• Home
  • Wietnam
  • Nocny Sajgon oraz Delta Mekongu – fotorelacja

Nocny Sajgon oraz Delta Mekongu – fotorelacja


Za nami kolejne wycieczki po Sajgonie oraz Delcie Mekongu. Tym razem mieliśmy przyjemność pokazać perełki Wietnamu przesympatycznej grupie z Katowic. Patrząc na roześmiane twarze, pełne zaciekawienia oczy – nie mamy wątpliwości, że wyjazd się spodobał.

Motorowy Sajgon nocą

Nocny Sajgon jest jedną z najpopularniejszych wycieczek fakultatywnych. Podczas przejażdżki na motorach, zobaczyć można tętniące życiem miasto – wcale nie puste, bo Sajgon nigdy nie śpi! Świeżo wyciśnięte soki, smak dań kuchni wietnamskiej, muzyka na żywo – czego chcieć więcej?

Oczywiście widoku Mekongu następnego dnia!

Jeden z najpiękniejszych zakątków Wietnamu

Być tak blisko i nie zobaczyć jednego z najpiękniejszych miejsc z Wietnamie? Niewybaczalne! Oprócz przepłynięcia się długą łodzią w tradycyjnym wietnamskim kapeluszu non la, spróbować można egzotycznych owoców oraz sprawdzić się w pleceniu mat z trawy ryżowej.

Zapraszamy do kontaktu! Ciekawe wycieczki jednodniowe oraz emocjonujące dłuższe wyprawy po Azji czekają!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.