Jeśli wpadł Wam w ręce wiosenny (2017) numer magazynu podróżniczego „All Inclusive", to z pewnością zauważyliście tam dobrze znane niebiesko-pomarańczowe logo z palemką. Tak, to my – postanowiliśmy zaprosić Was do poznania najciekawszych zakątków Azji w naszym towarzystwie.

Rozgościliśmy się z naszą ofertą wygodnie tuż przy artykule pt. „Czar Wietnamu", wszak tutaj bije serce Wczasywazji.pl.

Wczasywazji w all inclusive

„All Inclusive" to kolorowy magazyn, ukazujący się cztery razy do roku, przepełniony solidną dawką (około 200 stron) informacji, ciekawostek i recenzji, dotyczących głównie egotycznych kierunków turystycznych. Piękne zdjęcia cieszą oko i dopełniają całości.

Poza zaprezentowaniem się na łamach czasopisma z naszą ofertą (strona 35), mieliśmy też przyjemność udzielić wywiadu eksperckiego na temat: z czym kojarzy się nam Tajlandia.

Pytanie niby proste, a jednak wymagało od nas sporo refleksji, bo jak tu w kilku zwięzłych słowach oddać wielość wrażeń, uczuć i doznań, jakie przychodzą nam na myśl w związku ze słynną Krainą Uśmiechu? Tym bardziej, że każdy z nas odbiera ją na swój własny sposób i pielęgnuje w głowie inne wspomnienia. Przecież nawet słynny durian dla każdego smakuje inaczej!

Naszą odpowiedź znajdziecie na stronie 50 (pamiętajcie o wydaniu internetowym, dostępnym od ręki!).

Prawda jest taka, że nie ma jednej Tajlandii, Birmy czy Wietnamu. Całokształt wrażeń zależy od naszego charakteru, naszych oczekiwań, odrobiny szczęścia i odrobiny przypadku. Na szczęście macie nas – Wczasywazji.pl – zaufaną ekipę swoich ludzi w Azji, którzy pomogą Wam poznać poszczególne zakątki tego regionu od jak najlepszej strony.

Wszystkie zdjęcia i fragmenty artykułów pochodzą z magazynu „All Inclusive" (www.all-inclusive.com.pl) – wydanie: wiosna 2017 (nr 1/2017).

Z czym kojarzy sie Tajlandia Wczasywazji