E-wiza wielokrotnego wjazdu do Wietnamu na 90 dni

Aktualizacja: 22.08.2023

Mamy dla Was bardzo dobre informacje! Wietnam wprowadził nową politykę wizową, która weszła w życie 15 sierpnia 2023 roku. Od tego dnia ważność e-wiz turystycznych obowiązuje do 90!

24 czerwca 2023 roku Zgromadzenie Narodowe zatwierdziło rządową propozycję przedłużenia ważności e-wiz oraz wprowadzenia możliwości wielokrotnego wjazdu, zapewniając większą elastyczność i wygodę dla odwiedzających. Nowelizacja ustawy o wjeździe, wyjeździe, tranzycie i pobycie cudzoziemców w Wietnamie została przyjęta przytłaczającą 470 z 475 głosów.

Lunch w Wietnamie

E-wiza do Wietnamu na 30 i 90 dni

Przed 15.08.2023 rokiem, wydawane były jedynie e-wizy jednokrotnego wjazdu na 30 dni. Teraz to się zmieniło i w Wietnamie można przebywać do 90 dni od daty pierwszego wjazdu, zarówno w przypadku wjazdu jednorazowego (single), jak i wielokrotnego (multiple; multi-entry).

O wizę aplikuje się na oficjalnej stronie: evisa.xuatnhapcanh.gov.vn

Co zyskujesz z nową e-wizą?

Wietnam jest krajem o niezwykle bogatej kulturze, ciekawej i burzliwej historii, zachwycającej przyrodzie i fascynującej kuchni, która w każdym regionie smakuje inaczej. Wierzymy, że dla wielu osób 30 dni to może być zdecydowanie za mało, by doświadczyć pełni piękna i różnorodoności tego miejsca.

Dzięki przedłużonej wizie wielokrotnego wjazdu turyści mogą spędzić w Wietnamie aż 90 dni. Teraz bez przeszkód można połaczyć eksplorowanie Wietnamu z krajami sąsiednimi, jak Laos, Tajlandia czy Kambodża, bez konieczności wyrabiania kolejnej wizy do Wietnamu. Odwiedzający mają możliwość wielokrotnego wjazdu w okresie ważności wizy, bez konieczności ponownego składania wniosku. Zatem, co powiesz na kilkudniowy wypad z Wietnamu do Kambodży czy Malezji?

W ofercie mamy wiele krótkich wycieczek, podczas których pokażemy Ci najpiękniejsze zakątki Azji Południowo-Wschodniej, np.:

Lunch w Wietnamie

Podsumowując, co daje e-wiza wielokrotnego wjazdu na 90 dni?

  • Swobodne podróżowanie po Wietnamie przez 3 miesiące, bez konieczności comiesięcznego visa-run i wyrabiania nowych e-wiz.
  • Ułatwienie w planowaniu podróży do Wietnamu.
  • Dla osób chcących spędzić więcej czasu w Wietnamie - oszczędność pieniędzy i czasu.
  • Możliwość podróżowania z Wietnamu do krajów sąsiednich, bez konieczności ponownego wyrabiania e-wizy.
  • Możliwość jeszcze lepszego zbadania możliwości inwestycyjnych.
  • Jeszcze więcej pięknych widoków, gościnnych mieszkańców i niepowtarzalnych smaków Azji Południowo-Wschodniej.

Zastanawiasz się nad wakacjami w Azji Południowo-Wschodniej? Napisz do nas, a zorganizujemy wyjazd, o jakim zawsze marzyłeś!

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!