Jedną z najważniejszych spraw do załatwienia przed wyjazdem w podróż jest wykupienie ubezpieczenia turystycznego.

Jedną z najważniejszych spraw do załatwienia przed wyjazdem do Azji jest wykupienie ubezpieczenia turystycznego. Służba zdrowia w Azji Południowo-Wschodniej stoi na bardzo dobrym poziomie. W każdym większym mieście znajdują się kliniki i szpitale, w których pracują lekarze mówiący płynnie po angielsku.

Osobiście sprawdziliśmy kilka polskich produktów ubezpieczeniowych i zapewniamy, że wybierając się do Azji, można spokojnie wykupić ubezpieczenie w polskiej firmie.

We wczasywazji.pl planujemy wyjazdy od A do Z, dlatego w swojej ofercie mamy również ubezpieczenia.

W sprawie ubezpieczenia prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośredni kontakt w Polsce z Dorotą Kozłowską, z którą rodzinnie współpracujemy

Numer telefonu: +48 509 750 570

Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wczasywazji.pl to biuro ciekawszych podróży. Niezależnie od tego, czy podróżujecie w małej czy dużej grupie, z dziećmi czy bez – z nami będziecie mogli zaplanować i zrealizować swoje wymarzone wakacje. Jeśli marzą się Wam niezapomniane wakacje, pełne wrażeń wczasy zagraniczne czy wycieczka życia – pomożemy urzeczywistnić Wasze marzenia. Zapraszamy do odwiedzenia Azji Południowo-Wschodniej razem z nami.

Wczasywazji.pl

kontakt Azja: Room 5, Floor 24, Pearl Plaza Tower, 561A Dien Bien Phu Street, Ward 25, District Binh Thanh, Ho Chi Minh City, Vietnam.
+ 84 764 624 085
kontakt@wczasywazji.pl

 

kontakt Polska: Kalinowa 50, 05-830 Nadarzyn 
  +48 509 750 570 
  kontakt@wczasywazji.pl