fbpx

Przez Azję – wycieczka objazdowa przez Tajlandię, Kambodżę i Wietnam

Tajlandia Wietnam
Czas trwania: 14 dni
Zaczynamy: Tajlandia
Kończymy: Wietnam
Języki: Polski
Przedstawiamy naszą autorską trasę “Przez Azję”, w której połączyliśmy trzy niesamowite kraje: Tajlandię, Kambodżę oraz Wietnam w pełne przygód dwa tygodnie w Azji. Trzy kraje, pięć miast, czternaście dni pełnych wrażeń!

Dokąd jedziemy?

Wycieczkę organizujemy dla dowolnej liczby osób. Może ją dla Was poprowadzić nasz polski pilot lub możecie jechać w trasę sami, oprowadzani przez naszych lokalnych przewodników. Przygotowaliśmy dla Was program na 14 dni, jednak nie ma problemu, by dowolnie go modyfikować – wydłużyć lub skrócić, w zależności od Waszych oczekiwań i potrzeb. Program nie jest napięty, zależy nam na tym, abyście na spokojnie wczuli się w klimat i atmosferę tych trzech krajów azjatyckich, w towarzystwie lokalnych mieszkańców i specjałów ich kuchni. Warto zaznaczyć, że czasami modyfikujemy program także na bieżąco, podczas podróży – adaptujemy go odpowiednio do sytuacji i Waszych wrażeń. Dobrze wiemy, że w pewnych miejscach warto się zatrzymać na dłużej i wsłuchać w dźwięki świątyni czy miasta.

Wszystkie elementy programu wycieczki ustalimy z Wami indywidualnie!

Nie możesz się zdecydować, w którym azjatyckim kraju spędzić swoje wymarzone wakacje? Wczasywazji.pl oferują ciekawą, pełną wrażeń wycieczkę po trzech azjatyckich krajach: Tajlandii, Kambodży i Wietnamie. W 14 dni pokażemy Ci wszystko co najpiękniejsze w każdym z nich, opowiemy o historii, zdradzimy kilka tajemnic i ciekawostek oraz zabierzemy do najlepszych miejsc serwujących tradycyjne dania kuchni azjatyckiej.

Z nami zobaczysz 3 kraje (Tajlandia, Kambodża, Wietnam), 2 stolice (Bangkok, Phnom Penh), perełkę archeologiczną – Angkor i ekscytujący Sajgon, a po tym wszystkim odpoczniesz na plaży pod niejedną palmą w Mui Ne, na Phu Quoc lub gdzie tylko sobie wymarzysz!


Mapa wycieczki Przez Azję


  • Przejazd przez trzy azjatyckie kraje: Tajlandię, Kambodże i Wietnam.
  • Zwiedzanie Bangkoku, Siem Reap, Phnom Penh oraz Ho Chi Minh City.
  • Próbowanie lokalnej kuchni.
  • Wizyty w mało znanych i niekomercyjnych miejscach.
  • Możliwość poznania lokalnych ludzi, ich kultury i stylu życia.
  • Wypoczynek na pięknych plażach Azji Południowo-Wschodniej.
  • Cena wycieczki: cenę wycieczki ustalamy indywidualnie. Nie ma minimalnego ani maksymalnego limitu uczestników.
  • Czas trwania: nasz program trwa 2 tygodnie ale możemy go dostosować indywidualnie do Was.
  • Początek i koniec: Wyruszamy z Bangkoku (tam dolatujecie) a kończymy wycieczkę w Wietnamie.
  • Pełna obsługa: organizujemy wszystko na miejscu – przeloty, wizy, transfery, przewodników i noclegi.
 


PROGRAM WYCIECZKI:BANGKOK

PROGRAM WYCIECZKI:


BANGKOK

Naszą podróż zaczynamy w stolicy Tajlandii, gdzie spędzimy 3 dni. Pokażemy Wam fascynujący Pałac Królewski, wieczorem zabierzemy do Chinatown, a w nocy zwiedzimy razem słynne czerwone dzielnice. Oczywiście nie zabraknie przepysznej i pikantnej tajskiej kuchni! Na jeden dzień wyjedziemy też poza miasto, by zobaczyć przepiękny, zielony region Kanchanaburi ze słynnym Mostem na Rzece Kwai. Zapewniamy, że te trzy dni w Bangkoku będą pełne niespodzianek, a miasto pokażemy Wam od zupełnie innej strony.

PRZELOT DO SIEM REAP

PRZELOT DO SIEM REAP

Po wizycie w Bangkoku obierzemy kurs na Siem Reap w Kambodży. Dostaniemy się tam samolotem. Siem Reap to czarujące miasto w północnej Kambodży, którego największa atrakcja kryje się w dżungli, a jest to oczywiście legendarne miasto Angkor, z cudem świata – Angkor Wat. W Siem Reap spędzimy 2 dni, podczas których zatopicie się w legendach miasta, poznacie lokalną kulturę i historię Imperium Khmerskiego oraz oczywiście specjały kuchni khmerskiej. Poprowadzimy Was naszymi ścieżkami, rzadko uczęszczanymi przez turystów.

WIZYTA W STOLICY KAMBODŻY

WIZYTA W STOLICY KAMBODŻY

Po dwóch dniach w Siem Reap wyruszymy do stolicy Kambodży – Phnom Penh. Zależnie od pory roku, udamy się tam na jeden z trzech sposobów: łodzią, autobusem lub samolotem. Ustalimy to z Wami indywidualnie. Na Phnom Penh poświęcimy 1 dzień, podczas którego pokażemy Wam świadectwa tragicznej historii kraju (związane z reżimem Czerwonych Khmerów), zabierzemy Was do Pałacu Królewskiego, opowiemy jak obecnie rozwija się Kambodża, a na koniec czeka nas klimatyczny rejs o zachodzie słońca.

CZAS NA SAJGON!

CZAS NA SAJGON!

Oto ostatnie duże miasto na naszej drodze i ostatni kraj – Wietnam. Ho Chi Minh City lub popularnie Sajgon to miasto, w którym mieści się siedziba Wczasywazji.pl i do którego udamy się po zwiedzaniu Phnom Penh. Przejedziemy tutaj minivanem. W samym Sajgonie spędzimy 3 dni, podczas których zabierzemy Was na naszą autorską wycieczkę skuterami po mieście, włączając się w szalony ruch uliczny. Spróbujecie tradycyjnych potraw, prosto od ulicznych sprzedawców, zwiedzicie miasto na rikszach, a także wejdziecie na najwyższy budynek Sajgonu, by obejrzeć jego panoramę. Jeden dzień poświęcimy na przepiękną i wiecznie zieloną Deltę Mekongu, gdzie również udamy się w nasze ulubione miejsca. Przez te trzy dni postaramy się Wam pokazać tyle Wietnamu, jego kultury, klimatu i kuchni, ile tylko nam się uda.

WYPOCZYNEK POD PALMAMI

WYPOCZYNEK POD PALMAMI

Na sam koniec, po trudach podróży, znajdziemy czas na naładowanie baterii nad ciepłym Morzem Południowochińskim. Tutaj mamy dla Was kilka opcji, które ustalimy podczas układania programu. Wypocząć możemy:
1. W miejscowości Mui Ne, oddalonej o 4h drogi od Sajgonu;
2. Na Wietnamskiej wyspie Phu Quoc, do której trzeba dolecieć samolotem;
3. Możemy też zaplanować odpoczynek w dowolnie wybranym przez Was miejscu. Może to być wybrzeże Kambodży, Tajlandii czy Filipin. Dla nas nie ma ograniczeń :)

TO CO, RUSZCIE Z NAMI?

TO CO, RUSZCIE Z NAMI?

Cała wycieczka ma charakter bardzo lokalny i niekomercyjny, gwarantujemy inspirujące spotkania z ciekawymi ludźmi oraz wiele okazji do bliższego poznania i porównania kultury, kuchni oraz historii trzech niesamowitych państw Azji Południowo-Wschodniej.

Zaprezentowaną powyżej trasę mięliśmy okazję przetestować już kilka razy i niezmiennie przywozimy z niej bardzo zadowolonych klientów ;)

Zobaczcie jak możecie spędzić czas z nami:

Rzeźby w Bangkoku
Wycieczka do Angkor
Tajskie łodzie
Na Delcie
Tętniący życiem Bangkok
Smok z Bangkoku
W świątyni w Bangkoku
Nocne zakupy w Sajgonie

Chcesz wiedzieć więcej?


Spodobał Ci się program, ale masz ochotę coś zmienić? Wyślij nam wiadomość, a my podsuniemy propozycje skrojone specjalnie pod Twoje potrzeby:

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz do nas!

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami

+ 84 764 624 085 kontakt@wczasywazji.pl
WAŻNE INFORMACJE
- pokoje w hotelach o wybranym standardzie (3, 4, 5*)
- wszystkie posiłki, które wskażemy w programie
- bilety wstępu do wymienionych atrakcji
- transfery oraz przeloty wewnętrzne
- opiekę polskiego pilota podczas trwania całego programu w przypadku wybrania takiej opcji
- lokalnych przewodników anglojęzycznych podczas zwiedzania
- biletów lotniczych do i z Azji (zaproponujemy osobną ofertę)
- wiz do Wietnamu oraz Kambodży
- ubezpieczenia turystycznego (zaproponujemy osobną ofertę)
- napiwków
- wydatków osobistych
- innych rzeczy, które nie zostaną wskazane w programie