DINH THI THÜY LINH

Travel Specialist

Wietnamka z Podlasia

Urodzona w Wietnamie, ale sporą część życia spędziła w… Białymstoku! Po studiach wróciła do Sajgonu, jednak miłość do Podlasia pozostała w jej sercu! Jak sama o sobie mówi: jest człowiekiem lasu i gór. Poranek z herbatą w dłoni z widokiem na góry? - dzień mógłby nie mieć końca! A co oprócz pięknych widoków i pieszych wędrówek? Rysowanie oraz gotowanie - kuchnia polska i wietnamska nie mają przed nią tajemnic.

  Co mówią o Linh uczestnicy wycieczek?

  Linh jest nieocenioną przewodniczką, zna wiele szczegółów wietnamskiej kultury i przekazuje to w interesujący sposób, a do tego jest przemiłą, życzliwą, uprzejmą i uczynną młodą osobą. Macie świetnych przewodników!

  Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Linh – opiekunki naszego wyjazdu. Od pierwszego kontaktu e-mailowego, przez natychmiastową reakcję 24/7 przez WhatsApp lub telefon, po opiekę osobistą i elastyczność – wykonała doskonałą robotę! Linh rządzi!

  Już z Polski pragniemy podziękować za ciekawe wycieczki i spotkania. Po miesiącu wróciliśmy do domu i wcale się nie cieszymy. Proszę również podziękować naszym przewodnikom: Linh i Krzyśkowi. Byli naprawdę dobrzy.

  Wszystko zorganizowane perfekt. Punktualnie i zgodnie z planem. Stały kontakt z przedstawicielami biura w znaczący sposób wpływa na poczucie bezpieczeństwa w trakcie wycieczki. Wisienką na torcie była Linh – przesympatyczna i bardzo pomocna polskojęzyczna Wietnamka. Brawo.

  Wycieczka do Sa Pa była wspaniała! Przepiękne widoki, wspaniała przewodniczka, niezapomniane doświadczenia z lokalną społecznością - a tym wszystkim mogliśmy cieszyć się tylko w naszym gronie, bez tłumu turystów.
  Szczerze polecamy :)

  Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!