Jakie są ceny wycieczek z Wczasywazji.pl i dlaczego nie są widoczne na naszej stronie?

Brak cen widocznych przy programach naszych wycieczek (wyjątek stanowi jedynie Nocny Sajgon) wynika ze specyfiki naszej oferty i naszego działania. Jednym z fundamentów Wczasywazji.pl jest to, że szyjemy wycieczki na miarę – możemy zabrać Cię na jednodniowe, dwudniowe lub dwutygodniowe ekspedycje; możesz zdecydować się na romantyczny wyjazd we dwoje lub podróżowanie z grupą przyjaciół czy z rodziną, włączając w to młodsze lub starsze dzieci; możemy w miarę możliwości dopasować proponowane programy do Twoich oczekiwań i możliwości grupy.

Działamy elastycznie, spontanicznie i lokalnie, a cena proponowanych przez nas wycieczek zmienia się w zależności od ilości zainteresowanych osób, terminu wyprawy, długości wycieczki i ewentualnych pozostałych czynników dotyczących danego kierunku oraz indywidualnych ustaleń dla konkretnej oferty.

Chcesz poznać widełki cenowe interesującego Cię programu z naszej oferty? Po prostu napisz!

Ile będzie kosztował mój wyjazd do Azji Południowo-Wschodniej?

Pytanie o cenę wycieczki na Filipiny, zwiedzania Singapuru czy wakacji w Wietnamie, to naturalnie jedna z pierwszych rzeczy, która przychodzi nam do głowy, rozważając daną ofertę wyjazdu. Dlaczego więc przy wycieczkach Wczasywazji.pl nie ma wyeksponowanej w widocznym miejscu ceny, co więcej, na próżno szukać jej także w szczegółach programu wyprawy?

Jak już wspomnieliśmy powyżej: w przypadku każdego programu z naszej oferty konieczna jest szczegółowa, indywidualna wycena – wystarczy napisać do nas maila (np. na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), a otrzymasz ją w informacji zwrotnej (oczywiście bezpłatnie!). Im więcej szczegółów znajdzie się w Twojej wiadomości, tym szybciej i sprawniej oszacujemy koszty wycieczki Twoich marzeń.

Praca nad programami sprawia nam wiele radości
Między innymi ta ekipa przygotuje Twoją wycenę

Indywidualne podejście do klienta stanowi podstawę naszego działania i odróżnia nas od tradycyjnych biur podróży, dlatego też nasze oferty prezentowane są w nieco odmiennej formie: z propozycją aktywności w danym regionie, z opcjami dodatkowymi (jeśli takie są możliwe), z autentyczną galerią zdjęć z wypraw (jeśli nasi goście wyrazili zgodę na publikację) i bez ceny wyłuszczonej na pierwszym planie.

Stawiamy na kontakt – nie obawiaj się do nas napisać, jeśli nawet nie skorzystasz z oferty, zawsze jest to okazja, aby bliżej się poznać :)

Jak wygląda wycena?

Na początku warto wiedzieć, że nasze wycieczki organizujemy indywidualnie dla grup rodzinnych, przyjacielskich czy firmowych – nie znajdziesz więc u nas dużych, łączonych wyjazdów czy z góry ustalonych terminów wypraw.

Do wyceny brana jest pod uwagę ilość zainteresowanych osób, termin wyprawy, długość wycieczki i program (który często modyfikujemy i dostosujemy do Twoich potrzeb).

Wycenę otrzymasz w dolarach amerykańskich (USD) w przeliczeniu na jedną osobę (im więcej uczestników wyprawy, tym koszt na osobę jest niższy). W zależności od wybranego programu, sporządzimy wycenę z udziałem anglojęzycznego przewodnika lub/i polskiego pilota. W przypadku niektórych kierunków obecność polskiego pilota wiąże się z dodatkowym kosztem jego lotu i zakwaterowania, możemy wówczas zaproponować realizację części programu z jego udziałem i wprowadzenie w kontekst kulturowy danego regionu, a dalsze zwiedzanie pod opieką lokalnych przewodników. W trakcie wycieczek zawsze towarzyszy Wam lokalny, licencjonowany przewodnik a polski pilot jest dodatkowym wsparciem oraz "uzupełnieniem", oferując swoją znajomość danego kraju i jego kultury oraz przekazując ją w rodzimym języku.

W naszych wycenach nie uwzględniamy biletów lotniczych do Azji – te, nasi goście organizują we własnym zakresie, co daje największą elastyczność w doborze terminu i ceny lotu. My podejmujemy nad Tobą i Twoimi bliskimi kompleksową opiekę już na miejscu – w Azji.

Najszybciej wyceniamy nasze gotowe programy – wystarczy wtedy jedynie skalkulować ilość osób i termin wyjazdu. Termin ma spore znaczenie, bo ceny mogą się wahać w zależności od sezonu, jak również różna może być dostępność poszczególnych środków transportu (szczególnie łodzi) i miejsc wypoczynku (szczególnie na wyspach).

Im więcej modyfikacji w programie, tym więcej czasu potrzebujemy na wycenę, na skontaktowanie się z ewentualnymi lokalnymi przewodnikami itp. Oczywiście, aby przyspieszyć cały proces, możesz od razu wspomnieć w wiadomości do nas, jakie terminy Cię interesują i ile osób wybiera się na wycieczkę.

Zachęcamy więc gorąco do wysłania zapytania mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), przez formularz kontaktowy lub w wiadomości prywatnej na Facebooku czy Instagramie, a w krótkim czasie otrzymasz wycenę wycieczki, która Cię zainteresowała.

Nie martw się, jeśli nie dostaniesz odpowiedzi w godzinach 17:00-2:00 czasu polskiego – u nas jest wtedy środek nocy (+ 5-6 godzin) i z pewnością skontaktujemy się z Tobą kolejnego dnia :)

Od czego zacząć?

Zachęcamy Cię do przejrzenia naszej oferty i propozycji programów zarówno tych długich, jak i krótszych. Dowiesz się, jakie kraje obsługujemy i jak mniej więcej działamy. Planujesz podróż poślubną, rodzinne wakacje lub wyjazd motywacyjny? A może jesteś już na miejscu w Sajgonie, Phu Quoc czy Bangkoku i szukasz zorganizowanej rozrywki na jeden-dwa dni? W każdym z tych przypadków z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie w naszej ofercie!

Nieustannie staramy się podkreślać, że prezentowane na stronie programy to propozycje, które możesz zaakceptować w przedstawionej przez nas formie lub, w miarę możliwości, wzbogacić o własne pomysły. Wszystkie wycieczki są autorskie i organizowane indywidualnie (nie dołączamy naszych klientów do innych, większych grup turystów), dlatego podanie na stronie ceny, czy też jej widełek mogłoby być mylące – zdecydowanie stawiamy na bezpośredni kontakt!

Napisz do nas – w najgorszym wypadku poznasz kilku miłych poznaniaków (i nie tylko!) z Sajgonu ;)

 

 Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!