Skip to main content

"Polacy za granicą" - odcinek z Łukaszem Kozłowskim i Łukaszem Jankowskim


6 listopada 2022 roku na kanale Polsat Play pojawił się nowy odcinek programu „Polacy za granicą”. Z ogromną przyjemnością informujemy, że bohaterami byli: Łukasz Kozłowski oraz Łukasz Jankowski z żoną Joanną. 

Na początku napiszemy kilka słów o programie „Polacy za granicą”. W każdym odcinku pokazywane jest życie Polaków w różnych zakątkach świata. Dowiadujemy się gdzie pracują, co robią w wolnych chwilach,  jak mieszkają. Ale to nie wszystko. Bohaterowie (a w każdym odcinku jest ich czworo) opowiadają też o kulturze czy jedzeniu. 

Przenieś się na chwilę do ruchliwego, niezwyklre aromatycznego Sajgonu i poznaj bliżej część zespołu Wczasywazji.pl. 

Łukasz Kozłowski w programie "Polacy za granicą"

Łukasz Kozłowski w programie "Polacy za granicą"

Spotkanie z Łukaszem Kozłowskim

Pierwszym bohaterem odcinka „Polacy za granicą” był Łukasz Kozłowski – współzałożyciel Wczasywazji.pl. Oprowadził prowadzącą program, Agnieszkę Kołodziejską, po popularnych miejscach w Sajgonie, np. przed budynek Poczty Głównej. Była też wizyta w naszym biurze! Przez chwilę można było podejrzeć jak pracujemy 😉 Łukasz nie byłby sobą, gdyby nie zabrał ekipy na motorową wycieczkę po Sajgonie! Była przejażdżka po kilku dystryktach, wizyta na bazarze, gdzie zawsze można kupić świeże owoce, warzywa czy mięso oraz w polecanej przez nas knajpce serwującej najsmaczniejsze banh mi w Sajgonie.

Crossfit z Łukaszem i Joanną

Razem z drugim bohaterem, Michałem, można było zobaczyć przepiękną Deltę Mekongu oraz… naszą przewodniczę Ngan, która oprowadzała ekipę po okolicy.

Łukasz Jankowski z żoną pokazali z kolei widzom jak mieszkają i gdzie pracuje Joanna. Zabrali również prowadzącą program Agnieszkę w dość nietypowe miejsce bo… na czyszczenie uszu, które odbywało się w dość nietypowym miejscu, bo na ulicy – (w naszym filmie na youtube możecie zobaczyć wizytę Krzyśka u ulicznego fryzjera).

Więcej nie będziemy zdradzać. Jeśli chcecie wiedzieć ile zarabia się w Wietnamie, jaki jest koszt wynajmu mieszkania w Ho Chi Minh City oraz wielu innych ciekawostek, koniecznie obejrzyjcie odcinek „Polacy za granicą” z Sajgonu.

Łukasz Kozłowski w programie "Polacy za granicą"

Przypominamy też, że to nie pierwsze nasze występy w telewizji! Kilka lat temu można było zobaczyć Adriana Zagrodzkiego w programie „Jestem z Polski” oraz „Szokujące potrawy”. A po więcej zapraszamy na nasze wycieczki po Sajgonie i nie tylko! Delta Mekongu, Hanoi czy Hoi An czekają!

Nie udało Wam się obejrzeć odcinka "Jestem z Polski" z Ho Chi Minh City? Nic straconego! Całość dostępna jest na Polsat Go. Dostęp do aplikacji jest darmowy. Zapraszamy do oglądania! 

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!