Skip to main content

TGM Magazine - rozmowa z Adrianem Zagrodzkim i Łukaszem Jankowskim


Wakacje dobiegają końca, już za kilka dni dzieci wrócą do szkół, a wieczory coraz częściej będziemy spędzać przy książce czy serialu. Możemy wracać pamięcią do ostatnich tygodni, kiedy korzystaliśmy z uroków pięknej, słonecznej pogody albo... już zacząć planować kolejny wyjazd!

TGM Research

Nasi przewodnicy w Magazynie TGM Research

TGM Research, międzynarodowa firma specjalizująca się w tworzeniu ankiet, definiowaniu próby, zarządzaniu projektami i zbieraniu danych, stworzyła nowy projekt, bardzo blisko związany z turystyką. 22 sierpnia 2023 roku pojawił się pierwszy numer magazynu: „TGM Magazine – wydanie podróżnicze”, a w nim nasi piloci-przewodnicy w roli ekspertów: Adrian Zagrodzki i Łukasz Jankowski

Co znajdziemy w środku?

Magazyn TGM Research jest nie tylko bardzo przyjemny dla oka (znajduje się tu wiele pięknych zdjęć), ale i bogaty w ciekawostki. Adrian i Łukasz opowiadają o swoich ulubionych miejscach w Azji Południowo-Wschodniej, przyrodzie, mieszkańcach i oczywiście jedzeniu (w końcu Azja słynie z kuchni ulicznej). Nie mogło też zabraknąć raportów turystycznych. Dowiemy się m.in., jakie  są preferencje respondentów dotyczące zakwaterowania podczas podróży czy jakie rodzaje wycieczek i style podróżowania lubią najbardziej. 

Zachęcamy do odwiedzenia TGM Research i przeczytania wywiadu z naszymi przewodnikami, a także zapoznania się z naszą ofertą wycieczek! 

TGM Research Magazine
Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!