Skip to main content

Adrian Zagrodzki z Wczasywazji.pl w programie "Szokujące potrawy"


Adrian to nasz „wietnamski celebryta”, jak nazwał go prowadzący kanał „Szokujące potrawy” – Jarosław Nowak. Coraz częściej możemy go także oglądać w polskiej telewizji i coraz bardziej jesteśmy dumni z jego umiejętności. Z tajemniczej umiejętności płynnego władania językiem wietnamskim oraz z ogromnej wiedzy, popartej niemałym doświadczeniem, na temat kuchni wietnamskiej.

Hanoi kulinarnie

Nie bez przyczyny Adrian jest jednym z naszych najbardziej rozchwytywanych przewodników, a jego „Food Tour” po Wietnamie to już prawdziwa wisienka na torcie (pozostając w klimatach kulinarnych).

Adi stał się jednym z bohaterów trzeciego odcinka pierwszego sezonu „Szokujących potraw” i zabrał prowadzącego na kulinarną przechadzkę po Hanoi. Pyszną i, do czego zobowiązuje tytuł programu, ze wszech miar szokującą.

Odrobina odwagi nie zaszkodzi

Specjały tego regionu dalekie są od niewinnych oscypków czy przyjaznych kartaczy – konia z rzędem temu, kto odważy się spróbować wszystkich! Nomen omen, bo zdradzimy Wam, ze koń, także wyląduje na talerzu.

Widz zanurzając się w jedzeniowe meandry Hanoi nabiera coraz więcej szacunku dla znawstwa Adriana i odwagi Jarosława Nowaka w próbowaniu wszystkich zaserwowanych w tym odcinku potraw. Bo choć nie uciekają one na drzewo, to wcale nie znaczy, że w ogóle nie są mobilne…

Jeśli chcecie dowiedzieć się, co poza napojem bąbelkowym może kryć aluminiowa puszka lub które części węża nadają się do spożycia, zachęcamy do obejrzenia wspomnianego odcinka na Player.pl.

Sami nie wiemy, czy namawiać Was na seans przed kolacją, po kolacji, czy też w trakcie jej trwania, bo może być różnie – wszystko zależy od Waszej wrażliwości. Warto mieć pod ręką kawałek fartucha na wypadek konieczności nagłego zakrycia oczu ;)

Premiera odcinka miała miejsce 17 czerwca 2019 r. o godzinie 22:30 w telewizji TVN.
Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!