Podróż poślubna do Azji

Tajlandia Laos
Czas trwania: 14 Dni
Zaczynamy: Tajlandia
Kończymy: Laos
Języki: Polski

Ślub to wyjątkowa chwila w życiu, po której niezwykle trudno wrócić do szarej rzeczywistości. Dlatego wielu parom marzy się egzotyczna podróż poślubna. Niezapomniany miesiąc miodowy w Azji gwarantuje, że jeszcze długo nie zaznamy prozy życia codziennego.

Dokąd jedziemy?

Wycieczkę organizujemy dla dowolnej liczby osób. Może ją dla Was poprowadzić nasz polski pilot lub możecie jechać w trasę sami, oprowadzani przez naszych lokalnych przewodników. Przygotowaliśmy dla Was program na 14 dni, jednak nie ma problemu, by dowolnie go modyfikować – wydłużyć lub skrócić, w zależności od Waszych oczekiwań i potrzeb. Program nie jest napięty, zależy nam na tym, abyście na spokojnie wczuli się w klimat i atmosferę tych trzech krajów azjatyckich, w towarzystwie lokalnych mieszkańców i specjałów ich kuchni. Warto zaznaczyć, że czasami modyfikujemy program także na bieżąco, podczas podróży – adaptujemy go odpowiednio do sytuacji i Waszych wrażeń. Dobrze wiemy, że w pewnych miejscach warto się zatrzymać na dłużej i wsłuchać w dźwięki świątyni czy miasta.

Wszystkie elementy programu wycieczki ustalimy z Wami indywidualnie!

Nie możesz się zdecydować, w którym azjatyckim kraju spędzić swoje wymarzone wakacje? Wczasywazji.pl oferują ciekawą, pełną wrażeń wycieczkę po trzech azjatyckich krajach: Tajlandii, Kambodży i Wietnamie. W 14 dni pokażemy Ci wszystko co najpiękniejsze w każdym z nich, opowiemy o historii, zdradzimy kilka tajemnic i ciekawostek oraz zabierzemy do najlepszych miejsc serwujących tradycyjne dania kuchni azjatyckiej.

Z nami zobaczysz 3 kraje (Tajlandia, Kambodża, Wietnam), 2 stolice (Bangkok, Phnom Penh), perełkę archeologiczną – Angkor i ekscytujący Sajgon, a po tym wszystkim odpoczniesz na plaży pod niejedną palmą w Mui Ne, na Phu Quoc lub gdzie tylko sobie wymarzysz!


Dlaczego z nami?

Jeżeli marzy Wam się podróż poślubna do Azji, ale planujecie odwiedzić te strony po raz pierwszy w życiu, warto znaleźć polskich przewodników, którzy mieszkają tu na stałe, mają wiele ciekawych kontaktów i duszę organizatorów. To właśnie my – Wasi znajomi z Sajgonu, znający cały region od podszewki.

Jeśli nie czujecie się na siłach wyruszyć do Azji na własną rękę, a oferty popularnych biur podróży wydają się wam za drogie i „za ciasne” – trafiliście idealnie!

Z ekipą Wczasywazji.pl możecie skupić się na wybranym kraju azjatyckim lub zdecydować się na rajd przez kilka państw i miast. Możecie ustalić bardziej lub mniej intensywny program zwiedzania, możecie połączyć podróżowanie z doświadczeniami, takimi jak: nauka gotowania, sport, medytacja i inne. Możecie poróżować indywidualnie lub dołączyć się do większej grupy. Oczywiście nie ma problemu, jeśli zamarzą się wam jakieś luksusy – ideą wspomnianego projektu podróżniczego jest bowiem skrojenie planu wycieczki na Waszą miarę. Jedno jest pewne: z nami zobaczycie , doświadczycie i posmakujecie prawdziwej Azji.

Kilka żądnych przygód par młodych już nam zaufało i obiecało odezwać się ponownie, tym razem w sprawie organizacji wczasów rodzinnych ;)

Bo każdy raz zaślubiony Azji pragnie tu powrócić!


NASZA OFERTA:TAJLANDIA

NASZA OFERTA:


TAJLANDIA

Marzy Wam się podróż poślubna do Tajlandii? Pomożemy ją Wam zorganizować!

WIETNAM

WIETNAM

A może poza pobytem w słynnej Krainie Uśmiechu chcielibyście poznać także inne intrygujące zakątki Azji Południowo-Wschodniej, takie jak np. niezwykle różnorodny Wietnam?

KAMBODŻA

KAMBODŻA

Również miesiąc miodowy w tajemniczej Kambodży z pewnością okazałby się wyjątkowy.

Z nami możecie skupić się na jednym ulubionym kraju lub połączyć w jedną, niezapomnianą wycieczkę kilka upatrzonych kierunków.

FILIPINY

FILIPINY

No dobrze, a może jako odwieczni mieszkańcy lądu pragniecie tuż po ślubie nieco oderwać się od tego, co codzienne i spędzić niezapomniane chwile, w którymś z krajów wyspiarskich? Co powiecie na Filipiny?

INDONEZJA

INDONEZJA

Kierunki turystyczne, takie jak np. Indonezja, już z samej swojej natury gwarantują niesamowitą różnorodność, a z nami dodatkowo poznacie je od niekomercyjnej, nieoklepanej strony.

MALEZJA

MALEZJA

Dużą popularnością wśród młodych par cieszy się także Malezja, częściowo położona na półwyspie, a częściowo na wyspie Borneo. Poślubna sesja zdjęciowa w Kuala Lumpur – to chyba brzmi całkiem nieźle?

BIRMA

BIRMA

W naszej ofercie mamy też coś dla par, które z natury nie lubią kroczyć utartymi ścieżkami. Podróż poślubna do Birmy zdecydowanie nie brzmi typowo, ale nie tylko jej nietypowość sprawi, że będą to niezapomniane wakacje – Mjanma to przepiękny i różnorodny kraj, który tylko czeka na bliższe poznanie.

LAOS

LAOS

Podobnie Laos – mało poznany, troszkę w cieniu popularniejszych kierunków, może się okazać Waszym wymarzonym azylem po gorączce weselnej nocy.

Zobaczcie jak możecie spędzić czas z nami:

nha-trang-wietnam
love-is-in-the-air-hanoi
kambodza-zachod-slonca-na-plazy
tradycyjne-inscenizacje-khmerskie
mloda-para-podczas-sesji-zdjeciowej-w-hanoi
street-food-w-bangkoku
egzotyczne-plaze-kambodzy
kwiat-lotosu-symbol-wietnamu

Chcesz wiedzieć więcej?


Spodobał Ci się program, ale masz ochotę coś zmienić? Wyślij nam wiadomość, a my podsuniemy propozycje skrojone specjalnie pod Ciebie:

Zarezerwuj

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

+48 509 750 570 kontakt@wczasywazji.pl
Ważne informacje
- atrakcje zaproponowane w programie
- wszystkie bilety wstępu
- transfery
- hotele
- opiekę lokalnych, anglojęzycznych przewodników lub, opcjonalnie, polskiego pilota
- dojazdu/przelotu do Azji (możemy pomóc w zakupie biletu)
- ubezpieczenia
- wydatków własnych

wczasywazji.pl to biuro ciekawszych podróży. Niezależnie czy przyjeżdżacie w małej, czy dużej grupie, z dziećmi lub bez – z nami będziecie mogli zaplanować i zrealizować swoje wymarzone wakacje. Jeśli marzą się Wam bajeczne wakacje, pełne wrażeń wczasy zagraniczne czy wycieczka życia – pomożemy zrealizować Twoje marzenia. Zapraszamy do odwiedzenia Azji Południowo-Wschodniej z nami.

Wczasywazji.pl

  kontakt Azja: Dien Bien Phu 548/44, Phuong 21, Binh Thanh, Ho Chi Minh City, Vietnam
  +84 764 624 085
  kontakt@wczasywazji.pl

 

kontakt Polska: Kalinowa 50, 05-830 Nadarzyn 
  +48 509 750 570 
  kontakt@wczasywazji.pl