4 lata Wczasywazji.pl!


14 lipca 2020 r. minęły dokładnie 4 lata od założenia Wczasywazji.pl! A wszystko zaczęło się w 2016 r. od czterech miłośników Azji Południowo-Wschodniej: Łukasza, Adriana, Grzegorza i Sławka, którzy uwierzyli, że w azjatyckich podróżach jest jeszcze sporo do zrobienia i że można zrobić to inaczej oraz ciekawiej, dzieląc się osobistą pasją i doświadczeniem.

To już 4 lata, od kiedy z Wami podróżujemy i dzielimy się Azją Południowo-Wschodnią, jaką kochamy. W tym czasie odbyliśmy setki podróży, zwiedziliśmy liczne miasta zarówno za dnia, jak i nocą, zobaczyliśmy masę zabytków, wypiliśmy z Wami hektolitry kawy oraz piwa, zjedliśmy mnóstwo wyjątkowych potraw i zebraliśmy do kolekcji tysiące wspomnień!

Ten rok to także powiększenie się naszego zespołu o kilka niezastąpionych osób: Madzię i Dawida, którzy ogarniają dla nas sprawy wizerunkowe i marketingowe, Žanetę, z której pomocą wkraczamy na rynek czeski, Milę i Krzysztofa, którzy oprowadzą Was po Sajgonie jak nikt inny, a w czasie pandemii nagrywali dla Was filmiki, abyście tęsknili trochę mniej oraz Natalię i Mateusza, z którymi zwiedzicie Hanoi jak z dobrymi znajomymi.

Od lewej: Mila, Łukasz, Bui Vu Hong Duyen, Sławek, Julia, Adrian
Akcja integracja w Delcie Melongu

Choć w tym roku podróżowanie jest znacznie utrudnione, jesteśmy pewni, że niedługo się spotkamy i znowu będziemy mogli pokazywać Wam Azję z tej ciekawszej strony. Mimo panującej na świecie trudnej sytuacji, nie ustajemy w rozwijaniu naszej firmy i dopieszczaniu ofert dla Was – zarówno tych rekreacyjnych, jako Wczasywazji.pl, jak i biznesowych pod szyldem MakeYourAsia. Wzbogaceni o nowego ducha (a raczej nowe duchy) i świeże spojrzenie, porządkujemy i unowocześniamy nasze strony internetowe, przygotowujemy dla Was materiały na YouTube, bierzemy udział w wirtualnych spotkaniach, prelekcjach i livestreamach (jeśli sami ich nie organizujemy, to gościmy na innych kanałach) – jednym słowem: nie zwalniamy tempa!

Jako jeden z prezentów na nasze 4 urodziny przygotowaliśmy dla Was stronę internetową Wczasywazji.pl w nowej odsłonie! To właśnie dzięki niej łatwiej będzie Wam zaplanować z nami jeszcze ciekawsze podróże.

DZIĘKUJEMY Wam za ten rok i trzymamy kciuki za kolejny!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!