Ubezpieczenia

Jedną z najważniejszych spraw do załatwienia przed wyjazdem w podróż jest wykupienie ubezpieczenia turystycznego.

Jedną z najważniejszych spraw do załatwienia przed wyjazdem do Azji jest wykupienie ubezpieczenia turystycznego. Służba zdrowia w Azji Południowo-Wschodniej stoi na bardzo dobrym poziomie. W każdym większym mieście znajdują się kliniki i szpitale, w których pracują lekarze mówiący płynnie po angielsku.

Osobiście sprawdziliśmy kilka polskich produktów ubezpieczeniowych i zapewniamy, że wybierając się do Azji, można spokojnie wykupić ubezpieczenie w polskiej firmie.

We Wczasywazji.pl planujemy wyjazdy od A do Z, dlatego w swojej ofercie mamy również ubezpieczenia.

W sprawie ubezpieczenia prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośredni kontakt w Polsce z Dorotą Kozłowską z Kancelarii Ubezpieczeń 3pole, z którą współpracujemy od lat. 


Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.