Forum B2B w Ho Chi Minh City. Wspieramy polski biznes w Azji


24-26 kwietnia 2019 r. w Ho Chi Minh City, na terenie Liberty Central Saigon Citypoint Hotel, odbyło się Polsko-Wietnamskie Forum Biznesowe, którego byliśmy organizatorem wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa.

Na Międzynarodowych targach żywności i hotelarstwa Food & Hotel Vietnam nasze stoisko narodowe gościło pod hasłem „Poland Tastes Good”.

Poland Tastes Good

Udział w roli eksperta wzięła również Polska Agencja Inwestycji i Handlu – PAIH. Polski biznes w Wietnamie wspieramy jako MakeYourAsia!

Niesamowitą przyjemnością jest to, że możemy brać udział w promocji polskich firm i produktów w Wietnamie, jako organizator rozmów B2B oraz wsparcie logistyczne. Polskie stoisko zawsze pozytywnie wyróżnia się na targach! Poland Tastes Good po raz kolejny zagościło w Sajgonie w sierpniu 2019 r. Przepysznymi produktami i polską kuchnią kusiło w Saigon Exhibition and Convention Center (SECC).

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.