Skip to main content

Biznesowe spotkanie w Warszawie
– MakeYourAsia i specjaliści z branży MICE w Polsce

25 lipca 2023 roku, jako MakeYourAsia*, zorganizowaliśmy profesjonalny lunch branżowy z przedstawicielami sektora incentive i luxury w Polsce. W orientalnej Restauracji UKIM, serwując pyszny wietnamski poczęstunek, spotkaliśmy się w kameralnym gronie ponad 15 osób żywo zainteresowanych Azją Południowo-Wschodnią w kontekście wyjazdów firmowych.

Spotkanie przestawicieli MICE Polska w Warszawie z MakeYourAsia

Incentive w Azji Południowo-Wschodniej

Tego typu inicjatywy stanowią dla nas nieocenioną wartość, gdyż możemy się podzielić naszymi najnowszymi pomysłami na udany incentive w Azji z perspektywy DMC (Destination Management Company), zaprezentować autorskie programy w Północnym czy Południowym Wietnamie, nowatorskie połączenie Bali z Singapurem czy nieszablonowe wyjazdy na Filipiny i do Malezji. Ponadto zyskujemy możliwość pokazania unikalnych elementów naszej firmy, jak ekspercki, międzynarodowy i wielokulturowy zespół z główną bazą w Ho Chi Minh City czy nasi piloci-rezydenci, którzy w dużej mierze stanowią o sukcesie każdego wyjazdu.

Ekspercko o Azji w Polsce

Dzięki współpracy z Grażyną Grot-Duziak (ekspertem MICE w Polsce z prawie 40-letnim doświadczeniem) i zaangażowaniu naszego CEO - Łukasza Kozłowskiego, który w lipcu odwiedził Polskę oraz przede wszystkim dzięki przemiłemu i aktywnemu udziałowi naszych kolegów z branży, możemy ocenić to wydarzenie jako sukces, jednocześnie zaostrzając apetyt i mnożąc pomysły na kolejne, inspirujące spotkania w gronie przedstawicieli MICE w Polsce.

Lipiec w Polsce był dla nas bardzo pracowitym i satysfakcjonującym miesiącem, ponieważ poza wyżej opisanym przedsięwzięciem, odbyliśmy kilkanaście innych, nie mniej owocnych spotkań z firmami MICE z różnych regionów Polski: Krakowa, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy.

DMC w Azji Południowo-Wschodniej

Jako MakeYourAsia DMC operujemy w regionie Azji Południowo-Wschodniej od 2016 roku, a na rynku Incentive obecni jesteśmy od roku 2018. Od tego czasu możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami w 7 krajach regionu: Wietnamie, Kambodży, Malezji, Singapurze, Tajlandii, Indonezji oraz na Filipinach.

Więcej o działalności MakeYourAsia znajdziecie na oficjalnej stronie oraz Linkedin.

*Wczasywazji.pl są marką należącą do MakeYourAsia.

Azja bliżej Ciebie - MICE Incentive Polska
Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!