Wycieczki Azja. Wyjazdy do Azji w ofercie Indywidualnej.

Podróż taka jak Ty. Oferta dla osób chcących podróżować indywidualnie

Chcesz spełnić swoje marzenie o podróży do Azji, ale brak Ci doświadczenia, pewności siebie? Marzysz o wyjątkowych wakacjach, ale nie udało się Tobie znaleźć odpowiedniej oferty w biurze podróży?

Chcesz przeżyć trekking w Nepalu, uczestniczyć w kursie gotowania, poznać atrakcje wielkiego miasta czy pomieszkać w wiosce w dżungli? Pomożemy zrealizować Twoje plany i spełnić marzenia!

Dla pojedynczych osób, rodzin jak i małych grup organizujemy wyjazdy i wycieczki pokazujące najciekawsze zakątki Azji, gdzie ani dzieci ani dorośli nie będą się nudzić.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Zorganizować kompleksowo wyjazd w oparciu o nasze autorskie programy.
  • Przygotować wyjazd  zgodnie z Twoimi wytycznymi (standard zakwaterowania, transfery, zwiedzanie, przewodnik).
  • Ułożyć indywidualny program zwiedzania w oparciu o uzyskane od Ciebie informacje, co Cię interesuje, co chciałbyś zobaczyć lub czego doświadczyć.
  • Pomóc Ci zarezerwować bilet lotniczy i załatwić formalności wizowe.
  • Pojechać razem z Tobą jako przewodnik.

Masz pytania?Wczasywazji.pl to biuro ciekawszych podróży. Niezależnie od tego, czy podróżujecie w małej czy dużej grupie, z dziećmi czy bez – z nami będziecie mogli zaplanować i zrealizować swoje wymarzone wakacje. Jeśli marzą się Wam niezapomniane wakacje, pełne wrażeń wczasy zagraniczne czy wycieczka życia – pomożemy urzeczywistnić Wasze marzenia. Zapraszamy do odwiedzenia Azji Południowo-Wschodniej razem z nami.

Wczasywazji.pl

kontakt Azja: Room 5, Floor 24, Pearl Plaza Tower, 561A Dien Bien Phu Street, Ward 25, District Binh Thanh, Ho Chi Minh City, Vietnam.
+ 84 764 624 085
kontakt@wczasywazji.pl