fbpx

W każdym kraju Azji Południowo-Wschodniej obowiązują inne zasady wjazdu i pobytu dla obywateli Rzeczypospolitej Polskiej.

Obywatele Polski, aby wjechać do Wietnamu, potrzebują wizy, o którą można wystąpić w ambasadzie Wietnamu w Warszawie. Drugim sposobem jest wystawienie promesy wizowej, a następnie wystąpienie o wizę na granicy podczas wjazdu/wlotu do kraju. Promesy wizowe wystawiamy online, jest to sposób znacznie szybszy, co oszczędza czas i koszty dwukrotnej podróży do Warszawy.

Jak uzyskać promesę wizową? Wystarczy wysłać skan pierwszej strony paszportu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez formularz na tej stronie. Następnie my odsyłamy promesę na adres mailowy.

Tak wygląda promesa wizowa do Wietnamu

Z promesą udają się Państwo na lotnisko do odprawy. Na lotnisku w Sajgonie lub Hanoi, na podstawie tego dokumentu wyrabiana jest wiza do Wietnamu. Oprócz promesy wymagane jest jedno zdjęcie paszportowe. Jeżeli takiego zdjęcia nie będą Państwo posiadali, zostanie ono zrobione na lotnisku za dopłatą (obecnie jest to 5USD od osoby).

Posiadamy w swojej ofercie również możliwość “szybkiej obsługi” – na lotnisku w Sajgonie lub Hanoi będzie czekała na Państwa osoba, która pomoże wypełnić wniosek oraz przeprowadzi przez kolejkę.