Masz firmę i chciałbyś nagrodzić swoich pracowników? Chciałbyś zorganizować unikatową wyprawę do Azji? Organizujesz eventy i wyjazdy integracyjne, szukasz unikalnych miejsc i atrakcji, jakich nie ma konkurencja?  Potrzebujesz pomocy firmy , która poprowadziłby albo zorganizowała wyjazd do Azji? 

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!

 

 Przenosimy wyjazdy służbowe i integracyjne na wyższy poziom. 

 

Dbamy nie tylko o wyjątkowy program wyjazdu, ale przykładamy ogromną wagę do komfortu oraz perfekcyjnej logistyki. Wiemy, że Twój wyjazd za granicę potrzebuje specjalnej opieki i troski. 

 

WYJAZDY MOTYWACYJNE

WYJAZDY MOTYWACYJNE

Chcesz przeżyć przygodę wraz ze swoim zespołem, która na długo pozostanie w pamięci? Starannie zorganizujemy Twój wyjazd wyjazd motywacyjny. Z nami wzmocnisz relację, poprawisz zaangażowania zespołu i przeżyjesz przygodę życia.
TARGI I KONGRESY

TARGI I KONGRESY

Myślisz o nawiązywaniu relacji? Zorganizujemy wyjazdy na interesujące Państwa targi lub wystawy. Rezerwujemy noclegi, bilety lotnicze, bilety wstępu, zapewniamy pomoc profesjonalnego tłumacza. Wszystko z niesamowitą dbałością o detal.
ORGANIZACJA PODRÓŻY BIZNESOWYCH

ORGANIZACJA PODRÓŻY BIZNESOWYCH

Szukasz pomocy w podróży biznesowej do Azji? Kompleksowo zorganizujemy Twój wyjazd. Zadbamy o transfery i hotele tak abyś mógł skupić się na tym co najważniejsze.

 

Kompleksowo zorganizujemy Twój wyjazd, oficjalną wizytę czy spotkanie biznesowe.

 

Bezpieczeństwo i zaufanie

Zaufanie klientów jest dla nas najwyższą wartością, dlatego zawsze realizujemy to, co obiecujemy i obiecujemy tylko to, co na pewno możemy zrealizować, dbając w ten sposób o jakość pakietu usług na każdym etapie współpracy. 

 • Spełniamy wszystkie formalne wymogi związane z prowadzeniem działalności w obszarze incentive travel.
 • Kontrolujemy szczegółowo jakość procesu ofertowego i realizacji usługi.
 • Proponujemy podróże inspekcyjne z osobą wyspecjalizowaną w danym kierunku. Zatrudniamy sprawdzonych i godnych zaufania pilotów i lokalnych przewodników.
 • Możliwość wyjazdu z tour–managerem z wczasywazji.pl, który wraz z lokalnym partnerem na miejscu „wyprzedza” grupę kontrolując gotowość na przyjęcie grupy.
 • Wszyscy kontrahenci miejscowi są przez nas starannie wybierani i dokładnie sprawdzani; z większością z nich łączy nas wieloletnia, udana współpraca.

 Pracujemy dla najbardziej wymagających klientów - zaufały nam największe firmy branży ubezpieczeniowej, motoryzacyjnej, finansowej, bankowej, FMCG i IT.ZAUFALI NAM
Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Przygotować unikatowy program wyjazdu dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji
 • Zorganizować i poprowadzić całościową logistykę wyjazdu.
 • Skontaktować Cię ze sprawdzonymi lokalnymi tour operatorami.
 • Doradzić, co warto uwzględnić w programie, na co zwrócić uwagę.
 • Przygotować materiały przedwyjazdowe (porady, sugestie).
 • Pomóc w formalnościach wizowych.