• Home
  • Jakie są ceny wycieczek z wczasywazji.pl?

Jakie są ceny wycieczek z Wczasywazji.pl?

Zapewniany, że nie jest to żaden chwyt marketingowy, a jedynie efekt specyfiki naszej oferty i naszego działania. Jednym z podstawowych atutów Wczasywazji.pl jest to, że szyjemy wycieczki na miarę – możemy zabrać Was na jednodniowe, dwudniowe lub dwutygodniowe ekspedycje; możecie wybrać romantyczny wyjazd we dwoje lub podróżowanie z grupą przyjaciół; możemy w miarę możliwości dopasować proponowane programy do waszych oczekiwań i możliwości. Działamy elastycznie, spontanicznie i lokalnie, a cena proponowanych przez nas wycieczek zmienia się w zależności od ilości zainteresowanych, terminu wyprawy, długości wycieczki i ewentualnych pozostałych czynników właściwych dla konkretnej oferty.

Pytanie o cenę wycieczki na Filipiny, do Singapuru czy Malezji to naturalnie jedna z pierwszych rzeczy, która przychodzi nam do głowy rozważając daną ofertę wyjazdu. Dlaczego więc przy wycieczkach Wczasywazji.pl nie ma wyeksponowanej w widocznym miejscu ceny, co więcej, na próżno szukać jej także w szczegółach programu wyprawy?

Palmy Sri Lanka

Nie ukrywamy cen, po prostu w przypadku każdej wyprawy konieczna jest szczegółowa wycena – wystarczy napisać do nas maila (np. na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) i otrzymacie ją w informacji zwrotnej (oczywiście bezpłatnie!).

Indywidualne podejście do klienta jest naszym atutem i odróżnia nas od tradycyjnych biur podróży, dlatego też nasze oferty prezentowane są w nieco odmiennej formie, z propozycją aktywności w danym regionie i bez ceny wyłuszczonej na pierwszym planie.

Stawiamy na kontakt – nie obawiajcie się do nas napisać, jeśli nawet nie skorzystacie z oferty, zawsze jest to okazją, aby bliżej się poznać.

Dlaczego na stronie nie podajemy cen?

To proste i nie w tym żadnego haczyka – ceny naszych wycieczek ustalamy indywidualnie. Do wyceny brana jest pod uwagę ilość zainteresowanych osób, termin wyprawy, długość wycieczki i program (który często modyfikujemy i dostosujemy do waszych potrzeb).

Wystarczy wysłać do nas krótkie zapytanie mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), przez formularz kontaktowy lub w wiadomości prywatnej na Facebooku, a w krótkim czasie otrzymacie wycenę wycieczki, która Was zainteresowała.

Najszybciej wyceniamy nasze gotowe programy – wystarczy wtedy jedynie skalkulować ilość osób i termin wyjazdu. Termin ma spore znaczenie, bo ceny mogą się wahać w zależności od sezonu, jak również różna może być dostępność poszczególnych środków transportu (szczególnie łodzi) i miejsc wypoczynku (szczególnie na wyspach).

Im więcej modyfikacji w programie, tym więcej czasu potrzebujemy na wycenę, na skontaktowanie się z ewentualnymi lokalnymi przewodnikami itp.

Oczywiście, aby przyspieszyć cały proces, możecie od razu wspomnieć w wiadomości do nas, jakie terminy was interesują i ile osób wybiera się na wycieczkę.

Nie wahajcie się do nas napisać – porozmawiamy o waszych oczekiwaniach, a wycieczki wyceniamy oczywiście darmowo!

Nie martwcie się też, jeśli nie otrzymacie odpowiedzi od razu w godzinach 17:00-2:00 czasu polskiego – u nas jest wtedy środek nocy (+ 5-6 godzin) i z pewnością skontaktujemy się z wami kolejnego dnia :)

Jak zaplanować podróż bez znajomości ceny?

Zachęcamy Was do przejrzenia naszej oferty i propozycji programów zarówno tych długich, jak i krótszych. Dowiecie się, jakie kraje obsługujemy i jak mniej więcej działamy. Planujecie podróż poślubną, wypad rodzinny lub wyjazd integracyjny? A może jesteście już na miejscu w Sajgonie czy Bangkoku i szukacie zorganizowanej rozrywki na jeden dzień? W każdym z tych przypadków z pewnością znajdziemy coś dla was w naszej ofercie!

Nieustannie staramy się podkreślać, że prezentowane na stronie programy to propozycje, które możecie zaakceptować w przedstawionej przez nas formie lub, w miarę możliwości, wzbogacić o własne pomysły. Wszystkie wycieczki są autorskie i organizowane indywidualnie (nie dołączamy naszych klientów do innych, większych grup turystów), dlatego podanie na stronie ceny, czy też jej widełek mogłoby być mylące – zdecydowanie stawiamy na bezpośredni kontakt!

Napisz do nas – w najgorszym wypadku poznasz kilku miłych poznaniaków z Sajgonu ;)

 

 Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.