Tam, gdzie nic nie ma – czyli Wietnam poza szlakiem oczami Natalii i Mateusza z Wczasywazji.pl


Naszła Cię kiedyś ochota, by przemierzyć Wietnam na jednośladzie? Jeśli tak, koniecznie zajrzyj do najnowszego numeru "Pilipili Travel Buddy" – 4/2021 (8). Natalia Nikityn i Mateusz Kubiak – nasi przewodnicy z Hanoi – podpowiedzą Ci, jakie najciekawsze trasy motocyklowe możesz znaleźć w Wietnamie i co Cię czeka, gdy nieco zboczysz ze szlaku:

„Mamo, patrz! Biali jadą! Nagraj ich!” – gdy usłyszysz te zdania w języku wietnamskim, wiesz już, że zboczyłeś z głównej drogi.

To dopiero wstęp do fascynujące przygody w górskich rejonach północnego Wietnamu. Dalej będzie tylko ciekawiej:

Pojechałeś szukać atrakcji, a sam się nią stałeś...

Ale nie będziemy zdradzać tu wszystkiego – szczegółowy opis podróży Natalii i Mateusza, wraz z bogactwem wrażeń, widoków i doznań, znajdziesz w artykule "Poza utartym szlakiem", na stronie 54.

Pilipili Travel Buddy kwiecień 2021, numer 4/2021 (8)
Ha Giang

Ci niestrudzeni poszukiwacze przygód dotarli do miejsc, o których niewiele wiedzą nawet sami Wietnamczycy:

  • Suối Giàng z dzikim lasem herbacianym,
  • Lai Châu, zachwycające górskimi krajobrazami,
  • Tà Xùa – wioska nad chmurami,
  • Mộc Châu – miasteczko słynące z truskawek i łososia.

Słyszałeś o tych miejscach? Uprzedzamy, że nawet w sieci trudno znaleźć o nich szczegółowe informacje. Na szczęście masz przewodników, którzy przetarli tamtejsze szlaki!

A może chcesz poznać naszą autorską wersję 2-tygodniowej wycieczki Wietnam Poza Szlakiem? Czekają na Ciebie najpiękniejsze miasta, wyjątkowe, nieturystyczne trasy i zapierające dech widoki – wszystkie zalety Wietnamu w ramach jednej wyprawy.

Zapraszamy do lektury i do planowania własnej, niepowtarzalnej trasy, którą zrealizujemy razem po otwarciu granic!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasz wycieczki po Azij!

Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia. Od 2016 roku organizujemy ciekawsze podróże po Azji Południowo-Wschodniej. W sprawach związanych z wyjazdami firmowymi, motywacyjnymi, szkoleniowymi czy wejściem z Twoim produktem na azjatycki rynek zobacz więcej na stronie MakeYourAsia.