• Home
  • Jakie są ceny wycieczek z wczasywazji.pl?

Jakie są ceny wycieczek z Wczasywazji.pl?

Zapewniany, że nie jest to żaden chwyt marketingowy, a jedynie efekt specyfiki naszej oferty i naszego działania. Jednym z podstawowych atutów Wczasywazji.pl jest to, że szyjemy wycieczki na miarę – możemy zabrać Was na jednodniowe, dwudniowe lub dwutygodniowe ekspedycje; możecie wybrać romantyczny wyjazd we dwoje lub podróżowanie z grupą przyjaciół; możemy w miarę możliwości dopasować proponowane programy do waszych oczekiwań i możliwości. Działamy elastycznie, spontanicznie i lokalnie, a cena proponowanych przez nas wycieczek zmienia się w zależności od ilości zainteresowanych, terminu wyprawy, długości wycieczki i ewentualnych pozostałych czynników właściwych dla konkretnej oferty.

Pytanie o cenę wycieczki na Filipiny, do Singapuru czy Malezji to naturalnie jedna z pierwszych rzeczy, która przychodzi nam do głowy rozważając daną ofertę wyjazdu. Dlaczego więc przy wycieczkach Wczasywazji.pl nie ma wyeksponowanej w widocznym miejscu ceny, co więcej, na próżno szukać jej także w szczegółach programu wyprawy?

Palmy Sri Lanka

Nie ukrywamy cen, po prostu w przypadku każdej wyprawy konieczna jest szczegółowa wycena – wystarczy napisać do nas maila (np. na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) i otrzymacie ją w informacji zwrotnej (oczywiście bezpłatnie!).

Indywidualne podejście do klienta jest naszym atutem i odróżnia nas od tradycyjnych biur podróży, dlatego też nasze oferty prezentowane są w nieco odmiennej formie, z propozycją aktywności w danym regionie i bez ceny wyłuszczonej na pierwszym planie.

Stawiamy na kontakt – nie obawiajcie się do nas napisać, jeśli nawet nie skorzystacie z oferty, zawsze jest to okazją, aby bliżej się poznać.

Dlaczego na stronie nie podajemy cen?

To proste i nie w tym żadnego haczyka – ceny naszych wycieczek ustalamy indywidualnie. Do wyceny brana jest pod uwagę ilość zainteresowanych osób, termin wyprawy, długość wycieczki i program (który często modyfikujemy i dostosujemy do waszych potrzeb).

Wystarczy wysłać do nas krótkie zapytanie mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), przez formularz kontaktowy lub w wiadomości prywatnej na Facebooku, a w krótkim czasie otrzymacie wycenę wycieczki, która Was zainteresowała.

Najszybciej wyceniamy nasze gotowe programy – wystarczy wtedy jedynie skalkulować ilość osób i termin wyjazdu. Termin ma spore znaczenie, bo ceny mogą się wahać w zależności od sezonu, jak również różna może być dostępność poszczególnych środków transportu (szczególnie łodzi) i miejsc wypoczynku (szczególnie na wyspach).

Im więcej modyfikacji w programie, tym więcej czasu potrzebujemy na wycenę, na skontaktowanie się z ewentualnymi lokalnymi przewodnikami itp.

Oczywiście, aby przyspieszyć cały proces, możecie od razu wspomnieć w wiadomości do nas, jakie terminy was interesują i ile osób wybiera się na wycieczkę.

Nie wahajcie się do nas napisać – porozmawiamy o waszych oczekiwaniach, a wycieczki wyceniamy oczywiście darmowo!

Nie martwcie się też, jeśli nie otrzymacie odpowiedzi od razu w godzinach 17:00-2:00 czasu polskiego – u nas jest wtedy środek nocy (+ 5-6 godzin) i z pewnością skontaktujemy się z wami kolejnego dnia :)

Jak zaplanować podróż bez znajomości ceny?

Zachęcamy Was do przejrzenia naszej oferty i propozycji programów zarówno tych długich, jak i krótszych. Dowiecie się, jakie kraje obsługujemy i jak mniej więcej działamy. Planujecie podróż poślubną, wypad rodzinny lub wyjazd integracyjny? A może jesteście już na miejscu w Sajgonie czy Bangkoku i szukacie zorganizowanej rozrywki na jeden dzień? W każdym z tych przypadków z pewnością znajdziemy coś dla was w naszej ofercie!

Nieustannie staramy się podkreślać, że prezentowane na stronie programy to propozycje, które możecie zaakceptować w przedstawionej przez nas formie lub, w miarę możliwości, wzbogacić o własne pomysły. Wszystkie wycieczki są autorskie i organizowane indywidualnie (nie dołączamy naszych klientów do innych, większych grup turystów), dlatego podanie na stronie ceny, czy też jej widełek mogłoby być mylące – zdecydowanie stawiamy na bezpośredni kontakt!

Napisz do nas – w najgorszym wypadku poznasz kilku miłych poznaniaków z Sajgonu ;)

 

 Chcesz spędzić swój urlop podróżując z przewodnikami  Wczasywazji.pl? 

 Wyślij nam wiadomość, a przygotujemy program skrojony specjalnie pod Twoje potrzeby! 

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są częścią Grupy MakeYourAsia zarejestrowanej w Wietnamie. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.

Jesteśmy członkiem