Łukasz Kozłowski w programie Halo Polonia – „Polak w Wietnamie”


Lubimy wyzwania, to już wiesz na pewno: niestraszny nam nocleg w dżungli, trekking na szczyt wulkanu, prowadzenie tuk-tuka czy… studio telewizyjne!

Tym razem przed kamerą wystąpił Łukasz Kozłowski z ekipy Wczasywazji.pl, by opowiedzieć widzom co nieco o Polakach mieszkających w Wietnamie.

Materiał wyemitowano 27.11.2019 r. w programie Halo Polonia (do zobaczenia na TVP Polonia oraz TVP Polonia Stream). Mówiąc w skrócie, jest to magazyn nadawany od poniedziałku do piątku o godz. 22:20, traktujący o życiu środowisk polonijnych, poruszający wszelkie tematy, którymi żyją Polacy na świecie i – cytując za halopolonia.tvp.pl – prezentujący „sylwetki sławnych Polaków.”, z czym oczywiście nie zamierzamy polemizować ;)

Łukasz Kozłowski w Halo Polonia
Spotkanie polonii w Sajgonie (Ho Chi Minh City, Wietnam)

Jeśli więc zastanawiasz się: co robią Polacy w Wietnamie, jak odnajdują się w obcej kulturze, co warto zobaczyć w Wietnamie, jacy są głowni (choć nieformalni) ambasadorzy Polski w tym azjatyckim kraju, co Wietnamczycy wiedzą o Polsce i czy smakowały im rogale świętomarcińskie – warto zobaczyć wystąpienie Łukasza.

Wersję on-line znajdziesz pod tym linkiem: Halo Polonia – Polak w Wietnamie. Ostrzegamy: choć jest to rozmowa o kulturze, geografii, historii i stosunkach międzyludzkich, można trochę zgłodnieć!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!