Robert Wurm

Country Manager

Zakochany w Tajlandii i w dobrym rumie

W Azji od 2012 r. Zwiedził spory kawałek świata, mieszkał już na Dominikanie i w Meksyku. Choć na stałe osiedlił się w Tajlandii, częściej można go spotkać w Kambodży i na Filipinach. Robert stracił głowę dla Bangkoku, zna jego najbardziej ukryte zakamarki i wszelkie niewydeptane ścieżki, ale fascynuje się też historią Angkoru i zdradzi Wam jego największe tajemnice. Doświadczony instruktor nurkowania – chętnie pokaże Wam podwodne sekrety Azji.

    Co mówią o Robercie uczestnicy wycieczek?

    Robert opiekował się mną i dwójka moich synów. To był wspaniały tydzień, często myślami tam wracamy. Pokazał nam Bangkok od kuchni (zakątki z pysznym jedzeniem oczywiście też). Wrócimy tam najszybciej jak się da.

    Znam Roberta od wielu lat, zwiedziłem z nim ładny kawałek Azji. Mam nadzieje że jeszcze wiele przed nami. Robert to pełen profesjonalizm, humor w każdej sytuacji i siły nadczłowieka! Polecam z całego serca!

    Jeden z lepszych urlopów i najlepszy... no właśnie kto? Robert nie jest zwykłym przewodnikiem, więc tak nie można o Nim powiedzieć. To otwarta i przesympatyczna osoba, która nadaje nową jakość dla zwiedzania i Twojego urlopu.

    Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!