• Home
  • Usługi
  • Wizy i promesy wizowe do Wietnamu

Wizy i promesy wizowe do Wietnamu

W każdym kraju Azji Południowo-Wschodniej obowiązują inne zasady wjazdu i pobytu dla obywateli Rzeczypospolitej Polskiej.

Obywatele Polski, aby wjechać do Wietnamu, potrzebują wizy, o którą można wystąpić w ambasadzie Wietnamu w Warszawie albo wyrobić przez inernet (w-wiza). Więcej o wizie do Wietnamu: jakie wybrać, gdzie wyrobić i ile to kosztuje, można przeczytać w naszym artykule „Wiza do Wietnamu”.

Zniesienie promes

AKTUALIZACJA  (luty 2022)

Do niedawna, drugim sposobem było wystawienie promesy wizowej, a następnie wystąpienie o wizę na granicy podczas wjazdu/wlotu do kraju. 

Obecnie promesy niezbędne są jedynie do wiz biznesowych oraz turystycznych 3-miesięcznych. W przypadku turystów wybierających się do Wietnamu na kilka tygodni, promesa nie jest potrzebna, zastąpiła ją e-wiza.

Promesy wizowe wystawiamy online, jest to sposób znacznie szybszy, co oszczędza czas i koszty dwukrotnej podróży do Warszawy.

Jak uzyskać promesę wizową? Wystarczy wysłać skan pierwszej strony paszportu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez formularz na tej stronie. Następnie my odsyłamy promesę na adres mailowy.

Promesa wizowa do Wietnamu

Z promesą udają się Państwo na lotnisko do odprawy. Na lotnisku w Sajgonie lub Hanoi, na podstawie tego dokumentu wyrabiana jest wiza do Wietnamu. Oprócz promesy wymagane jest jedno zdjęcie paszportowe. Jeżeli takiego zdjęcia nie będą Państwo posiadali, zostanie ono zrobione na lotnisku za dopłatą (obecnie jest to 5USD od osoby).

Posiadamy w swojej ofercie również możliwość “szybkiej obsługi” – na lotnisku w Sajgonie lub Hanoi będzie czekała na Państwa osoba, która pomoże wypełnić wniosek oraz przeprowadzi przez kolejkę.


Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.

Jesteśmy członkiem