Skip to main content

7 urodziny Wczasywazji.pl!

To już 7 lat odkąd robimy dla Was wycieczki! To był piękny i bardzo intensywny czas - obfitujący w nieustanną naukę i zdobywanie doświadczenia, w cały wachlarz emocji, nowe przyjaźnie i ciekawe współprace. Skupialiśmy się przede wszystkim na pokazywaniu Wam Azji Południowo-Wschodniej, jaką znamy i kochamy: pełnej smaków, kolorów i zapachów, z jednej strony głośnej i chaotycznej, z drugiej - bezpiecznej i kojącej, takiej, którą chce się poznawać i zawsze do niej wracać. 

Zespół Wczasywazji.pl w komplecie

7 lat – 700 wycieczek

Przez tych 7 pięknych lat przeprowadziliśmy dla Was ponad 700 wycieczek, przybliżając Azję ponad 3500 osób z różnych krajów. Zaczynaliśmy od kilku wycieczek (m.in. „Nocny Sajgon” i „Przez Azję”) po czterech azjatyckich krajach: Wietnamie, Tajlandii, Kambodży i Laosie. Dziś w ofercie mamy ponad 70 wycieczek po 10 krajach Azji Południowo-Wschodniej, a w głowie - pomysły na kolejne. Każda z naszych wycieczek szyta jest na miarę, dostosowana do wieku, wymagań oraz marzeń. Nieważne więc, czy podróżujecie z dziećmi, grupą przyjaciół czy jest to wyjazd służbowy - możecie być pewni, że wycieczka sprosta Waszym oczekiwaniom.

Zespół Wczasywazji.pl

Przez 7 lat zespół Wczasywazji.pl rozrósł się do 18 pracowników, rozsianych po całym świecie! Większość z nas pracuje w Sajgonie, ale wirtualnie spotykamy się z naszymi kolegami i koleżankami z Tajlandii, Polski, Izraela i Australii. Wspólnie tworzymy dla Was interesujące treści na stronę internetową i social media, opracowujemy programy wycieczek, odpisujemy na wasze maile.

Wczasywazji.pl tworzą ludzie, którzy się naprawdę lubią. Rok temu udało nam się wszystkim spotkać w Sajgonie i już odliczamy miesiące do kolejnej wizyty naszej pozawietnamskiej ekipy! 

Kobieca strona Wczasywazji i MakeYourAsia

Siedmiu Wspaniałych na 7 urodziny

W wielu kulturach wierzy się, że w liczbie 7 kryje się pewna tajemnica. Jeśli chodzi o nasz dream team pilotów-przewodników, z którymi zwiedzicie Azję po polsku i po angielsku, jesteśmy wręcz przekonani, że musiała się tu zadziać jakaś magia, bo takich dwóch jak nas siedmioro to nie ma ani jednego!

Linh

Niech Was nie zmyli uroda Linh! Doskonale zna język polski, w końcu wychowała się w Białymstoku. Mówi o sobie, że jest człowiekiem lasu i gór. Oprócz pieszych wędrówek, bardzo lubi malować oraz... gotować. Linh zabierze Was na wycieczkę po Sajgonie i okolicach, np. Pakiet Sajgon – dwudniowa wycieczka po Sajgonie i okolicach.

Ngan

Ngan ma prawdziwie artystyczną duszę! Uwielbia rysować i… pić czarną kawę. Tak - Ngan o kawie wie chyba wszystko. Pracuje z nami od ponad dwóch lat. Pokaże Wam piękno Południowego Wietnamu i najskrytsze zakamarki Hanoi, np. Delta Mekongu w 3 dni.

Adrian

Adriana możecie kojarzyć z telewizji, wystąpił bowiem w kilku programach, np. "Jestem z Polski" czy "Szokujące potrawy". Wietnam i Kambodża nie mają przed nim żadnych tajemnic. Co powiecie na wycieczkę  Wietnam Południowy i Kambodża w towarzystwie Adriana?

Krzysiek

Krzysiek, swoją przygodę z Wietnamem zaczął prawie 20 lat temu od stypendium językowego na Uniwersytecie Głównym w Hanoi. Historię, kulturę i kuchnię Wietnamu zna bardzo dobrze - dużą zasługę ma w tym jego żona Wietnamka. Krzysiek pokaże Wam kraj z innej, nieturystycznej strony. Może wycieczka Przygoda w Zatoce Ha Long – trzydniowa wycieczka?

Łukasz

Pasją Łukasza są podróże. Jest miłośnikiem gór, przyrody i azjatyckiej kuchni. Zabierze Was na wycieczkę do Malezji i Singapuru (Przez Półwysep Malajski) oraz pokaże najpiękniejsze zakątki Wietnamu, np. podczas wycieczki Przez Wietnam.

Łukasz

Łukasz uwielbia podróżować, smakować nowe, nawet te nietypowe potrawy, poznawać lokalne kultury. Mimo dzielących kilometrów cały czas jest wielkim kibicem Lecha i miłośnikiem pyry z gzikiem. Z Łukaszem zwiedzicie Filipiny i Malezję oraz przejedziecie się skuterem po zachodzie słońca podczas wycieczki Nocny Sajgon.

Robert

Robert mieszkał już w Dominikanie i Meksyku, ale to w Tajlandii postanowić osiąść na dłużej. Serce skradł mu Bangkok, zna je już tak samo dobrze jak swoje rodzinne miasto Kraków. Co powiedzie na jednodniową wycieczkę po stolicy Tajlandii? Spotkać go można w Kambodży (Oblicza Kambodży w 14 dni) i na Filipinach.

Wczasywazji.pl w sieci

Wczasywazji.pl możecie też śledzić na kanałach social media. Nasz Facebook liczy już ponad 8000 obserwujących, a Instagram - 1500! Stworzyliśmy dla Was też grupę facebookową o nazwie „Kierunek Azja”, gdzie możecie dzielić się swoimi spostrzeżeniami, zadawać pytania czy pochwalić się udanymi wakacjami w Azji.

To nie wszystko. Cały czas rozwijamy też nasze konto na YouTube. Regularnie nagrywamy i publikujemy filmy o ciekawych treściach, np. nietypowych miejscach w Sajgonie czy jak jeść pho. Nagrywamy też dla Was podcasty "Ok!Azja do Rozmowy" o codziennym życiu, pracy, kulturze i zwyczajach w Azji Południowo-Wschodniej - zachęcamy do słuchania! A jeśli jest coś, o czym chcielibyście posłuchać, koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod filmami, drogą mailową albo na naszym FB.

Od pewnego czasu działamy także na TikToku, który jest dla nas wciąż nieco niezbadanym terenem, a zarazem niesamowitym wyzwaniem!

Biznesowe wsparcie

Pisząc o naszych 7 urodzinach, koniecznie musimy wspomnieć o MakeYourAsia, naszym drugim dziecku. MYA działa na arenie międzynarodowej, oferując wsparcie biznesowe, logistyczne i MICE, a także turystyczne dla firm oraz klientów indywidualnych. łącząc Europę Środkową i Azję Południowo-Wschodnią.

Więcej o działalności MakeYourAsia.com znajdziecie na oficjalnej stronie oraz Linkedin.

7 sukcesów na 7 urodziny

  1. Nie daliśy się pandemii i wciąż jesteśmy dla Was, organizujemy wycieczki i tworzymy nowe programy.
  2. Nasza oferta to obecnie ponad 70 wycieczek po 10 krajach Azji Południowo-Wschodniej (Wasz numer 1 to niezmiennie Przez Wietnam).
  3. Zorganizowaliśmy ponad 700 wycieczek (w tym pierwszą po pandemii wyprawę na Borneo!)...
  4. ...dla 3500 osób! (nasza największa grupa liczyła ponad 100 osób!)
  5. Udzieliliśmy wsparcia wielu firmom na wystawach, wydarzeniach i targach.
  6. Ludzie w naszym zespole nie tylko ze sobą pracują, ale się po prostu lubią! Przyjazna atmosfera w naszej firmie przekłada się na efekty pracy i jakość oferowanych wycieczek!
  7. Nawiązaliśmy niesamowite współprace np. z Motopodróżnymi, Polsat Play (Polacy za granicą) czy Tomaszem Jakubiakiem.
Adrian Zagrodzki

 Top 7 wycieczek

Te wycieczki cieszyły się w tym roku Waszym największym zainteresowaniem:

Top 5 wycieczek z oferty Wczasywazji.pl
Top 5 kierunków wycieczkowych do Azji Południowo-Wschodniej
Top 5 artykułów na stronie internetowej Wczasywazji.pl
Top 5 kierunków wycieczkowych do Azji Południowo-Wschodniej

Dziękujemy!

To było naprawdę 7 dobrych lat! Cieszymy się, że obdarzacie nas tak dużym zaufaniem i oddajecie w nasze ręce swoje wymarzone wakacje w Azji. Bądźcie czujni, bo w planach mamy kolejne unikalne programy, a może nawet... otwarcie nowych kierunków?

Masz ochotę na więcej? Zobacz nasze wycieczki po Azij!