• Home
  • Usługi
  • Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Jedną z najważniejszych spraw do załatwienia przed wyjazdem w podróż jest wykupienie ubezpieczenia turystycznego.

Jedną z najważniejszych spraw do załatwienia przed wyjazdem do Azji jest wykupienie ubezpieczenia turystycznego. Służba zdrowia w Azji Południowo-Wschodniej stoi na bardzo dobrym poziomie. W każdym większym mieście znajdują się kliniki i szpitale, w których pracują lekarze mówiący płynnie po angielsku.

Osobiście sprawdziliśmy kilka polskich produktów ubezpieczeniowych i zapewniamy, że wybierając się do Azji, można spokojnie wykupić ubezpieczenie w polskiej firmie.

We Wczasywazji.pl planujemy wyjazdy od A do Z, dlatego w swojej ofercie mamy również ubezpieczenia.

W sprawie ubezpieczenia prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośredni kontakt w Polsce z Dorotą Kozłowską z Kancelarii Ubezpieczeń 3pole, z którą współpracujemy od lat. 


Sprawdź nasze wycieczki w Azji Południowo-Wschodniej!

Wczasywazji.pl jest cześcią grupy makeyourasia.com zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróżę po Azji Południowo Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na makeyourasia.com.

Jesteśmy członkiem