Ok!Azja - Stowarzyszenie Sztuk Pięknych w Sajgonie


Z czym kojarzy się Sajgon? Na pewno z tętniącymi życiem ulicami (i wszechobecnymi skuterami), uliczną kuchnią, kolorowymi bazarami i świątyniami. Dziś jednak zabierzemy Was w zupełnie inne miejsce, bo do galerii sztuki! Pokażemy Wam Miasto Ho Chi Minha z nieco innej perspektywy. W roli przewodniczek - Chloe oraz Kim. Zapraszamy na nowy odcinek na naszym kanale Ok!Azja na YouTube

Kim w Galerii Sztuki

Sztuka współczesna w Wietnamie

W naszych filmach często opowiadamy o kuchni, pokazujemy piękne krajobrazy Azji Południowo-Wschodniej. Tym razem postanowiliśmy pokazać sztukę współczesną w przestrzeni Sajgonu i odkryć lokalną scenę artystyczną.

Stowarzyszenie Sztuk Pięknych w Sajgonie jest organizacją publiczną, w której artyści mogą wyrazić swoją twórczość i kreatywność.  To nie wszystko - również odwiedzający mogą spróbować swoich sił w tworzeniu sztuki. Takie zajęcia odbywają się co kilka tygodni.

Nie będziemy opisywać Wam, co dokładnie można zobaczyć na wystawie - zapraszamy do obejrzenia naszego filmu. 

Czas na zakupy

Po obejrzeniu wszystkich dzieł sztuki, czas na zakupy. W galerii znajduje się sklep z nietypowymi pamiątkami. Jeśli więc chcielibyście przywieźć z Wietnamu oryginalne magnesy na lodówkę, gry karciane, torby na zakupy, a nawet perfumy - jest to idealne miejsce. 

Na naszym kanale Ok!Azja jest wiele ciekawych filmów i podcastów. Możesz obejrzeć jak prawidłowo powinno zaparzyć się kawę po wietnamsku czy posłuchać rozmowy o początkach życia w Wietnamie

O czym jeszcze chcielibyście film albo podcast? Koniecznie dajcie znać w komentarzu pod filmem albo... podczas naszych wspólnych wycieczek!

Zapraszamy do oglądania i do zobaczenia w Azji!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!