniczne zamieszkujące Laos
  • Zobaczysz przepiękne wodospady ukryte w dżungli
  • Będziesz spał m.in. w małych kameralnych resortach oraz u lokalnych rodzin
  • Odbędziesz niezapomniany trekking po dżungli
  • Weźmiesz udział w nocnym safari w Nam Nern
  • Odkryjesz niesamowitą Dolinę Dzbanów
  • Poznasz miejscową kulturę, historię i kuchnie
Plan wycieczki:
DZIEŃ 1: WITAMY W LAOSIE
Laos linie lotnicze

Luang Prabang jest położone w północnej części Laosu, a samo miasto jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W czasach kolonialnych Luang Prabang ze względu na swoją niesamowitą zabudowę, zostało nazwane Perłą Orientu. Po przylocie na lotnisko Luang Prabang i odprawie wizowo-bagażowej zostaniesz powitany przez lokalnego przewodnika. Następnie zawieziemy Cię do hotelu w centrum miasta, gdzie będziesz miał czas na odpoczynek po locie. Wieczorem czeka na Ciebie powitalna kolacja w lokalnej restauracji wraz z pokazem tradycyjnego tańca i śpiewu.

DZIEŃ 2: WODOSPAD, MOTYLE I MISIE
Laos jałmużna dla buddyjskich mnichów

Wczesna pobudka, aby wziąć udział w unikalnej ceremonii dawania jałmużny mnichom buddyjskim przez mieszkańców Luang Prabang. Po śniadaniu, zwiedzisz Muzeum znajdujące się w byłym Pałacu Królewskim. Odwiedzisz także Centrum Sztuki Tradycyjnej i Etnologii, które zajmuje się ochroną mniejszości etnicznych żyjących na terenach Laosu. Kolejnym przystankiem będzie Wodospad Kuang Si. Baseny są świetnym miejscem do odświeżających kąpieli.

DZIEŃ 3: MEKONGIEM DO PAKBENG
Mekong w Laosie

O 6:30 odbierzemy Cię z hotelu i zawieziemy na przystań, skąd popłyniesz łodzią w górę Rzeki Mekong do Pakbeng. Na pokładzie łodzi zjesz proste śniadanie. Pierwszym przystankiem będą słynne Jaskinie Pak Ou. Pak Ou składa się z dwóch jaskiń, gdzie zobaczysz tysiące posągów Buddy, różnej wielkości i wykonanych z różnych materiałów. Mieszkańcy Laosu przynoszą tutaj posągi Buddy w podziękowaniu za opiekę lub spełnione życzenia. Lunch zjesz na pokładzie łodzi podczas dalszego rejsu. Po lunchu będziesz mieć czas na relaks. Do Pakbeng przybędziemy o zmierzchu.

DZIEŃ 4-6: LUANG NAM THA
Mekong w Oudomxay

Najbliższe 3 dni spędzisz w okolicach Nam Tha. Po śniadaniu wyruszysz do Luang Nam Tha. Miniesz miasto Oudomxayobecnie stolicę prowincji. Niegdyś to senne miasto, dzisiaj ważne centrum handlowe. Luang Nam Tha jest położone nad brzegiem rzeki Namtha, to kraina gór i pięknych lasów tropikalnych, a dodatkową granicząca z Chinami i Birmą Zobaczysz stupę Luang Namtha, położoną na wzgórzu z piękną panoramą miasta, wioski Ban Nam Ngean i Ban Pieng Nham słynące z rękodzieła. B Przenocujesz u lokalnego gospodarza, jak i w czarującym resorcie Namkat Yola Pa, położonym w otoczeniu gęstej dżungli. Następnie wrócisz do miasta Oudomxay, które zamieszkuje 23 mniejszości etniczne, a następnie do resortu Namkat Yorla Pa. Po zameldowaniu się w bungalowie nad rzeką, przez resztę dnia będziesz mógł relaksować się w basenie lub po prostu cieszyć się otaczającą Cię naturą.  

DZIEŃ 7-8: WODOSPAD I REJS
Laos

Po śniadaniu w resorcie wsiądziesz na rower i wyruszysz na 2 godzinną przejażdżkę do Wodospadu Namkat, a po powrocie wypoczniesz w resorcie. Kolejnego dnia wyruszysz do Muang Khua, małego miasteczka znajdującego się w pobliżu granicy z Wietnamem. Na miejscu zobaczysz stary most bambusowy, łączący miasto z malowniczą wioską Ban Natoun, zamieszkałą przez mniejszość etniczną H'Mong. Następnie wsiądziesz na łódź i popłyniesz w dół rzeki Nam Ou do wioski Muang Ngoi, a następnie zameldujesz się tam w prostym gościńcu.

DZIEŃ 9-10: LAOTAŃSKA WIEŚ
Nam Ou rzeka w Laosie

Po prostym śniadaniu, zaczniesz trekking do wioski Ban Na i Jaskiń Tham Kaang, o której mówi się, że mają nadprzyrodzone moce. Na miejscu będziesz miał czas na kąpiel w wodospadzie oraz lunch w formie pikniku. Następnie udasz się łodzią w dół rzeki do wioski Nong Khiaw. Kolejny dzień rozpoczniesz od leniwego rejsu łodzią po rzece Nam Ou. Po drodze zatrzymasz się w małej wiosce położonej wzdłuż rzeki. Następnie powędrujesz przez pola ryżowe i małe strumyczki w kierunku „100 Wodospadów”, które odkryto dopiero w październiku 2008 roku! Na miejscu, oprócz odpoczynku i możliwości pływania, zjesz lunch w formie pikniku. Do Nong Khiaw wrócisz łodzią.

DZIEŃ 11: FOLKLOR LAOSU
Laos ciągnik

Po śniadaniu przejedziesz przez plebejską i najsłabiej rozwiniętą część Laosu. Lokalne drogi, to idealny sposób na zejście z utartych szlaków i poznanie prawdziwego Laosu. Po drodze spotkasz mieszkańców wsi, którzy są tak samo zainteresowani poznaniem naszego życia, jak my ich. Jazda może być miejscami lekko nieprzyjemna, z powodu złych warunków drogowych, jednak pokryte zielenią góry w połączeniu z fascynującą lokalną ludnością zapewni niezapomniane wrażenia. Po drodze zatrzymasz się w wiosce Muang Hiam, gdzie będziesz miał chwilę czasu na wędrówkę po okolicy. Dzień zakończysz w wiosce Ban Son Khua. Wioska jest także bramą do Rezerwatu Przyrody Nam Et - Phou Louay. Nocleg w domu z lokalną rodziną. 

DZIEŃ 12: NOCNE SAFARI
Laos cyweta

Po śniadaniu udasz się do Rezerwatu Nam Et-Phou Louey NPA. W dniu dzisiejszym czeka na Ciebie nocne safari w Nam Nern oraz nocleg w obozowisku pośród dżungli. Wyruszysz w 1,5-godzinny rejs do obozu, znajdującego się na terenie parku. Po przybyciu na miejsce, zjesz lunch. Po obiedzie pracownicy parku opowiedzą Ci o ochronie tygrysów na terenie parku. Późnym popołudniem wyruszysz na nocne safari. Zaczniesz je od trekkingu po dżungli. Samo nocne safari odbędzie się na łodzi pływającej po rzece. Przewodnicy będą komunikować się za pomocą gestów, łódź będzie płynąć z wyłączonym silnikiem i jednym małym światłem by nie wystraszyć dzikiej zwierzyny. Safari zakończysz w wieczornym obozie, gdzie spędzisz noc.

DZIEŃ 13-14: DOLINA DZBANÓW
Dolina Dzbanów Laos

Przed śniadaniem, przewodnik zabierze Cię na spacer po dżungli, pokaże, jak wykorzystać rośliny w medycynie naturalnej oraz opowie historię tego miejsca, a następnie czeka Cię 3 godzinny przejazd do Xieng Khouang. Po zameldowaniu się w hotelu, proponujemy odwiedzić centrum MAG (Mines Advisory Group). 

Kolejnego dnia po śniadaniu odwiedzisz wioskę Muang Khoun, która jako jedna z nielicznych nie została całkowicie zniszczona przez amerykańskie bombardowania. Następnie wrócisz do Xieng Khouang, aby odkryć „Dolinę Dzbanów”. Na miejscu znajdują się setki kamiennych dzbanów porozrzucanych po całym płaskowyżu, a najstarsze z nich datuje się na 2000 lat. Do dnia dzisiejszego, archeolodzy wciąż nie są pewni ich przeznaczania! Po południu przejazd na lotnisko, na lot do stolicy Laosu - miasta Wientian.

DZIEŃ 15: ŚWIĄTYNIE WIENTIAN
Wientian Laos Vientiane Buddha

Po śniadaniu odwiedzisz najważniejsze zabytki stolicy; świątynię Wat Sisaket z 1818 r., świątynię z tysiącami miniaturowych posągów Buddy oraz dawną królewską pagodę Wat Prakeo. W drodze do najbardziej znanej świątyni Laosu, świętej stupy That Luang, zatrzymasz się przy imponującym pomniku Patuxay, znanym jako Łuk Triumfalny.

Przygodę z Laosem, zakończysz na lotnisku w Wientian.

CENA WYCIECZKI BĘDZIE ZAWIERAĆ

 • pokoje w hotelach o wybranym standardzie
 • posiłki wymienione w programie
 • bilety wstępu do wymienionych atrakcji
 • transfery oraz przeloty wewnętrzne
 • opiekę lokalnych, anglojęzycznych przewodników lub, opcjonalnie, polskiego pilota
 • zwiedzanie według programu

CENA WYCIECZKI NIE BĘDZIE ZAWIERAĆ

 • biletów lotniczych do i z Laosu (zaproponujemy osobną ofertę)
 • wizy do Laosu
 • prywatnego ubezpieczenia turystycznego (zaproponujemy osobną ofertę)
 • napiwków i wydatków osobistych
 • innych rzeczy, które nie zostaną wskazane w programie
Przygotuj się na piękne widoki...
Wyjazdy z Wczasywazji.pl są zawsze wyjątkowe!

Plany wycieczek, które widzisz na tej stronie możesz z naszą pomocą modyfikować, dopasowując je do Twoich oczekiwań, grupy, z którą podróżujesz lub budżetu. Traktuj je jako gotowy przepis na udaną podróż lub inspirację do planowania dłuższego zwiedzania! Nie zapomnij, że z nami czekają Cię niezapomniane wrażenia!

klimat-wczasywazji

KLIMAT

Klimat Azji tworzą ludzie, atmosfera i inny od europejskiego styl życia. Mieszkamy tu od lat i chętnie podzielimy się swoimi wrażeniami!

kultura-wczasywazji

KULTURA

Od ruin starożytnych imperiów, przez złote świątynie i pomniki oraz pędzące metropolie - każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego w Azji!

kuchnia-wczasywazji

KUCHNIA

Pokażemy Ci nasze ulubione uliczne stragany i jadłodajnie, a Ty zanurzysz się w tysiącu smaków i odkryjesz kulinarne bogactwo regionu!

Przez północny Laos

w 15 dni
Przez Północny Laos
 • Czas trwania

  15 dni

 • Jakie kraje odwiedzisz

 • Zaczynamy w

  Luang Prabang

 • Kończymy w

 • wielkość grupy

  Wycieczka organizowana prywatnie dla minimum 2 osób

 • Cena

  Każdą wycieczkę wyceniamy indywidualnie - wyjazdy różnią się ilością osób, wybranymi hotelami oraz atrakcjami. Napisz do nas!

Laos słynie z niesamowitej i dziewiczej przyrody, która przyciąga miłośników matki natury z całego świata. Nasza 15-dniowa przygoda w północnym Laosie, przeniesie Cię do odległych obszarów Laosu, gdzie znajdziesz plemiona górskie, niesamowitą przyrodę i interesującą kulturę.

Więcej o Laosie

Wybierzesz się do najbardziej wyluzowanego kraju Azji Południowo-Wschodniej, a konkretnie do Laosu. Przygodę rozpoczniesz w Luang Prabang – kiedyś zwanym „Perłą Orientu”. Tutaj oprócz samego miasta zwiedzisz najbliższą okolicę z najbardziej interesującymi atrakcjami. Następnie udasz się na daleką północ do Louang Namtha, miasta znajdującego się w pobliżu chińskiej granicy. W drodze do Wientian, którą pokonasz m.in. łodzią, zobaczysz kolorowe mniejszości etniczne, niebywałą przyrodę czy magiczną „Dolinę Dzbanów”. Wycieczkę zakończysz w Wientian, stolicy Laosu.

  • Zwiedzisz Luang Prabang wraz z okolicą: Jaskiniami Pak Ou oraz wodospadem Kuang Si
  • Zobaczysz przepiękne wodospady ukryte w dżungli
  • Pojedziesz na daleką Północ do Luang Nam Tha, odwiedzisz wioski słynące z wyrobu tkanin, lokalnej „whishy” czy papieru z bambusa
  • Weźmiesz udział w nocnym safari w Nam Nern
 • KULTURA

  Zobacz najpiękniejsze zakątki Północnego Laosu i poznaj codzienne życie mieszkańców, odkrywając lokalne tradycje.

 • KUCHNIA

  Rozsmakuj w laotańskich przysmakach. Czy skusisz się na smażone  skorpony?

 • KLIMAT

  Poznaj miejscową kulturę, historię i kuchnię Laosu podczas 15-dniowej wycieczki. 

Plan wycieczki:
DZIEŃ 1: WITAMY W LAOSIE
Wakacje w Laosie

Luang Prabang jest położone w północnej części Laosu, a samo miasto jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W czasach kolonialnych Luang Prabang ze względu na swoją niesamowitą zabudowę, zostało nazwane Perłą Orientu. Po przylocie na lotnisko Luang Prabang i odprawie wizowo-bagażowej zostaniesz powitany przez lokalnego przewodnika. Następnie zawieziemy Cię do hotelu w centrum miasta, gdzie będziesz miał czas na odpoczynek po locie. Wieczorem czeka na Ciebie powitalna kolacja w lokalnej restauracji wraz z pokazem tradycyjnego tańca i śpiewu.

DZIEŃ 2: WODOSPAD, MOTYLE I MISIE

Wczesna pobudka, aby wziąć udział w unikalnej ceremonii dawania jałmużny mnichom buddyjskim przez mieszkańców Luang Prabang. Po śniadaniu, zwiedzisz Muzeum znajdujące się w byłym Pałacu Królewskim. Odwiedzisz także Centrum Sztuki Tradycyjnej i Etnologii, które zajmuje się ochroną mniejszości etnicznych żyjących na terenach Laosu. Kolejnym przystankiem będzie Wodospad Kuang Si. Baseny są świetnym miejscem do odświeżających kąpieli.

DZIEŃ 3: MEKONGIEM DO PAKBENG

O 6:30 odbierzemy Cię z hotelu i zawieziemy na przystań, skąd popłyniesz łodzią w górę Rzeki Mekong do Pakbeng. Na pokładzie łodzi zjesz proste śniadanie. Pierwszym przystankiem będą słynne Jaskinie Pak Ou. Pak Ou składa się z dwóch jaskiń, gdzie zobaczysz tysiące posągów Buddy, różnej wielkości i wykonanych z różnych materiałów. Mieszkańcy Laosu przynoszą tutaj posągi Buddy w podziękowaniu za opiekę lub spełnione życzenia. Lunch zjesz na pokładzie łodzi podczas dalszego rejsu. Po lunchu będziesz mieć czas na relaks. Do Pakbeng przybędziemy o zmierzchu.

DZIEŃ 4-6: LUANG NAM THA

Najbliższe 3 dni spędzisz w okolicach Nam Tha. Po śniadaniu wyruszysz do Luang Nam Tha. Miniesz miasto Oudomxay, obecnie stolicę prowincji. Niegdyś to senne miasto, dzisiaj ważne centrum handlowe. Luang Nam Tha jest położone nad brzegiem rzeki Namtha, to kraina gór i pięknych lasów tropikalnych, a dodatkową granicząca z Chinami i Birmą.

Zobaczysz stupę Luang Namtha, położoną na wzgórzu z piękną panoramą miasta, wioski Ban Nam Ngean i Ban Pieng Nham słynące z rękodzieła. B Przenocujesz u lokalnego gospodarza, jak i w czarującym resorcie Namkat Yola Pa, położonym w otoczeniu gęstej dżungli. Następnie wrócisz do miasta Oudomxay, które zamieszkuje 23 mniejszości etniczne, a następnie do resortu Namkat Yorla Pa. Po zameldowaniu się w bungalowie nad rzeką, przez resztę dnia będziesz mógł relaksować się w basenie lub po prostu cieszyć się otaczającą Cię naturą.

DZIEŃ 7-8: WODOSPAD I REJS

Po śniadaniu w resorcie wsiądziesz na rower i wyruszysz na 2 godzinną przejażdżkę do Wodospadu Namkat, a po powrocie wypoczniesz w resorcie. Kolejnego dnia wyruszysz do Muang Khua, małego miasteczka znajdującego się w pobliżu granicy z Wietnamem. Na miejscu zobaczysz stary most bambusowy, łączący miasto z malowniczą wioską Ban Natoun, zamieszkałą przez mniejszość etniczną H'Mong. Następnie wsiądziesz na łódź i popłyniesz w dół rzeki Nam Ou do wioski Muang Ngoi, a następnie zameldujesz się tam w prostym gościńcu.

DZIEŃ 9-10: LAOTAŃSKA WIEŚ
Górskie krajobrazy Nong Khlaw

Po prostym śniadaniu, zaczniesz trekking do wioski Ban Na i Jaskiń Tham Kaang, o której mówi się, że mają nadprzyrodzone moce. Na miejscu będziesz miał czas na kąpiel w wodospadzie oraz lunch w formie pikniku. Następnie udasz się łodzią w dół rzeki do wioski Nong Khiaw. Kolejny dzień rozpoczniesz od leniwego rejsu łodzią po rzece Nam Ou. Po drodze zatrzymasz się w małej wiosce położonej wzdłuż rzeki. Następnie powędrujesz przez pola ryżowe i małe strumyczki w kierunku „100 Wodospadów”, które odkryto dopiero w październiku 2008 roku! Na miejscu, oprócz odpoczynku i możliwości pływania, zjesz lunch w formie pikniku. Do Nong Khiaw wrócisz łodzią.

DZIEŃ 11: FOLKLOR LAOSU
Życie codziennie w Laosie

Po śniadaniu przejedziesz przez plebejską i najsłabiej rozwiniętą część Laosu. Lokalne drogi, to idealny sposób na zejście z utartych szlaków i poznanie prawdziwego Laosu. Po drodze spotkasz mieszkańców wsi, którzy są tak samo zainteresowani poznaniem naszego życia, jak my ich. Jazda może być miejscami lekko nieprzyjemna, z powodu złych warunków drogowych, jednak pokryte zielenią góry w połączeniu z fascynującą lokalną ludnością zapewni niezapomniane wrażenia. Po drodze zatrzymasz się w wiosce Muang Hiam, gdzie będziesz miał chwilę czasu na wędrówkę po okolicy. Dzień zakończysz w wiosce Ban Son Khua. Wioska jest także bramą do Rezerwatu Przyrody Nam Et - Phou Louay. Nocleg w domu z lokalną rodziną.

DZIEŃ 12: NOCNE SAFARI
Cyweta - nocne zwierze

Po śniadaniu udasz się do Rezerwatu Nam Et-Phou Louey NPA. W dniu dzisiejszym czeka na Ciebie nocne safari w Nam Nern oraz nocleg w obozowisku pośród dżungli. Wyruszysz w 1,5-godzinny rejs do obozu, znajdującego się na terenie parku. Po przybyciu na miejsce, zjesz lunch. Po obiedzie pracownicy parku opowiedzą Ci o ochronie tygrysów na terenie parku. Późnym popołudniem wyruszysz na nocne safari. Zaczniesz je od trekkingu po dżungli. Samo nocne safari odbędzie się na łodzi pływającej po rzece. Przewodnicy będą komunikować się za pomocą gestów, łódź będzie płynąć z wyłączonym silnikiem i jednym małym światłem by nie wystraszyć dzikiej zwierzyny. Safari zakończysz w wieczornym obozie, gdzie spędzisz noc.

DZIEŃ 13-14: DOLINA DZBANÓW
Dolina Dzbanów, Laos

Przed śniadaniem, przewodnik zabierze Cię na spacer po dżungli, pokaże, jak wykorzystać rośliny w medycynie naturalnej oraz opowie historię tego miejsca, a następnie czeka Cię 3 godzinny przejazd do Xieng Khouang. Po zameldowaniu się w hotelu, proponujemy odwiedzić centrum MAG (Mines Advisory Group).

Kolejnego dnia po śniadaniu odwiedzisz wioskę Muang Khoun, która jako jedna z nielicznych nie została całkowicie zniszczona przez amerykańskie bombardowania. Następnie wrócisz do Xieng Khouang, aby odkryć „Dolinę Dzbanów”. Na miejscu znajdują się setki kamiennych dzbanów porozrzucanych po całym płaskowyżu, a najstarsze z nich datuje się na 2000 lat. Do dnia dzisiejszego, archeolodzy wciąż nie są pewni ich przeznaczania! Po południu przejazd na lotnisko, na lot do stolicy Laosu - miasta Wientian.

DZIEŃ 15: ŚWIĄTYNIE WIENTIAN

Po śniadaniu odwiedzisz najważniejsze zabytki stolicy; świątynię Wat Sisaket z 1818 r., świątynię z tysiącami miniaturowych posągów Buddy oraz dawną królewską pagodę Wat Prakeo. W drodze do najbardziej znanej świątyni Laosu, świętej stupy That Luang, zatrzymasz się przy imponującym pomniku Patuxay, znanym jako Łuk Triumfalny.

Przygodę z Laosem, zakończysz na lotnisku w Wientian.

CENA WYCIECZKI:
ZAWIERA
 • wszystkie posiłki, które wskażemy w programie
 • bilety wstępu do wymienionych atrakcji
 • transfery oraz przeloty wewnętrzne
 • pokoje w hotelach o wybranym standardzie
 • opiekę lokalnych, anglojęzycznych przewodników lub, opcjonalnie, polskiego pilota
 • zwiedzanie według programu
NIE ZAWIERA
 • biletów lotniczych do i z Laosu
 • wizy do Laosu
 • prywatnego ubezpieczenia turystycznego (zaproponujemy osobną ofertę)
 • napiwków i wydatków osobistych
 • innych rzeczy, które nie zostaną wskazane w programie

Wyjazdy z Wczasywazji.pl są zawsze wyjątkowe!

 • Smażone skorpiony, Laos
 • Wientiane, brama wjazdowa
 • Laotańskie jedzenie
 • Dolina Dzbanów, Laos
 • Mnisi w Laosie
 • Ręczna produkcja tkanin

  Plan wycieczki, który widzisz na tej stronie dopasujemy do Twoich oczekiwań: grupy, z którą podróżujesz, zainteresowań i budżetu. Możemy go także dołączyć do dłuższego planu zwiedzania!

  Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl?

  Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby!

  Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!